Vildan 1 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Vildan 1 Düğün Salonu Genel Özellikler

  • Kapasite

    300-400

Vildan 1 Düğün Salonu Hakkında

Firmamız 1970'ten bu güne kadar düğün,nikah,kına gecesi gibi tüm özel davetler ve tüm kurumsal toplantı organizasyonlarını gerçekleştirme amacı ile sizlere hizmet vermektedir.Yenilikçi modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri ilişkilerini de ilk sırada tutmak amaç olarak belirlenmiştir.

Vildan düğün salonları, siz değerli misafirlerine rüya gibi bir düğün yapma imkanı sağlamaktadır. Sizin ve davetlilerinizin rahatı için gereken her türlü ayrıntıyı düşününerek sizlere bu değerli anın mutluluğunu yaşamak için elinden geleni yapmaktadır...

MİSYONUMUZ

Tertemiz bir ortamda güleryüz saygı ve sevgiyle sizlere en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmak ve unutamayacağınız anları en mutlu şekilde geçirmenizi sağlamaktır. Müşterilerimize beklentileri üzerinde hizmet ve kalite sunarak unutamayacağınız bir an geçirmenizi sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerimize üstün hizmet vermektir.Müşterilere beklentileri üzerinde hizmet ve ürün sunmak, yüksek nitelikli oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektördeki yerini korumaktır.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.