Otel Düğünlerinde Fark Yaratın

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:44 dakika

29.06.2020

Muhteşem panaromik manzarasıyla Sürmeli Hotel en mutlu gününüzde sizinle.

Sürmeli Otel İstanbul’dan Sevengül Akgün, Düğün.com Çiftleri için sorularımızı yanıtladı.

Sürmeli Otel İstanbul’u benzerlerinden farklı kılan özellikler nelerdir?

Sürmeli İstanbul, 26 yıldır otelcilik sektörünün beş yıldızlı hizmet yarışında şehrin ilklerindedir. Sunmuş olduğu konfor anlayışı, tecrübeli personelinin ayrıcalıklı hizmeti ve birbirinden leziz yemekleri ile öne çıkmaktadır. 12. Katımızda bulunan panoramik manzaralı Balo Salonumuz, misafir memnuniyetini ilke edinmiş personelimiz, ayrıntılara verdiğimiz önem, çok özel düğün menülerimiz ve tüm hizmetleri kapsayan düğün paketimiz ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapmaktayız.

otel düğünlerinde fark yaratın

Oteliniz düğün yapacak çiftler tarafından çok tercih ediliyor, bunun nedeni nedir?

Otelimizi tercih eden çiftlerin büyük bölümü daha önce otelimizde düğün organizasyonunu gerçekleştirmiş veya düğün organizasyonuna katılmış misafirlerimizin referansları ile satış ofisimize gelmektedirler. Ayrıca her biriyle en az 10 yıldır çalıştığımız müzik organizasyonu, salon süslemesi ve fotoğraf ve video çekiminde bize hizmet veren dış firmalarımızın başarısını da göz ardı edemeyiz.

Düğün paketi hizmetinize neler dahil?

Düğün paketimizin içeriğinde; 45 dakikalık kokteyl, leziz davet menüleri, davet boyunca limitsiz yerli içki servisi, düğün pastası, müzik, salon dekorasyonu, ailelere kullanım odası, çiftimize süit odada konaklama, kına gececi için ücretsiz salon yer almaktadır.

Çiftin ailesi ve yakınları için hazırlık ya da bekleme odası hizmetiniz var mı?

Otelimizde evlenen çiftimizin ailelerine 14:00 ile 20:00 saatleri arasında kullanım odaları tahsis ediyoruz.

otel düğünlerinde fark yaratın

Peki otelin yeri nasıl, otelde düğünün yapıldığı salonun özellikleri

Otelimiz Gayrettepe’de Avrupa ve Anadolu yakası, köprüler ve çevre yollarına yakın konumda ve kolay ulaşılabilir durumdadır. Balo salonumuz ise alışılagelmişin dışında 12. katta gün ışığı alan, panoramik İstanbul manzaralı ve 320 misafir kapasitelidir. Ayrıca set üstü ve set altı olarak iki kademeli olması ve yarım ay tarzı ile tüm misafirlerin sahneyi ve tüm salonu rahatlıkla görebileceği özelliktedir.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Sürmeli İstanbul mutfağı, Şefimiz Sn. Bayram Dönmez’in otelimizdeki 25 yıllık bilgi birikimi, tecrübeli ekibi ve düğün misafirlerimizin isteklerine uygun menüleri ile en iddialı olduğumuz alanlardan biridir. Bununla birlikte restoranımızın dünya ve Türk mutfağı yemek seçkin örneklerini sunmakla birlikte, çağımızın en önemli hassasiyetlerinden biri olan organik ürünler, vejetaryen menümüz ve glütensiz ekmek seçeneklerimiz ile misafirlerimizin taleplerine cevap vermektedir.

otel düğünlerinde fark yaratın

Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Çiftlerimiz, Ziyafet Satış ofisimiz ile irtibata geçtiklerinden itibaren konusunda tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile düğün paketimiz dâhilindeki tüm hizmetler ile ilgili birebir ilgilenilmektedir. Misafirlerimizin düğün organizasyonları ile ilgili tüm özel istekleri otelimizin imkanları ölçüsünde yerine getirilmektedir.

Sürmeli Hotels İstanbul’u incelemek ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!