İstanbul ve Çevresinde Çiftlik Düğünü Yapılan Mekanlar

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:48 dakika

03.09.2020

İstanbul ve çevresinde, çiftlik düğünü yapılabilecek mekanları araştıran çiftlerin ilgisini çekecek bir yazı hazırladık! İşte birbirinden şık çiftlik düğünü mekanları ve özellikleri!

istanbul çiftlik düğünü

1-Villa Riva Garden

Beykoz2da yer alan Villa Riva Garden, kalabalık düğünler için ideal. 400-500 davetli ağırlama kapasitesine aship şık mekanda keyifli bir çiftlik düğününe ev sahipliği yapabilirsin. Şehir gürültüsü ve karmaşasından uzakta, sakin bir mekanda evlenmek istersen Villa Riva Garden tam senlik! Çiftlerin seçtiği konsepte uygun süslemeler de mekanın deneyimli ekibi tarafından başarıyla yapılabiliyor. Mekanın kır alanını kullanabileceğin gibi dilersen mekanın havuz başı alanında da oturma düzeni oluşturabilirsin.

Villa Riva Garden

2-Haznedar Çiftliği

Haznedar Çiftliği, Çatalca'da konumlanmış geniş bir düğün mekanı. İstanbul çiftlik düğünü mekanları arasında yemyeşil, geniş kır alanı ve havuzuyla öne çıkan mekanda yemekli, yemeksiz ve kokteyl düğünler yapılabiliyor. Firmanın geniş menü seçenekleri sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Haznedar Çiftliği

Yeşillikler içinde bir düğün hayal ediyorsan şu yazımıza da göz atabilirsin: Düğününüz Çiçek Açsın: En Popüler Kır Düğünü Mekanları

3-Cavidan Hanım Çiftliği

İstanbul Anadolu Yakası'nda bir düğün çiftliği arıyorsan sana önereceğimiz firmalar arasında Cavidan Hanım Çiftliği de yer alıyor. Pendik'te yer alan mekanda 750 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Ömerli Baraj Gölü Havza Koruma alanı içerisinde bulunan çiftlik, 125 metre uzunluğunda çiçekli gelin yolu, beyaz tonlarında giydirilen masa ve sandalyeleri ile geniş pistiyle de dikkat çekiyor. Led ışıklarla süslenen ağaçları da mekana hoş bir hava katıyor. Dilersen yemek ve servis hizmetini de firmadan alabilirsin.

Cavidan Hanım Çiftliği

Avrupa Yakası'nda bir mekan arıyorsan şuraya bakabilirsin: Ekonomik Bir Kır Düğünü Mümkün: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

4-Başarır At Çiftliği

Uzayıp giden davetli listeni kısaltmaya ihtiyaç duymadan, tüm davetlilerinin keyifli vakit geçirebileceği bir mekan arıyorsan Başarır At Çiftliği'ni mutlaka incelemelisin. 750-1000 kişi kapasiteli mekan Çatalca'da yer alıyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan Başarır At Çiftliği'nde, bu keyifli güne Pony cins atların eşlik etmesi de görülmemiş bir organizasyona imza atmanı sağlıyor.

Başarır At Çiftliği

İstanbul'da doğayla iç içe bir düğün yapabileceğin mekanların fiyatlarını da incelemek istersen: İstanbul'da Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

5-Kelebek Çiftliği

Kelebek Çiftliği'nde tropikal bitkilerin ve kelebeklerin arasında, dört bir yanı orman ve derelerle donatılmış rüya gibi bir alanda, masal gibi bir düğüne imza atabilirsin. Mekan Beykoz'da yer alıyor ve 500-750 kişilik kapasiteye sahip. Yemekli bir düğün tercih edecek çiftler için farklı menü seçenekleri sunan firmada, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüler de hazırlanabiliyor.

Kelebek Çiftliği

Anadolu Yakası'nın kır düğünü mekanlarını da şurada sıraladık: Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

6-Kenanbey Binicilik Kulübü

Geniş ve yemyeşil bahçesinde 400 kişiye kadar davetli ağırlanabilen Kenanbey Binicilik Kulübü de çiftlik düğünü için tercih edebileceğin seçenekler arasında yer alıyor. Mekana, yemek, fotoğraf ve organizasyon gibi hizmetler için firma getirmene de izin veriliyor. Dilersen seçtiğin konsepte ve tarzına en uygun şekilde masa, sandalye ve bahçe süslemeleri için firmanın alanında uzman ekibiyle de çalışabilirsin.

Kenanbey Binicilik Kulübü

Avrupa Yakası'nda kır düğünü mekanı araştıranları da şöyle alalım: Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

7-Park Lotus

Kır düğünü yapmak ama şehir merkezinden çok da uzaklaşmamak istiyorsan Maltepe Orman Çiftliği’nin asırlık çam ağaçları arasındaki Park Lotus'u tercih edebilirsin. İki farklı bahçe ve bir de kapalı alan seçenekleri bulunan mekanda özellikle rustik tarzdaki süslemeler dikkat çekiyor. Dilersen senin seçtiğin renk ve konsepte uygun süslemeler de yapılabiliyor. 750-1000 kişi kapasiteli Park Lotus'un mutfağında davet menüleri hazırlanabiliyor. Ayrıca fotoğraf ve video hizmeti için de firmayla çalışabilirsin.

Park Lotus

8-Yeşil Çiftlik

Çiftlik düğünü yapmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen mekanlardan biri de Yeşil Çiftlik. Sarıyer ilçesinde konumlanmış bu şık ve geniş mekanda 750-1000 kişilik organizasyonlar yapılabiliyor. Üstelik mekanın kapalı ve açık alan seçenekleri Her mevsim keyifli organizasyonlar yapılmasına imkan sunuyor. İlkbahar ve yaz aylarında kır alanında kalabalık bir düğün, sonbahar-kış aylarında ise şömine başında butik organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Yeşil Çiftlik

9-Tek Çiftliği Kır Bahçesi

İstanbul çevresindeki illerde de tercih edebileceğin çiftlik düğünü için uygun seçenek bulunuyor. Bunlardan biri Bursa Osmangazi'de yer alan Tek Çiftliği Kır Bahçesi. Yemekli düzende 500 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip mekanda bu sayı kokteyl düğünler için 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Firma tarafından, düğünün için ihtiyaç duyacağın ışık, ses, yemek gibi hizmetler de sunuluyor.

Tek Çiftliği Kır Bahçesi

10-Doğa Çiftlik Kır Düğünü

Aklında çiftlik düğünü yapmak varsa Gebze'de de uygun seçenekler olduğunu bilmelisin. Doğa Çiftlik Kır Düğünü de bu mekanlardan biri. 100 kişiden 2000 kişiye kadar konuk ağırlama imkanı sunan mekanda açık ve kapalı alan seçenekleri de bulunuyor. Mekanın tecrübeli ekibinin, çiftlerin konforunu düşünerek, süslemeden gelin-damat odasına, organizasyon yönetiminden görsel şovlara kadar düğün sürecindeki her detayla ilgilendiğini de belirtelim.

Doğa Çiftlik Kır Düğünü

İstanbul ve çevresinde çiftlik düğünü yapabileceğin mekanları sıraladığımız yazımızın sonuna geldik. Ancak seçeneklerin bu mekanlarla sınırlı değil. Dilersen şehrindeki tüm düğün mekanlarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum