İlgi Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İlgi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
750 TL'den fazla

İlgi Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

İlgi Organizasyon Sık Sorulan Sorular

İlgi Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

İlgi Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 750 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


İlgi Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

İlgi Organizasyon işık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, çiçek, servis ve hizmet elemanı, havai fişek, mekan giydirme, süsleme, pasta, nikah şekeri, dekor, dj, davetiye, fotoğraf ve video, catering, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.


İlgi Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

İlgi Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, piknik, nişan, baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.


İlgi Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İlgi Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


İlgi Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İlgi Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

İlgi Organizasyon Hakkında

İlişkinizi taçlandıracağınız, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşacağınız düğün organizasyonunuzun kusursuz olmasını istiyorsunuz; biz de bunu çok iyi biliyoruz. Unutulmayacak bir düğün organizasyonu yaşatabilmek için de İlgi Organizasyon Çukurova/Adana ailesi olarak sizi bekliyoruz. Yılların tecrübesi ve profesyonel yaklaşımımız ile her şeyin dört dörtlük olduğu organizasyonların altına imzamızı atıyoruz. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında Adana standartlarının üzerine çıkıyor, zarafet ve şıklığı tek bir potada harmanlıyoruz. Bu yönümüzde Adana organizasyon firmaları arasında fark yaratıyoruz.

Her bir düğününün kendi içinde özel ve diğerlerinden farklı olması gerektiğini düşünüyoruz. Düğünün organizasyonunda kullanılacak her türlü detay ve tasarımın, gelin ve damadın zevklerini ve beğenilerini yansıtır nitelikte olması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda her bir çiftimiz için özel bir konsept geliştiriyor ve tamamen kişiye özgü tasarımlar geliştiriyoruz. Üstelik sadece Adana’da değil çevre illerde de size hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Kutlamaya değer gördüğünüz her özel gün için düzenleyeceğiniz davetlerin birkaç hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Mekân düzenlemesinde ihtiyaç duyulan her konuda hizmet sağlayabiliyor ve kusursuz bir organizasyon ortaya çıkarabiliyoruz. Konuklarınız için masa ve sandalye temin sağlıyor, kararlaştırdığımız konsepte uygun tasarım süslemeler ile konuklarınızı ağırlama alanını hazır hale getiriyoruz. Yemekli davetleriniz için şık sunum tabakları ve suplaları ile masalarınızı hazırlıyor, canlı çiçekler ve mumlar ile masaların görünümünü tamamlıyoruz. Davetinizden önce bir tarihte hazırladığımız demo masa üzerinden gerekli gördüğünüz değişikler varsa yaparak son halini oluşturuyoruz.

Mekânın birçok noktasında yer verdiğimiz canlı çiçekleri özellikle nikâh masanızda ve arka fonunda kullanarak estetik görünüme sahip bir özel bir alan oluşturuyoruz.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanacak düğününüz için biz şimdiden çok heyecanlıyız! Siz de bu heyecanı bizimle birlikte paylaşmak isterseniz zaman kaybetmeden sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    süleyman demirel bulvarı Burcu apt. altı no:71 (dörtlar market civarı) CUKUROVA/ADANA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İlgi Organizasyon Yol Haritası

İlgi Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eda & Yaman

Düğün Tarihi: 17.02.2018


Sizinle çalışmaktan inanılmaz keyif aldım beklediğimin çok çok daha üstündeydi .Teşekkürler İlgi organizasyon 💖

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.