Brothers Wedding Organizasyon

4

E-posta Gönder

0850 532 9187

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

 • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? HAYATINIZIN EN İNANILMAZ MACERASINA ATILMAK ÜZERESİNİZ.DÜĞÜNÜNÜZÜ PLANLAMAK EVLİLİK KARARI İLE BİRLİKTE KENDİNİZİ İÇİNDE BULDUGUNUZ BU MACERAYLA ŞÜPHESİZ HAYATINIZIN EN BÜYÜK VE EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONUNU YAPMIŞ OLACAKSINIZ.
  BROTHERS ORGANİZASYON OLARAK TÜM BU SÜREÇTE HER AN YANINIZDA OLABİLECEK HATTA SİZ GÜNLÜK HAYATINIZIN KOŞTURMACASIYLA MEŞGULKEN DÜĞÜN MEKANINDAN DAVETLİLERİNİZ İÇİN HAZIRLANACAK MENÜ SEÇİMİNE,GELİNİKTEN DÜĞÜN DEKAROSYONUNA,MÜZİKTEN DAVETİYEYE KADAR HER DETAYLA SİZİN İÇİN İLGİLENEREK DÜĞÜNÜNÜZÜ MASALSI BİR HALE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ....

Hakkında

Belki de yaşamınız boyunca sizi en çok heyecanlandıran bir geceyi eksiksiz bir şekilde düzenlemek için herhangi bir planınız var mı? Yakın arkadaşlarınızdan ya da kardeşinizden mi yardım almayı düşünüyorsunuz? Peki, onların yeterli tecrübeye ve zamana sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Biz, Brothers Wedding Organizasyon olarak bu süreci en iyi şekilde yaşamanızı istiyoruz. Herkes hangi işte iyiyse, onu yapmalı. Yakın arkadaşlarınız ve aile dostlarınızla birlikte bu özel geceye hazırlanın, biz de bu özel geceyi sizin için hazırlayalım!

Bir düğünü planlamak oldukça zordur. Hiçbir ayrıntıyı atlamamak, tüm isteklerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi ve daha birçok hizmetin, çiftlerin talepleriyle örtüşmesi gerekir. Biz de hizmet anlayışımızı, faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı belirledik. Bu özel günde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkmak için özverili bir çalışma yürütüyoruz.

Mekân seçimi, davetli listesi, düğün salonu süslemesi, masa ve sandalye giydirilmesi, aksesuar temini, fotoğraf ve müzik seçimi, ışık, ses ve sahne kurulumu, gelinlik provaları, balayı planları gibi hazırlık aşamalarında herhangi bir yardım istemeniz durumunda yanında oluyoruz. Hem karar aşamasında hem de planlama aşamasında sizlere çeşitli önerilerde bulunacağız, deneyimlerimizi sunacağız. Bu özelliğimiz ile Adana’daki organizasyon firmalarından da ayrılıyor, farkımızın hissedilmesini sağlıyoruz.

Peki, bu farkımızı sadece düğünlerde mi gösterebiliyoruz? Tabii ki hayır! Bir organizasyon firması olarak özel ve kurumsal tüm gecelerde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerlerin yanı sıra doğum günleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri gibi özel günlerin hepsinde bizi tercih edebilirsiniz.

Sizin için her detayı düşünen bir organizasyon firmasıyla mutluluğa ulaşmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mustafa Yavuz

 • Telefon: 0850 532 9187
 • Adres: Belediye Evleri Mh. 84154 Sk. No:233

Brothers Wedding Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!