Düğün Organizasyon Adana

Aktif Catering

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aktif Catering Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Aktif Catering Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Aktif Catering Sıkça Sorulan Sorular

Aktif Catering şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aktif Catering şehir dışında hizmet veriyor.

Aktif Catering ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aktif Catering ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Aktif Catering düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Aktif Catering düğün organizasyonu dışında nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Aktif Catering hangi hizmetleri vermektedir?

Aktif Catering catering, mekan giydirme, nikah şekeri, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Aktif Catering düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Aktif Catering organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Aktif Catering Hakkında

Her bir detayın en ince ayrıntılarına kadar size göre ve sizin için düşünülerek hazırlandığı rüya gibi bir düğüne sahip olmak ister misiniz? O halde bu tanımlamayı yapanlar biz olduğumuza göre bunu hayata geçirecekler de biziz. Peki, biz kim miyiz? Hemen anlatalım.

Çok uzun yıllardır faaliyette olan şirketimiz Aktif Catering Adana menşeili bir marka. İlk kuruluşundan beri özel günleri daha özel kılmak için çalışan bir firmayız ve adımızdan da anlaşılacağı üzere ilk başlarda biraz daha catering yoğunluklu olarak çalışıyorduk. Fakat başta kurucumuz Sibel Hanım olmak üzere tüm ekip olarak çok çalıştık ve faaliyet alanımızı genişlettik. Şimdi sayısız işin üstesinden kendimize has tarzımızla eksiksiz bir şekilde gelebiliyoruz.

Catering ile birlikte yürüttüğümüz profesyonel organizasyon kariyerimizde çok sayıda ve türde etkinliğin düzenlenmesini üstleniyoruz. Daha önce defalarca kez çalıştığımız kurum ve kuruluşlar, özel kişi ve şahıslar, çiftler ve aileler gibi çok sayıda dostumuz oldu. Hizmet verdiğimiz organizasyonlar arasında; düğün törenleri, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet düğünleri, açılışlar, yılbaşı süsleme ve etkinlikleri, şirket kutlamaları, okul ve mezuniyet baloları gibi sayısız örnek bulunuyor. Bu organizasyonların tamamını kendi dinamiklerine uygun bir şekilde türü ve gerektirdikleri neyse o doğrultuda düzenliyoruz.

Düğünler üzerinde daha detaylı durmak gerekirse çiftlerimizin bu tekrarı olmayan özel günlerinde onlara elimizden gelenin de fazlasını sunarak tam da hayal ettikleri gibi bir organizasyon sunmaya çalışıyoruz. Diledikleri mekan, zaman ve yerde tüm alanı masa sandalye ve diğer detaylarıyla birlikte süslüyor, yemek ve menüleri, servisi, müziği, hediyeliklerini, gelin damat masasını, düğün pastasını temin ediyor ve konseptin tamamıyla biz ilgileniyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Aktif Organizasyon Adana Barajyolu’nda sizi bekliyor, bize ulaşmak için yandaki formu doldurun ve bütçenize göre düğününüzü planlamaya başlayalım.

İletişim

  • Adres::

    Yenibaraj Mah. Pamuk Müzikhol Karşısı. Seyhan / Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.