Tulip's Floral Desing & Organisation

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Tulip's Floral Desing & Organisation Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Tulip's Floral Desing & Organisation Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Tulip's Floral Desing & Organisation Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Tulip's Floral Desing & Organisation Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  En Heyecanlı günlerinizde uzman kadromuz ve yenilikçi vizyonumuzla ihtiyaç duydugunuz süsleme,kurgu,konsept,ve tüm süreci profesiyonel hizmet vererek,çiçek tasarımcılıgımız ile organizasyon süreç yönetimimizi birleştirip her detayınızda sizlere eşlik ediyoruz.

Tulip's Floral Desing & Organisation Hakkında

Belki de uzun süredir düğününüzün hayalini kuruyor, nasıl bir organizasyon olacağını merak ediyorsunuz. Bu yüzden titizlikle planlanması gereken ve her ayrıntının özenle düşünülmesi gereken bu organizasyonu bırakın, sizin yerinize biz düşünelim! Tulip's Floral Desing & Organisation olarak tecrübe ve kalitemizi düğününüzde en iyi şekilde hissettireceğimizden emin olabilirsiniz. Bu gecenin tüm yükünü omzunuzdan alacak ve sizlere harika bir deneyim yaşatacağız!

Adana’da düğün organizasyon sektöründe bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük ve deneyimli kadromuz ile birlikte faaliyetlere başladık. Öncelikli olarak her hizmetimizde çiftlerimizi mutlu etmek, tüm istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçladık. Mekan seçiminden süslemeye, ekipman temininden organizasyonun yönetimine kadar her konuda profesyonel bir hizmet sunmayı hedefledik. Bu yüzden de hizmet anlayışımızı bu doğrultuda geliştirdik. Aşkınıza değer katacak tüm detaylar, mutluluğunuzu unutulmaz kılacak! O eşsiz anların büyüsünü Tulip's Floral Desing & Organisation düğünlerinde hissediyor, kusursuza ulaşmanın memnuniyetini yaşıyorsunuz.

Adana düğün organizasyon firmalarından farklı olarak düğün öncesi ve düğün sonrası imkânları da çiftlerimiz ile buluşturuyoruz. Mesela bir araç kiralama ve kına gecesi düzenleme imkânı sunuyor, nikâh şekeri ve davetiye hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda düğününüzden sonra gerçekleştireceğiniz balayı tatilini de planlayabiliyoruz. Yani kısacası; ihtiyacınız olan ne varsa Tulip's Floral Desing & Organisation yanınızda!

Özellikle düğünlerin arttığı dönemde yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden düğününüzü eksiksiz bir şekilde düzenlemek için bizimle planladığınız tarihten 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle biz de gecenizde hiçbir sorun ve aksaklık yaşanmayacağının garantisini veriyoruz.

Hayatınızın en önemli gününe gereken önemi veriyor, tüm detayları özenle düşünerek bu geceyi ölümsüzleştiriyoruz. Siz de Tulip's Floral Desing & Organisation farkını düğününüzde hissetmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cemalpaşa Mah. 63012 Sk. Seher Özkal Apt. 8/B

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tulip's Floral Desing & Organisation Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.