Mavi Emotions

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Mavi Emotions Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Mavi Emotions Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mavi Emotions Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Mavi Emotions Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Mavi Emotions Hakkında

Uzun yıllardır Mavi Emotions markası altında Adana organizasyon firmalarından biri olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. İşimizi hem severek hem de bir o kadar da profesyonel şekilde yapıyoruz. Çiçekler ve etkinlikler olarak ikiye ayırabileceğimiz ancak elbette ki birbirlerinden asla bağımsız düşünülemeyecek alanlarda yoğunlaşmış bir hizmet veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize hep daha iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ekipçe hem dünya hem de Türkiye’deki trendleri takip ederek yenilikleri bünyemize kazandırıyoruz.

Çok yönlü ve uzun süredir sektörde yer alan bir organizasyon firması olarak aklınıza gelebilecek hemen her özel gün ve gecenin düzenlemesini üstlenebiliyoruz. Düğünler, söz ve nişan merasimleri, evlilik teklifleri, bekarlığa veda partileri, doğum günü kutlamaları, fotoğraf çekim konseptleri, kına geceleri ve daha pek çok organizasyon bizimle mümkün. Nişanlar için en son moda söz masaları, tepsileri ve süslemeleri yapabiliyor, yıl içerisinde sayamayacağımız kadar aşkın resmileştiği ilk anlara şahitlik ediyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse butik çaptaki törenler veya sade detaylara sahip kutlamalar için çokça tercih ediliyoruz. Mekan süslemeleri, fotoğraf çekimleri, nikah şekerleri ve hediyelikleri, çiçekler ve daha sayısız hizmet. Çiftlerimiz için gerek kendi donanım ve niteliklerimiz gerek ise güvenilir çözüm ortaklarımız vasıtası ile ihtiyaç duyabilecekleri her alanda onlara yardımcı oluyoruz.

Her gelin ve damat için onların sevgileri ve ilişkilerinden yola çıkarak özel konseptler oluşturmayı çok seviyoruz. Gelin tacı, damat kaya çiçeği ve gelin buketi gibi en küçük ayrıntıların konseptleri tamamlayan büyük detaylar olduklarına inanıyoruz. Bu sebeple çiftlerimizin küçükten büyüğe kadar tüm ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz.

Biz Mavi Emotions olarak hatırı sayılır bir süredir benzersiz Adana düğün organizasyonlarına imza atıyoruz. Eğer siz de ailenin bir parçası olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cemalpaşa, 63002 Sokak Tek Apartmanı Kat:1 No:12 Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.