Liya ile Sedef Adası’nda Eşsiz Bir Kır Düğünü Yapın

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

4:15 dakika

07.11.2022

Yeşil ve mavinin buluştuğu, doğayla iç içe, sevdikleriniz ve mutluluk dışında her şeyden uzak olacağınız bir konumda evlenmeye hazır olun! Sedef Adası düğün mekanlarından Liya, All'N One hizmet sistemi, alanında uzman ve geniş kadrosu ile hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmenizi sağlıyor! İşte detaylar:

Liya tarihi mekan düğünü

Liya, düğün sektörüne 2018 yılında girmiş, yenilikçi bir düğün mekanı. Marmara’nın yerleşime açık en ufak adası olan Sedef Adası’nın, deniz ve ormanın kesiştiği güney cephesinde denize sıfır bir alanda konumlanmış. Liya, eşsiz konumu ve sunduğu geniş hizmet seçenekleri nedeniyle de farklı bir düğüne ev sahipliği yapmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Liya’nın Öne Çıkan 5 Özelliği

 1. Etkileyici manzarası ve konumu

 2. Tüm hizmetleri bir arada sunan All’N One sistemi

 3. Geniş ve deneyimli kadrosu

 4. Farklı menü seçenekleri

 5. Bütçe dostu fiyat politikası

Liya

Liya

Firmayı İncele

All’N One Sistemi ile Kusursuz Bir Düğün Mümkün

Aslında Liya’ya sadece bir düğün mekanı demek pek doğru sayılmaz. Çünkü mekan, düğünlerde hiçbir işi dışarıya bırakmıyor. Çiftlerin ihtiyacı olan her konuda profesyonel hizmet sunuyor. Hatta firmanın deneyimli ekibi bu konuda “Gerçek olamayacak kadar isteyin” mottosuyla hareket ediyor.

Rüya gibi bir kır düğünü yapmak istiyorsanız Liya’nın, alan ve yeme-içmenin dışında All’N One sistemi ile 36 alanda hizmet sunduğunu bilmelisiniz. Düğün için gerekli tüm hizmetleri firmadan alabiliyorsunuz. Böylece düğününüze dair her kalem için bütçe ve vakit ayırmak durumunda kalmıyorsunuz.

Mekanın All’N One sistemi içerisinde yer alan bazı hizmetler de şöyle:

 • Organizasyon
 • Süsleme
 • Fotoğraf-video
 • Saç-makyaj
 • Davetiye tasarlama-basım
 • Konaklama
 • Canlı müzik
 • 10 farklı seçeneğin yer aldığı alakart düğün menüsü
 • İlkyardım uzmanı ve kadın/erkek güvenlik ekibi
 • Perküsyon
 • Ulaşım (Çift ve davetliler için ayrı yatlarla mekana geliş)
 • After party
 • Dans kursu
 • LCV raporlama

liya kır düğünü

Ekibi Geniş ve Alanında Uzman

Liya’nın hizmet ağı gibi tüm bu hizmetleri sağlayan ekibi de oldukça geniş. Firma 73 kişilik ekibe sahip. Alanında deneyimli bu kadroda bulunan koordinasyon ekibi, verilen hizmetlerin eksiksiz ve uyumlu çalışmasını, düğün gününün planlandığı gibi geçmesini sağlıyor.

Liya ekibi, burada düğün yapmaya karar veren çiftler ile düğün gününe 1 ay kala “demo” adı verilen ve yaklaşık 3-4 saat süren toplantılar yapılıyor. Bu toplantılarda eksik bir nokta kalmadan düğün gününü dakikası dakikasına planlayıp, bu planlamanın notlarını çiftlerde ve kendilerinde kalacak şekilde organize ediyorlar.

Kısacası düğününüzün başından sonuna kadar bu süreci en az sizin kadar yaşıyorlar. Hatta bu yüzden de çiftlere gönül rahatlığı ile “Düğün gününüzü biz yaşıyoruz, siz sadece keyfinize bakın” diyebiliyorlar.

liya kır düğünü

Hayalinizdeki Konsept Gerçek Oluyor

Sedef Adası’nın eşsiz doğası ve açık havanın tadını çıkarmak isteyen çiftler Liya’da unutulmaz bir kır düğünü yapabiliyor. Mekanın kır bahçesinde, 4 ayrı masa süslemesi ve düzenlemesiyle özel konseptler tasarlanıyor. Bohem, mistik ve retro… Aksesuar seçimini ise konseptinize uyan 80’den fazla çeşit arasından yapabiliyorsunuz.

liya kır düğünü

Bir Günde Tek Bir Organizasyon Yapılıyor

Liya, 3,5 dönüm arazi üzerine kurulu, geniş bir mekan. Ancak çok daha fazla davetliye ev sahipliği yapabilecekken, alanda yaratılmış olan doğal peyzajdan dolayı en fazla 300 misafir kabul ediyor. Ayrıca mekanda aynı günde sadece tek bir organizasyon yapılıyor. Böylece hem çiftler hem de davetliler mekanın ve Sedef Adası’nın keyfini rahatlıkla çıkarabiliyor.

