İlgi Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İlgi Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

İlgi Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

İlgi Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İlgi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

İlgi Organizasyon Hakkında

İlişkinizi taçlandıracağınız, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşacağınız düğün organizasyonunuzun kusursuz olmasını istiyorsunuz; biz de bunu çok iyi biliyoruz. Unutulmayacak bir düğün organizasyonu yaşatabilmek için de İlgi Organizasyon Çukurova/Adana ailesi olarak sizi bekliyoruz. Yılların tecrübesi ve profesyonel yaklaşımımız ile her şeyin dört dörtlük olduğu organizasyonların altına imzamızı atıyoruz. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında Adana standartlarının üzerine çıkıyor, zarafet ve şıklığı tek bir potada harmanlıyoruz. Bu yönümüzde Adana organizasyon firmaları arasında fark yaratıyoruz.

Her bir düğününün kendi içinde özel ve diğerlerinden farklı olması gerektiğini düşünüyoruz. Düğünün organizasyonunda kullanılacak her türlü detay ve tasarımın, gelin ve damadın zevklerini ve beğenilerini yansıtır nitelikte olması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda her bir çiftimiz için özel bir konsept geliştiriyor ve tamamen kişiye özgü tasarımlar geliştiriyoruz. Üstelik sadece Adana’da değil çevre illerde de size hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Kutlamaya değer gördüğünüz her özel gün için düzenleyeceğiniz davetlerin birkaç hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Mekân düzenlemesinde ihtiyaç duyulan her konuda hizmet sağlayabiliyor ve kusursuz bir organizasyon ortaya çıkarabiliyoruz. Konuklarınız için masa ve sandalye temin sağlıyor, kararlaştırdığımız konsepte uygun tasarım süslemeler ile konuklarınızı ağırlama alanını hazır hale getiriyoruz. Yemekli davetleriniz için şık sunum tabakları ve suplaları ile masalarınızı hazırlıyor, canlı çiçekler ve mumlar ile masaların görünümünü tamamlıyoruz. Davetinizden önce bir tarihte hazırladığımız demo masa üzerinden gerekli gördüğünüz değişikler varsa yaparak son halini oluşturuyoruz.

Mekânın birçok noktasında yer verdiğimiz canlı çiçekleri özellikle nikâh masanızda ve arka fonunda kullanarak estetik görünüme sahip bir özel bir alan oluşturuyoruz.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanacak düğününüz için biz şimdiden çok heyecanlıyız! Siz de bu heyecanı bizimle birlikte paylaşmak isterseniz zaman kaybetmeden sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  süleyman demirel bulvarı Burcu apt. altı no:71 (dörtlar market civarı) CUKUROVA/ADANA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İlgi Organizasyon Yol Haritası

İlgi Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eda & Yaman

Düğün Tarihi: 17.02.2018


Sizinle çalışmaktan inanılmaz keyif aldım beklediğimin çok çok daha üstündeydi .Teşekkürler İlgi organizasyon 💖

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.