Düğün Organizasyon Adana

Meva Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Meva Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Meva Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Meva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Meva Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Meva Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Meva Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Meva Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Meva Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Meva Organizasyon düğün organizasyonu dışında baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Meva Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Meva Organizasyon süsleme, nikah şekeri, çiçek, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Meva Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Meva Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Meva Organizasyon Hakkında

Heyecanlı bir düğün süreci başlatacağınız ve sevdiğiniz kişiyle birlikteliğe atacağız ilk adımlardan olan nişan töreniniz için her şeyin kusursuz olduğu bir hizmet sunmak için Meva Organizasyon’da sizi bekliyoruz.

Adana’da hizmet veren organizasyon firmamızla bugüne kadar çok sayıda çiftin özel anlarına eşlik etmeyi başarmış durumdayız. Yılların bize kattığı tecrübeleri estetik bakış açımızla birleştirerek kişiye özel konseptler oluşturuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek isteklerinizi iyi analiz ediyor ve pratik çözümlerimizle size yardımcı oluyoruz.

Nişan töreniniz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Sizden önce bizimle çalışan çiftlere ne tür hizmetler sunduğumuzu, aksesuar ve dekor gibi imkanlarımızın neler olduğu konusunda bilgi veriyoruz. Çalışmalarımıza dair video ve fotoğraf göstererek hizmetlerimize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Sizden aldığımız bilgilerle geçmiş tecrübelerimizi harmanlayarak tam istediğiniz gibi bir iş ortaya çıkarıyoruz.

İsteğiniz doğrultusunda sade ya da ihtişamlı bir konsept oluşturuyoruz. Alyansı andıran yuvarlak bir fonu tül perde, minik ışıklar, çiçek aranjmanları ve baş harflerinizle kişiselleştirilmiş bir alana dönüştürerek nişan masanızın arkasına konumlandırıyoruz. İsminize özel hazırlanan panolarla birlikte nişan masanızı süslüyoruz. Hazırlanmış pastanızın bulunduğu masanın üzerinde mumlar, çiçekler, tüyler ve göz kamaştıran cam detaylı aksesuarlar bulunduruyoruz. Nişan masanızın arka fonunu her zaman alyansı andıran yuvarlak bir alan şeklinde yapmıyoruz. Tahtaların üzerini beyaz çiçek aranjmanlarıyla süsleyerek ya da kırmızı güllerin ön plana çıktığı bir dizaynla da bütünleştirebiliyoruz. Sizin ne renk bir uyumla misafirlerinizin karşısına çıkacağınız doğrultusunda hazırlıklar yapıyoruz. Gerisi zevkiniz doğrultusunda kusursuz bir şekilde biz hazırlıyoruz.

Siz de Adana nişan organizasyonu yapan yerler arasında yer alan Meva Organizasyon’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Adana

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.