İstanbul'da Nişan Yapılacak Cafeler

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:48 dakika

19.08.2020

"Nişan için öyle büyük mekanlara gerek yok, şık bir cafe yeterli" diyenlerdensen bu yazı tam senlik! Çünkü İstanbul'daki nişan mekanları arasında yer alan en şık cafeleri sıraladık! Hemen incele!

istanbulda nişan cafe

Athyra Lounge

Nişanını şık ve elegant bir mekanda yapmak istiyorsan Athyra Lounge tam senlik! Doğanın ve havuzun tadını çıkarabileceğin, eşsiz bir manzaraya karşı yüzüklerin takılabileceği Athyra Lounge, Büyükçekmece'de yer alıyor.

Fiyatlar ise şu şekilde:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 100-150 TL 100-150 TL

Athyra Lounge

Çamlıca Sevgi Bahçesi

Üsküdar'da bulunan Çamlıca Sevgi Bahçesi, merkezi konumu nedeniyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan mekanda 500-750 kişi ağırlama imkanın da bulunuyor. Mekandaki geniş menü seçenekleri arasında çocuklara özel, vejetaryen ve diyabet menüleri de yer alıyor.

Çamlıca Sevgi Bahçesi'nin fiyatlarına da bakalım:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 50-80 TL
Yemekli 30-50 TL 50-100 TL

Çamlıca Sevgi Bahçesi

Kır alanında nişan yapacaklar için şöyle bir yazımız da var: En İyisini Arayanlara: Bahçede Nişan Organizasyonu Fikirleri

Ganache Patisserie & Cafe Restaurant

Ganache Patisserie & Cafe Restaurant, Üsküdar'da yer alıyor. Mekanda farklı alan alternatifleri bulunuyor. Bunlardan ilki 50 ila 100 kişilik 1. kat. Gün ışığı alan ve şık bir şekilde dekore edilmiş bu salonun yanı sıra daha büyük çaptaki nişan merasimleri için uygun, 150 kişilik açılır kapanır tavanlı teras katı da nişan organizasyonları için kullanılabiliyor.

Fiyatlara da değinmeden geçmeyelim:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 80-100 TL 80-100 TL
Yemekli 100-150 TL 100-150 TL

Ganache Patisserie

Organizasyon firmasıyla çalışmak istiyorsan şu yazımıza da göz atmanda fayda var: İstanbul Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

Limma Brasserie ve Restaurant

Gayrettepe'de yer alan Limma Brasserie ve Restaurant, nişan tepsisi süsleme, müzik/DJ, nişan çikolatası ve Hint kınası gibi hizmet seçenekleriyle dikkat çekiyor. 100-200 kişilik davetler için ideal olan mekanın kır alanında eşsiz nişan fotoğraflarına da sahip olabilirsin.

Limma Brasserie ve Restaurant'ta minimum fiyatlar ise şöyle:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 50-80 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

Limma Brasserie ve Restaurant

Davetlilerine vereceğin hediyeliklere karar vermediysen şu yazımız da sana ilham verebilir: Söz ve Nişan Magnetleri Arayanlar İçin 10 İstanbul Firması

Bihter Hürrem Sultan Cafe

Bahçelievler'de yer alan Bihter Hürrem Sultan Cafe'de nişan organizasyonunun için ihtiyaç duyduğun tüm hizmetleri alabilirsin. Nişan tepsisi, süsleme, ışık ve ses sistemleri, müzik, nişan çikolatası ve yemek servisi bunlardan sadece birkaçı. Daha fazla detay için firma profilini incelemeni öneriyoruz.

Bihter Hürrem Sultan Cafe'de yemekli ve kokteyl nişan organizasyonları için başlangıç fiyatları ise şöyle:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 50-80 TL
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

Bihter Hürrem Sultan Cafe

Nişan pastan için tercih edebileceğin firmalar da şurada: İstanbul'da Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

Casa Da Rose

Bahçelievler'de hizmet veren bir diğer nişan mekanı ise Casa Da Rose. Butik organizasyonlar için ideal olan mekanın 50-100 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan Casa Da Rose Cafe'nin beyaz ve pembe renkli ortamı da romantik çiftler için ideal. Mekan süslemesi, sahne, ses ve ışık sistemleri kurulumları gibi hizmetleri alabileceğin mekana dilersen organizasyon firması, fotoğrafçı ya da catering firması getirme imkanın da bulunuyor.

Casa Da Rose Cafe'de fiyatlar da şu şekilde:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50 TL'nin altında

Casa Da Rose

Afraze Cafe Restaurant

İstanbul Anadolu Yakası'nda nişan yapabileceğin cafeler konusunda da tavsiye istersen sana Afraze Cafe Restaurant'ı önerebiliriz. Ümraniye'de bulunan Afraze Cafe'de 130 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Dilersen mekanın ara salon veya arka bahçesinde en az 20 kişilik daha butik bir davet de planlayabilirsin. Tepsisinden çikolatasına, nişan masasından konseptine yani tüm süslemesine kadar her detayla ilgilenen firmada fiyatlar ise şöyle:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50 TL'nin altında

Afraze Cafe Restaurant

Meo Cafe

Kuzguncuk'ta yer alan Meo Cafe'nin açık ve kapalı iki alanı bulunuyor. Yeşilin ve çiçeklerin her tonunu görebileceğin ağaçlar arasındaki bahçede, yemekli düzende 40 ila 50 kişiye kadar hizmet verilebiliyor. Kuzguncuk'un farklı, özgün ve sıcak ambiyansını taşıyan mekanda vegan, çocuklara özel, vejetaryen, diyabet ve kosher gibi özel menü seçenekleri de sunuluyor.

Meo Cafe'de fiyatlar ise şöyle:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 80-100 TL 80-100 TL
Yemekli 80-100 TL 100-150 TL

Meo Cafe

Manastır Cafe Restaurant

Nişanını tarihi bir mekanda yapmaya ne dersin? 150 yıllık geçmişe sahip, restore edilmiş tarihi binada bulunan Manastır Cafe Restaurant, Zeytinburnu nişan mekanları arasında yer alıyor. 50-100 kişilik samimi organizasyonlar için ideal olan mekana organizasyon firması ve fotoğrafçı da getirmene izin veriliyor. Böylece istediğin konseptte bir organizasyona ev sahipliği yapabiliyorsun.

Manastır Cafe'de minimum fiyatlar da şu şekilde:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50-80 TL 50-100 TL

Manastır Cafe Restaurant

Nostalji Cafe & Restaurant

Ümraniye nişan mekanları arasında yer alan Nostalji Cafe & Restaurant'ta 100-200 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabilirsin. Mekandan süsleme ve dekorasyon hizmeti alabileceğin gibi dışarıdan da organizasyon firması getirebilirsin.

Nostalji Cafe'de yemekli nişan organizasyonları için minimum fiyatları da belirtmeden geçmeyelim:

Menü Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30-50 TL 50 TL'den az

Nostalji Cafe

İstanbul'da nişan organizasyonu yapabileceğin cafelere yer verdiğimiz yazımızın sonuna geldik. Sen daha detaylı bir araştırma yapmak istersen şehrindeki nişan mekanlarını istediğin özelliklere göre filtreleyerek listeyelebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanı Firmaları

Söz, Nişan Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum