Bütçe Dostu İzmir Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:10 dakika

12.06.2019

“Nişan organizasyonu İzmir’de nerede yapılır” diyenler için müthiş bir liste hazırladık! Kır bahçelerinden şık salonlara kadar birbirinden güzel İzmir nişan mekanlarını derledik. Buyursunlar.

İzmir nişan mekanları

1- Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bordo Yeşil Garden, Alsancak nişan mekanları arasında bulunuyor. Doğanın içerisinde, 500-750 kişi kapasiteli bir kır bahçeleri var. Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menüleri ile yemekli ve yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar.

Çiftlere özel birbirinden güzel konseptler sunuyorlar. Nişan töreni esnasında kullanılan makas ve yüzük tepsisine kadar her şeyin konsepte uygun olarak hazırlanmasını sağlıyorlar.

Bordo Yeşil Garden’ın fiyatları:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 10-30 TL 10-30 TL
Yemekli 10-30 TL 10-30 TL

Bordo
Yeşil Garden Alsancak

2- Diar Organizasyon

İzmir’de nişan mekanları arasında en çok tercih edilenlerden biri de Diar Organizasyon! Bornova’da yer alan mekan, şık ve samimi bir ortamda nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler için ideal.

Nişanları renklendiren dilek feneri, nişan tepsisi, müzik, nişan çikolatası, nişan kınası gibi ekstra hizmetleri de Diar Organizasyon’un profesyonel ekibi tarafından özenle hazırlanıyor.

Firmanın fiyatları ise şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 10-30 TL
Yemekli 30-50 TL 50 TL’nin altında

diar organizasyon

3- Deli Dolu

Deli Dolu, Balçova nişan mekanları arasında bulunuyor. Doğanın içerisinde, 300 kişi kapasiteli bir kır bahçeleri var. Daha önceden oluştulan ana yemekli, ordövr tabaklı veya kokteyl menüleri mevcut. Çiftlerin bu seçenekler arasından, bütçenize uygun olanını seçmeleri mümkün.

Çiftlere özel birbirinden güzel konseptler sunuyorlar. Nişan töreni için tüm detayların konsepte uygun olarak hazırlanmasını sağlıyorlar.

Deli Dolu'nun fiyatları:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-100 TL 50-80 TL

deli dolu

Organizasyonu başka bir firmaya yaptıracaksan, bu yazıya mutlaka bak: İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

4- La Win

Nişan mekanları İzmir’in farklı ilçelerine yayılmış durumda. La Win de Balçova'da yer alıyor. Yemekli düzende 500 kişilik, kokteyl düzeninde ise 750 kişilik kapasiteleri var. Yani dilediğiniz kadar davetli çağırabilirsiniz.

Çiftlere mekan süslemeleri konusunda birçok seçenek sunuyor. Evlenecek çiftle birlikte seçilen renklerde masa ve sandalyelerini giydirebiliyor, salonda farklı bir ambiyans yaratabiliyor. Çiftler tarafından en çok tercih edilen konseptlerin başında ise bohem ve rustik temalar geliyor.

La Win’in fiyatları ise şu şekilde:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 50-80 TL 30-50 TL
Yemekli 50-100 TL 50-80 TL

La Win

Çiftlerin en sevdiği mekanlar burada: İzmir'de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

5- Tagi Event

İzmir’de nişan yapılacak yerlerden Tagi Event, Balçova’da yer alıyor. Mekanın organizasyon alanında 200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

İlçede merkezi bir konumda yer alan mekana metro, tramvay ve otobüs ile ulaşım mümkün. Tagi Event'in çocuklara özel menü seçeneği bulunduğunu da belirtelim.

Tagi Event’in talep ettiği kişi başı rakamlar da şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-100 TL 50-80 TL

Tagi Event

Şehirdeki uygun fiyatlı davetiye modellerine de göz at: İzmir’deki Uygun Düğün Davetiyeleri

6- Eylül Restaurant

İzmir’de nişan yapılacak mekanların arasında Eylül Restaurant da var! Güzelbahçe’de yer alan mekanda; açık ve kapalı iki farklı alan bulunuyor: Bu alanlarda 100 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Deniz manzarası eşliğinde butik bir organizasyon düzenlemek isteyen çiftler için ideal olan mekanda yemekli bir nişan için çiftlerin isteğine göre menü de oluşturulabiliyor.

