Düğün Organizasyon Adana

Tulip's Floral Desing & Organisation

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tulip's Floral Desing & Organisation Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Tulip's Floral Desing & Organisation Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Tulip's Floral Desing & Organisation Sıkça Sorulan Sorular

Tulip's Floral Desing & Organisation şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tulip's Floral Desing & Organisation şehir dışında hizmet veriyor.

Tulip's Floral Desing & Organisation ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tulip's Floral Desing & Organisation ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Tulip's Floral Desing & Organisation organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"En Heyecanlı günlerinizde uzman kadromuz ve yenilikçi vizyonumuzla ihtiyaç duydugunuz süsleme,kurgu,konsept,ve tüm süreci profesiyonel hizmet vererek,çiçek tasarımcılıgımız ile organizasyon süreç yönetimimizi birleştirip her detayınızda sizlere eşlik ediyoruz."

Tulip's Floral Desing & Organisation düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Tulip's Floral Desing & Organisation düğün organizasyonu dışında parti, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Tulip's Floral Desing & Organisation hangi hizmetleri vermektedir?

Tulip's Floral Desing & Organisation nikah şekeri, davetiye, servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, havai fişek, işık ve ses ekipmanları, pasta, dj, sanatçı, barkovizyon, araç kiralama, mekan giydirme, süsleme, lcv hizmeti, masa / sandalye temini, dekor, çiçek, balayı hizmetlerini vermektedir.

Tulip's Floral Desing & Organisation düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Tulip's Floral Desing & Organisation organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Tulip's Floral Desing & Organisation Hakkında

Belki de uzun süredir düğününüzün hayalini kuruyor, nasıl bir organizasyon olacağını merak ediyorsunuz. Bu yüzden titizlikle planlanması gereken ve her ayrıntının özenle düşünülmesi gereken bu organizasyonu bırakın, sizin yerinize biz düşünelim! Tulip's Floral Desing & Organisation olarak tecrübe ve kalitemizi düğününüzde en iyi şekilde hissettireceğimizden emin olabilirsiniz. Bu gecenin tüm yükünü omzunuzdan alacak ve sizlere harika bir deneyim yaşatacağız!

Adana’da düğün organizasyon sektöründe bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük ve deneyimli kadromuz ile birlikte faaliyetlere başladık. Öncelikli olarak her hizmetimizde çiftlerimizi mutlu etmek, tüm istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçladık. Mekan seçiminden süslemeye, ekipman temininden organizasyonun yönetimine kadar her konuda profesyonel bir hizmet sunmayı hedefledik. Bu yüzden de hizmet anlayışımızı bu doğrultuda geliştirdik. Aşkınıza değer katacak tüm detaylar, mutluluğunuzu unutulmaz kılacak! O eşsiz anların büyüsünü Tulip's Floral Desing & Organisation düğünlerinde hissediyor, kusursuza ulaşmanın memnuniyetini yaşıyorsunuz.

Adana düğün organizasyon firmalarından farklı olarak düğün öncesi ve düğün sonrası imkânları da çiftlerimiz ile buluşturuyoruz. Mesela bir araç kiralama ve kına gecesi düzenleme imkânı sunuyor, nikâh şekeri ve davetiye hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda düğününüzden sonra gerçekleştireceğiniz balayı tatilini de planlayabiliyoruz. Yani kısacası; ihtiyacınız olan ne varsa Tulip's Floral Desing & Organisation yanınızda!

Özellikle düğünlerin arttığı dönemde yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden düğününüzü eksiksiz bir şekilde düzenlemek için bizimle planladığınız tarihten 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle biz de gecenizde hiçbir sorun ve aksaklık yaşanmayacağının garantisini veriyoruz.

Hayatınızın en önemli gününe gereken önemi veriyor, tüm detayları özenle düşünerek bu geceyi ölümsüzleştiriyoruz. Siz de Tulip's Floral Desing & Organisation farkını düğününüzde hissetmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cemalpaşa Mah. 63012 Sk. Seher Özkal Apt. 8/B

  • Haritadaki Konumu

    Tulip's Floral Desing & Organisation Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.