Düğün Organizasyon Adana

Brothers Wedding Organizasyon

Brothers Wedding Organizasyon
 • Min. Fiyat
  600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

Brothers Wedding Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Brothers Wedding Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Brothers Wedding Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Brothers Wedding Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Brothers Wedding Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Brothers Wedding Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Brothers Wedding Organizasyon ile 1 haftadan az önce iletişime geçmelisiniz.

Brothers Wedding Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"HAYATINIZIN EN İNANILMAZ MACERASINA ATILMAK ÜZERESİNİZ.DÜĞÜNÜNÜZÜ PLANLAMAK EVLİLİK KARARI İLE BİRLİKTE KENDİNİZİ İÇİNDE BULDUGUNUZ BU MACERAYLA ŞÜPHESİZ HAYATINIZIN EN BÜYÜK VE EN ÖNEMLİ ORGANİZASYONUNU YAPMIŞ OLACAKSINIZ.<br/>BROTHERS ORGANİZASYON OLARAK TÜM BU SÜREÇTE HER AN YANINIZDA OLABİLECEK HATTA SİZ GÜNLÜK HAYATINIZIN KOŞTURMACASIYLA MEŞGULKEN DÜĞÜN MEKANINDAN DAVETLİLERİNİZ İÇİN HAZIRLANACAK MENÜ SEÇİMİNE,GELİNİKTEN DÜĞÜN DEKAROSYONUNA,MÜZİKTEN DAVETİYEYE KADAR HER DETAYLA SİZİN İÇİN İLGİLENEREK DÜĞÜNÜNÜZÜ MASALSI BİR HALE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ...."

Brothers Wedding Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Brothers Wedding Organizasyon düğün salonu, bahçe/kır düğünü, kulüp/davet alanı, restoran, balo salonu, tekne/yat düğünü, havuz başı düğünü, plaj/sahil düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Brothers Wedding Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Brothers Wedding Organizasyon romantik, görkemli, gotik, rustik, vintage/retro, sade, modern, bohem, klasik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Brothers Wedding Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Brothers Wedding Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, parti, doğum günü, sünnet düğünü, baby shower, piknik, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Brothers Wedding Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Brothers Wedding Organizasyon dj, lcv hizmeti, kapalı çadır, catering, pasta, araç kiralama, çiçek, barkovizyon, sanatçı, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, dekor, kına gecesi, masa / sandalye temini, havai fişek, balayı, davetiye, süsleme, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Brothers Wedding Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Brothers Wedding Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Brothers Wedding Organizasyon Hakkında

Belki de yaşamınız boyunca sizi en çok heyecanlandıran bir geceyi eksiksiz bir şekilde düzenlemek için herhangi bir planınız var mı? Yakın arkadaşlarınızdan ya da kardeşinizden mi yardım almayı düşünüyorsunuz? Peki, onların yeterli tecrübeye ve zamana sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Biz, Brothers Wedding Organizasyon olarak bu süreci en iyi şekilde yaşamanızı istiyoruz. Herkes hangi işte iyiyse, onu yapmalı. Yakın arkadaşlarınız ve aile dostlarınızla birlikte bu özel geceye hazırlanın, biz de bu özel geceyi sizin için hazırlayalım!

Bir düğünü planlamak oldukça zordur. Hiçbir ayrıntıyı atlamamak, tüm isteklerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi ve daha birçok hizmetin, çiftlerin talepleriyle örtüşmesi gerekir. Biz de hizmet anlayışımızı, faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı belirledik. Bu özel günde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkmak için özverili bir çalışma yürütüyoruz.

Mekân seçimi, davetli listesi, düğün salonu süslemesi, masa ve sandalye giydirilmesi, aksesuar temini, fotoğraf ve müzik seçimi, ışık, ses ve sahne kurulumu, gelinlik provaları, balayı planları gibi hazırlık aşamalarında herhangi bir yardım istemeniz durumunda yanında oluyoruz. Hem karar aşamasında hem de planlama aşamasında sizlere çeşitli önerilerde bulunacağız, deneyimlerimizi sunacağız. Bu özelliğimiz ile Adana’daki organizasyon firmalarından da ayrılıyor, farkımızın hissedilmesini sağlıyoruz.

Peki, bu farkımızı sadece düğünlerde mi gösterebiliyoruz? Tabii ki hayır! Bir organizasyon firması olarak özel ve kurumsal tüm gecelerde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerlerin yanı sıra doğum günleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri gibi özel günlerin hepsinde bizi tercih edebilirsiniz.

Sizin için her detayı düşünen bir organizasyon firmasıyla mutluluğa ulaşmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni mah. 87072 SK no 50 Seyhan / Adana

 • Haritadaki Konumu

  Brothers Wedding Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.