Eylül Restaurant’ın fiyatları da şu şekilde:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 10-30 TL
Yemekli 50-100 TL 50-80 TL

eylül restaurant

Şu yazımızda da nişanın için alternatif mekanlar bulabilirsin: İzmir’de Nişan Yapılacak Cafeler

7- Vilayetler Evi Karşıyaka

İzmir Karşıyaka nişan mekanlarından Vilayetler Evi, çiftler arasında oldukça popüler. Altın sarısı ve beyaz renklerini ağırlıklı olarak kullandıkları salonlarında 200 davetli ağırlayabiliyorlar. Kır alanlarında da beyaz ağırlıklı bir konsept oluşturmuşlar.

Mekanın davetlilere sunduğu lezzetler de gayet başarılı. Kendi mutfaklarında Türk ve dünya mutfağından birçok yemek hazırlayabiliyorlar.

Vilayetler Evi’nin kişi başı fiyatlarını da buraya bırakalım:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 10-30 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

Vilayetler Evi
Karşıyaka

8- Swiss Event

İzmir nişan yerlerinden Swiss Event, Narlıdere’de yer alıyor. Mekanın kapalı alanında 200 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Swiss Event, nişan süslemeleri konusunda oldukça başarılı. Mekanın ahşap tasarımı, farklı ışıklandırmalarla daha etkileyici bir hale gelebiliyor. Çiftlerin taleplerine göre özenle hazırladıkları masalarla güzel bir ambiyans yaratıyorlar.

Mekanın fiyatları ise şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 50-80 TL 30-50 TL
Yemekli 100-150 TL 80-100 TL

Nişan törenine az kişi davet edeceksen bu mekanlara bak: İzmir'deki Küçük Nişan Mekanları

swiss event

9- Maya Bistro Hotel Beach

İzmir’de, Seferihisar’ın sahilinde bulunan mandalina kokulu, sakin balıkçı kasabasında nişan yapmaya ne dersiniz? Sığacık nişan mekanlarından Maya Bistro Hotel Beach ile devam edelim listeye. Mekanda 100 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Birbirinden açık ve kapalı iki farklı alanı bulunuyor. İster deniz manzaralı kapalı ve ferah bir alanda isterseniz de deniz kıyısında doğanın tadını çıkardığınız bir nişan organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Organizasyon, müzik, yemek servisi gibi hizmetleri de sunan firmada kişi başı fiyatlar da şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 100-150 TL 100-150 TL
Yemekli 150-200 TL 150-200 TL

Maya Bistro Hotel Beach

Nişan pastası fiyatları ve pastacılar için: İzmir'de Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

10- Enginar Çiçeği Kır Düğünü

İzmir nişan mekanlarını araştıran çitlere bir diğer önerimiz de Enginar Çiçeği! Çeşme’de yer alan mekanın sahip olduğu kır bahçesi, yemekli organizasyonlarda 1.000 kişiye kadar konuğunu rahatlıkla ağırlamak için ideal. Mekan düzeni davetli sayısı ve organizasyon içeriğine göre kokteyl veya ziyafet düzeninde ayarlanabiliyor.

Enginar Çiçeği’nde nişan organizasyonu yapmak isterseniz fiyatlar da şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 80-100 TL 50-80 TL
Yemekli 150-200 TL 100-150 TL

Enginar Çiçeği Kır Düğünü

İzmir’de nişan yerlerini araştıran çiftler için derlediğimiz mekanlar bunlardı. Detaylı bilgi için mekanların sayfalarını ziyaret edebilirsin. İzmir nişan mekanları fiyatları için de ücretsiz teklif almayı ihmal etme!

Söz ve Nişan Mekanları

Her bütçeye uygun söz ve nişan mekanları Düğün.com'da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanı Firmaları

Söz, Nişan Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum