İlgi Organizasyon

2

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Çiçek

Verilen Hizmetler

Çukurova, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Pasta, Havai fişek, Davetiye, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, DJ, Mekan giydirme, Catering, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan, Piknik

Önerilen Firmalar

Seyhan

Tulip's Floral Desing & Organisation

......

Çukurova

Brothers Wedding Organizasyon

......

Merkez

Cangüven Organizasyon

......

Hakkında

İlişkinizi taçlandıracağınız, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşacağınız düğün organizasyonunuzun kusursuz olmasını istiyorsunuz; biz de bunu çok iyi biliyoruz. Unutulmayacak bir düğün organizasyonu yaşatabilmek için de İlgi Organizasyon Çukurova/Adana ailesi olarak sizi bekliyoruz. Yılların tecrübesi ve profesyonel yaklaşımımız ile her şeyin dört dörtlük olduğu organizasyonların altına imzamızı atıyoruz. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında Adana standartlarının üzerine çıkıyor, zarafet ve şıklığı tek bir potada harmanlıyoruz. Bu yönümüzde Adana organizasyon firmaları arasında fark yaratıyoruz.

Her bir düğününün kendi içinde özel ve diğerlerinden farklı olması gerektiğini düşünüyoruz. Düğünün organizasyonunda kullanılacak her türlü detay ve tasarımın, gelin ve damadın zevklerini ve beğenilerini yansıtır nitelikte olması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda her bir çiftimiz için özel bir konsept geliştiriyor ve tamamen kişiye özgü tasarımlar geliştiriyoruz. Üstelik sadece Adana’da değil çevre illerde de size hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Kutlamaya değer gördüğünüz her özel gün için düzenleyeceğiniz davetlerin birkaç hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Mekân düzenlemesinde ihtiyaç duyulan her konuda hizmet sağlayabiliyor ve kusursuz bir organizasyon ortaya çıkarabiliyoruz. Konuklarınız için masa ve sandalye temin sağlıyor, kararlaştırdığımız konsepte uygun tasarım süslemeler ile konuklarınızı ağırlama alanını hazır hale getiriyoruz. Yemekli davetleriniz için şık sunum tabakları ve suplaları ile masalarınızı hazırlıyor, canlı çiçekler ve mumlar ile masaların görünümünü tamamlıyoruz. Davetinizden önce bir tarihte hazırladığımız demo masa üzerinden gerekli gördüğünüz değişikler varsa yaparak son halini oluşturuyoruz.

Mekânın birçok noktasında yer verdiğimiz canlı çiçekleri özellikle nikâh masanızda ve arka fonunda kullanarak estetik görünüme sahip bir özel bir alan oluşturuyoruz.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanacak düğününüz için biz şimdiden çok heyecanlıyız! Siz de bu heyecanı bizimle birlikte paylaşmak isterseniz zaman kaybetmeden sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Emel Söyleyici

  • Adres: süleyman demirel bulvarı Burcu apt. altı no:71 (dörtlar market civarı) CUKUROVA/ADANA

İlgi Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


E&Y

Eda & Yaman

Düğün Tarihi: 17.02.2018

Sizinle çalışmaktan inanılmaz keyif aldım beklediğimin çok çok daha üstündeydi .Teşekkürler İlgi organizasyon 💖

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.