Meva Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Brothers Wedding Organizasyon
22

Çukurova

Brothers Wedding Organizasyon

5-10 TL

Hakkında

Heyecanlı bir düğün süreci başlatacağınız ve sevdiğiniz kişiyle birlikteliğe atacağız ilk adımlardan olan nişan töreniniz için her şeyin kusursuz olduğu bir hizmet sunmak için Meva Organizasyon’da sizi bekliyoruz.

Adana’da hizmet veren organizasyon firmamızla bugüne kadar çok sayıda çiftin özel anlarına eşlik etmeyi başarmış durumdayız. Yılların bize kattığı tecrübeleri estetik bakış açımızla birleştirerek kişiye özel konseptler oluşturuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek isteklerinizi iyi analiz ediyor ve pratik çözümlerimizle size yardımcı oluyoruz.

Nişan töreniniz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Sizden önce bizimle çalışan çiftlere ne tür hizmetler sunduğumuzu, aksesuar ve dekor gibi imkanlarımızın neler olduğu konusunda bilgi veriyoruz. Çalışmalarımıza dair video ve fotoğraf göstererek hizmetlerimize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Sizden aldığımız bilgilerle geçmiş tecrübelerimizi harmanlayarak tam istediğiniz gibi bir iş ortaya çıkarıyoruz.

İsteğiniz doğrultusunda sade ya da ihtişamlı bir konsept oluşturuyoruz. Alyansı andıran yuvarlak bir fonu tül perde, minik ışıklar, çiçek aranjmanları ve baş harflerinizle kişiselleştirilmiş bir alana dönüştürerek nişan masanızın arkasına konumlandırıyoruz. İsminize özel hazırlanan panolarla birlikte nişan masanızı süslüyoruz. Hazırlanmış pastanızın bulunduğu masanın üzerinde mumlar, çiçekler, tüyler ve göz kamaştıran cam detaylı aksesuarlar bulunduruyoruz. Nişan masanızın arka fonunu her zaman alyansı andıran yuvarlak bir alan şeklinde yapmıyoruz. Tahtaların üzerini beyaz çiçek aranjmanlarıyla süsleyerek ya da kırmızı güllerin ön plana çıktığı bir dizaynla da bütünleştirebiliyoruz. Sizin ne renk bir uyumla misafirlerinizin karşısına çıkacağınız doğrultusunda hazırlıklar yapıyoruz. Gerisi zevkiniz doğrultusunda kusursuz bir şekilde biz hazırlıyoruz.

Siz de Adana nişan organizasyonu yapan yerler arasında yer alan Meva Organizasyon’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Tuğba Hanım

  • Adres: AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!