9 Farklı Menü Çeşidi Sunuluyor

Liya’nın fark yaratan özelliklerinden biri de yemeklerinin servis şekli ve çeşidi. Mekanın alakart menüsünde 9 adet sıcak yemek var: Et, balık ve vegan çeşitleri... Mezeleri serpme, yani rakı-balık gibi. Ordövr tabağı kesinlikle kullanmıyorlar.

Davetliler dışarı yemeğe çıkmış gibi masada istedikleri yemeği seçiyor. Bu siparişler deniz kenarındaki bir restorandaki gibi yemek esnasında masada bizzat davetlilerin kendilerinden alınıyor. Yani önceden çiftlerin menü seçmesi ya da liste iletmesi gerekmiyor. Tüm misafirlerin yemekleri de aynı anda geliyor.

liya kır düğünü

Liya Düğün Fiyatları Nasıl?

Tüm bu hizmetlere göre işletmenin fiyat politikası oldukça stabil ve her sene yeni hizmetler sunması ve çok talep almasına rağmen fiyatlarını sektörel ve enflasyon onlarının haricinde yükseltmiyor.

Görüştüğümüz işletme yetkilileri ise fiyat politikalarını şöyle anlatıyor: “Biz çiftlerimizin istedikleri hizmetleri hiç uğraşmadan, vakit harcamadan sunuyoruz. Bu hizmetler onlara hediyemiz. Bir düğün parası kadar daha bu yan hizmetlere harcamak zorunda kalsın istemiyoruz.

Ayrıca işimize kimsenin karışmasını da istemiyoruz, çünkü ekip olarak çok koordineli çalışıyoruz yıllardır aynı insanlar ile aile olarak... Bunu fahiş fiyatlar ile veremeyiz. O zaman bir anlamı kalmaz. Liya’da evlenen çiftlerin en büyük iki kazancı vakit ve nakit. Mekanın ambiyansı ise tuzu biberi!”

Liya’da Kır Düğünü Yapan Çiftler Ne Diyor?

Bir firmanın en iyi referansı, o işletmeden hizmet alanların yorumlarıdır. Biz de Liya hakkında size fikir vermesi için mekanda kır düğünü yapan çiftlerin, firma sayfasına bıraktığı yorumlardan bazılarını sizinle paylaşalım istedik:

Pelin & Volkan: Arkadaşlar, evlenecek olanlar! Artık arama yapmayı bırakın ve gidip Liya ile anlaşın. Pişman olmayacaksınız. Herkes mi, her şey mi kusursuz olur?! İyi ki varsın Liya. Sizi seviyoruz.

Yeliz & Onur: Muhteşem bir düğündü. Organizasyon, servis ve hizmet harikaydı. Bizimle ilgilenen ve emeği geçen tüm Liya ekibine, her masa ile tek tek ilgilenen garsonlarımıza, Sinem Hanım’a, Gizem Hanım’a ve tabii ilk görüşmeden düğünümüzün sonuna kadar yanımızda olan, ballı sütten zencefilli çaylara kadar elleriyle hazırlayan Ezgi Hanım’a sonsuz teşekkürler.

Sumru & Jeff:

Liya İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Liya Adres: Maden Mahallesi Şehsuvar Menemenlioğlu Sokak No:2 Sedef Adası, Adalar/İstanbul

Nasıl Gidilir: Liya, sizin ve davetlilerinizin mekana ulaşımı konusunda da kolaylık sağlıyor. İstanbul’da birlikte belirlediğiniz farklı limanlardan shuttle servislerle davete ulaşım mümkün. Adaya ayak bastığınız ilk andan itibaren karşılama hostesleri sizi yönlendiriyor. Mutlu bir kapanışın ardından eğlenerek adaya yine mekanın sorumluluğunda veda ediyorsunuz.

Liya Telefon: 0216 706 60 52

Liya’da kır düğünü yapma fikri sizin de ilginizi çektiyse, mekana talebin yoğun olduğunu göz önünde bulundurarak düğün tarihinize karar verir vermez firmayla iletişime geçmenizde fayda var. Böylece istediğiniz günü alabilme ihtimalinizi artırabilirsiniz!

Yorum yap