İzmir ve Çevresinde Çiftlik Düğünü Yapılan Mekanlar

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:03 dakika

13.08.2020

Ege'nin esşiz doğasında, doğal bir ortamda düğün yapmayı hayal ediyorsan bu yazımız sana çok yardımcı olacak! Çünkü İzmir ve çevre illerdeki, çiftlik düğünleri için ideal mekanları sıraladık! Hemen göz at!

İzmir Çiftlik Düğünü

Yelki Çiftlik

Yelki Çiftlik, İzmir'de çiftlik düğünü için ideal, en şık mekanlardan biri. Güzelbahçe ilçesinde konumlanmış mekanın, kır, havuz başı ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. Havuz başında 400, kır alanında ise 600 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün. Seçtiğin konsepte uygun dekorasyon seçenekleri sunan mekanda gelin-damat hazırlık odası da bir ağaç-ev, yani tam çiftlik düğünlerine göre!

Yelki Çiftlik

Bölükpaşa Çiftliği

Bornova'da yer alan Bölükpaşa Çiftliği, özellikle romantik zevkleri olan çiftler için ideal bir mekan. Pembe ve beyaz tonlarda dekorasyon ögelerinin hakim olduğu mekanda seçtiğin konsept ve tarza göre de süslemeler yapılabiliyor. 500 kişiye kadar davetli ağırlayabilme kapasitesine sahip Bölükpaşa Çiftliğinde menü tadımı, menüde değişiklik, ışık ve ses sistemleri, organizasyon sorumlusu gibi hizmet seçenekleri de bulunuyor.

Bölükpaşa Çiftliği

Bu mekanlara çok yakışacak gelinlikler de burada: Bohem Gelinlik İzmir'de Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Alaş Kımız Çiftliği

Kemalpaşa düğün mekanları arasında yer alan Alaş Kımız Çiftliği'ni de seçeneklerin arasına yazabilirsin. Özellikle kalabalık davetler için uygun olan mekan, 750-1000 kişilik kapasiteye sahip. Geniş menü seçenekleri ve servis hizmeti de sunan mekanda çiftlere organizasyon sorumlusu, catering firması ve fotoğrafçı da getirebilme imkanı da sunuluyor. Böylece tam da hayalindeki düğünü gerçekleştirebiliyorsun.

Alaş Kımız Çiftliği

Şehirde bulunan bohem tarzdaki mekanları da şurada bulabilirsin: İzmir'in Bohem Düğün Mekanları

Stonehouse Byipek Çiftlik Evi

Şirince’nin kendine özgü evleri, sıcak ve samimi ambiyansı, havası gibi özellikleri ilgini çekiyorsa düğününü de burada yapmaya ne dersin? Üstelik burada çiftlik düğünü yapabileceğin mekan seçenekleri de bulunuyor. Stonehouse Byipek Çiftlik Evi de bu firmalar arasında yer alıyor. Taş duvarları ve otantik mimarisiyle dikkat çeken mekanda 300 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün. Üstelik düğün sırasında mekana doyamayan çiftler ve davetlilerin burada konaklama imkanı da bulunuyor!

Stonehouse Byipek Çiftlik Evi

Mekan tamam, peki organizasyon firması? Şu yazımız sana yardımcı olabilir: İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Kaan Bey Çiftliği

İzmir'in çevre illerinde yer alan, çiftlik düğünü için ideal mekanlara da bakalım. Kaan Bey Çiftliği, Aydın-Efeler'de yer alıyor. 750-1000 davetli kapasitesine sahip mekanın açık ve kapalı alan seçenekleri de bulunuyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik, müzik, dekorasyon gibi alanlarda da hizmet alabileceğin Kaan Bey Çiftliği'nin 250-500 araç kapasiteli otoparkı da bulunuyor.

Kaan Bey Çiftliği

Çiftlik düğününe uygun saç ve makyajı yaptırabileceğin firmalar da burada: İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği ise Uşak'da yer alıyor. Şehrin yerel lezzetlerini, organik malzemelerle sunmasıyla öne çıkan mekanda kır alanı ile kapalı restoran ve kır alanı gibi farklı alan seçenekleri de bulunuyor. Sana uygun bir organizasyon firması ve fotoğrafçı da getirebileceğin mekan ile anlaştığında menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme imkanın da bulunuyor.

Bölme Doğal Lezzet Çiftliği

Ayşe Deliismail Çiftliği

Ayşe Deliismail Çiftliği, Muğla-Bodrum'da faaliyet gösteriyor. Mekanda kapalı alan olarak butik organizasyonlar için ideal bir restoran ve açık alan olarak ise 200-300 kişilik yemyeşil bir bahçe bulunuyor. Düğününün seçtiğin konsepte uygun planlanması için masa ve sandalye giydirmelerinden, gelin-damat masasının süslenmesine kadar birçok detay firma ekibi tarafından organize ediliyor.

Ayşe Deliismail Çiftliği

Sural Çiftliği

İzmir civarında çiftlik düğünü için ideal olan mekanlar arasında Balıkesir Ayvalık'ta bulunan Sural Çiftliği de yer alıyor. Çiftlerin tercihlerini mekanın ambiyansına uygun olacak şekilde organize edildiği Sural Çiftliği'nde süsleme, yemek, ışık, ses, sahne gibi hizmetlerin yanı sıra dış çekim imkanı sunulduğunu da belirtelim. At üzerinde, saman balyaları arasında, salıncakta, traktörde, meyve bahçeleri ile ördekler ve kazlar arasında farklı ve etkileyici bir dış çekim yaptırabilirsin!

Sural Çiftliği

Şehirde çiftler tarafından en çok tercih edilen mekanlar da şurada: İzmir'de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

İzmir ve çevresinde yer alan, çiftlik düğünü için ideal mekanları sıraladık! Ancak sen seçeneklerinin bu kadar olduğunu düşünme. Şehrindeki tüm düğün mekanlarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebileceğini, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum