100 Bin TL ile Ankara’da Hayallerindeki Düğün Gerçek Olsun!

Batuhan Cetin tarafından yazılmıştır.

2:31 dakika

28.05.2024

Ankara, düğün yapmak için en fazla seçeneği bulabileceğin şehirlerden biri! Tarihi konaklar, kır bahçeleri, lüks oteller, ihtişamlı salonlar… Peki 100 TL’lik bir bütçe ile Ankara’da nasıl bir düğün yapabilirsin? Gel beraber bakalım.

alternatif metin

Masmavi Göl Manzarasına Karşı “Evet!” De

Düğününü Ankara’da masmavi bir manzaraya karşı yapmaya ne dersin? Özellikle Gölbaşı ilçesinde bulunan düğün mekanları, sundukları göl manzarası ile büyülüyor. Unutulmaz davetlerin düzenlendiği alanlar, pek çok kapasitedeki davet için tercih edilebiliyor. 100 bin TL’lik bir bütçe ile göl manzaralı, yüksek katılımcılı bir düğün organize etmek de bazı düzenlemeler ile mümkün.

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi ve Balo, bütçene uygun seçeneklerden birisi. Ortalama 500-750 TL’lik fiyatlandırma sunan mekanda 200 kişilik yemekli bir düğün yapabilirsin. Aklında daha kalabalık bir davet varsa, hafta içi kokteylli menüleri tercih edip davetli sayını 400 kişiye kadar artırman da burada mümkün! Özel açık hava nikah alanı da sunan bu mekanı kaçırma deriz.

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi ve
Balo

Şehrin Göbeğinde Şık Otel Düğünü

Aklında daha samimi, kısa davetli listesi olan bir düğün varsa Ankara’daki otelleri de tercih edebilirsin. Ankara otelleri, yüksek kaliteli hizmet seçenekleri ile karşına çıkıyor. Deneyimli dekorasyon ekipleri ile çalışan oteller, birçok konsepte uygun olarak düzenlenebiliyor. Bu sayede 100 bin TL’lik bir bütçe ile aklındaki şık düğünü şehirdeki otellerde rahatlıkla organize edebilirsin.

Dafne Hotel, bütçen dahilinde şık bir düğün yapabileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Kişi başı minimum 900 TL’ye hizmet veren otelde 100 kişilik butik bir davet düzenleyebilirsin. Aklında yemekli bir düğün varsa mekanın menü tadım hizmeti verdiğini de belirtmekte fayda var. Modern bir dekorasyon tarzı benimseyen otel, keyifli bir düğün için DJ seçeneği de sunuyor.

Dafne Hotel

Dafne Hotel

Dafne Hotel

Firmayı İncele

Doğayla İç İçe Bir Kır Düğünü

”Ben düğünümü hep yemyeşil bir bahçede hayal etmiştim.” diyenleri de unutmadık tabii ki! Kır düğünleri, Ankara’da en çok tercih edilen organizasyon seçenekleri arasında yer alıyor. Böylece şehirde farklı bütçelere uygun pek çok kır mekanı bulmak oldukça kolay oluyor. Bu bahçeler, peri masalı gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Mia Notte İncek, hafta sonu kişi başı minimum 1150 TL fiyat ile hizmet veren davet alanında 85 kişilik yemekli bir organizasyon düzenleyebilirsin. Üç farklı kokteyl menüsü de sunan mekanda hafta içi günlerinden birini tercih ederek kişi başı minimum 500 TL ile 200 kişilik bir düğün de yapabilirsin.

Mia Notte İncek

Görkemli Düğün Düşünenler Buraya

Elinde geniş mi geniş bir davet listesi varsa ve kimsenin kalbini kırmak istemiyorsan, tercihini yemeksiz düğünlerden yana da kullanabilirsin. Ankara’nın çoğu düğün salonunda bulunan bu seçenek, cebini yakmadan görkemli bir düğün düzenlemeni imkan sağlıyor. Mesela Mydonose Event Hall, yemeksiz düğünler için başlangıç fiyatını 80-100 bin TL arasında belirliyor. 350 konuğa kadar ağırlayabilen düğün salonu, canlı müzik imkanı ile keyifli davetlere imza atıyor.

Mydonose Event Hall

İhtişamlı Bir Düğün İçin Doğru Adres

Altının en güzel tonunda vazolar, çeşitli duvar kağıtları ve gösterişli avizeler ile göz alıcı bir düğün yapmaya ne dersin? Ankara’daki birçok düğün mekanında ihtişamından ödün vermeden hesaplı bir bütçe dahilinde düğün yapabilirsin. Bunun için nikah salonlarını, sosyal tesisleri ve çeşitli düğün salonlarını göz önünde bulundurabilirsin.

Amore Event, aklında ihtişamlı seçenekler olan çiftlerin sık sık tercih ettiği bir mekan. Burada kişi başı minimum 250 TL’nin de altında olan menülerden birini tercih ederek 200 kişilik bir düğün düzenleyebilirsin. Bütçen dahilinde canlı müzik veya DJ seçenekleri arasından tercih yapabilir, bride party ile düğün öncesi tatlı stresini atabilirsin!

Amore Event

Amore Event

Amore Event

Firmayı İncele

Ankara’da ortalama 100 bin TL’lik bir bütçe ile nasıl düğün yapabileceğine dair alternatifler sunduk. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da unutma! Şehrindeki birbirinden şık düğün mekanlarını bir arada inceleyebilir, ilgini çekenlerle iletişime geçerek, hızlıca bilgi ve fiyat teklifi alabilirsin!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap