Düğün Organizasyon Adana

Mavi Emotions

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Mavi Emotions Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Mavi Emotions Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Mavi Emotions Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Emotions şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mavi Emotions şehir dışında hizmet veriyor.

Mavi Emotions ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mavi Emotions ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Mavi Emotions düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Mavi Emotions düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, bayi toplantısı, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Mavi Emotions hangi hizmetleri vermektedir?

Mavi Emotions çiçek, pasta, mekan giydirme, kına gecesi, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, süsleme, servis ve hizmet elemanı, nikah şekeri, dekor hizmetlerini vermektedir.

Mavi Emotions düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mavi Emotions organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Mavi Emotions Hakkında

Uzun yıllardır Mavi Emotions markası altında Adana organizasyon firmalarından biri olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. İşimizi hem severek hem de bir o kadar da profesyonel şekilde yapıyoruz. Çiçekler ve etkinlikler olarak ikiye ayırabileceğimiz ancak elbette ki birbirlerinden asla bağımsız düşünülemeyecek alanlarda yoğunlaşmış bir hizmet veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize hep daha iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ekipçe hem dünya hem de Türkiye’deki trendleri takip ederek yenilikleri bünyemize kazandırıyoruz.

Çok yönlü ve uzun süredir sektörde yer alan bir organizasyon firması olarak aklınıza gelebilecek hemen her özel gün ve gecenin düzenlemesini üstlenebiliyoruz. Düğünler, söz ve nişan merasimleri, evlilik teklifleri, bekarlığa veda partileri, doğum günü kutlamaları, fotoğraf çekim konseptleri, kına geceleri ve daha pek çok organizasyon bizimle mümkün. Nişanlar için en son moda söz masaları, tepsileri ve süslemeleri yapabiliyor, yıl içerisinde sayamayacağımız kadar aşkın resmileştiği ilk anlara şahitlik ediyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse butik çaptaki törenler veya sade detaylara sahip kutlamalar için çokça tercih ediliyoruz. Mekan süslemeleri, fotoğraf çekimleri, nikah şekerleri ve hediyelikleri, çiçekler ve daha sayısız hizmet. Çiftlerimiz için gerek kendi donanım ve niteliklerimiz gerek ise güvenilir çözüm ortaklarımız vasıtası ile ihtiyaç duyabilecekleri her alanda onlara yardımcı oluyoruz.

Her gelin ve damat için onların sevgileri ve ilişkilerinden yola çıkarak özel konseptler oluşturmayı çok seviyoruz. Gelin tacı, damat kaya çiçeği ve gelin buketi gibi en küçük ayrıntıların konseptleri tamamlayan büyük detaylar olduklarına inanıyoruz. Bu sebeple çiftlerimizin küçükten büyüğe kadar tüm ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz.

Biz Mavi Emotions olarak hatırı sayılır bir süredir benzersiz Adana düğün organizasyonlarına imza atıyoruz. Eğer siz de ailenin bir parçası olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cemalpaşa, 63002 Sokak Tek Apartmanı Kat:1 No:12 Seyhan/Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.