Bütçe Dostu İzmir Nişan Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:05 dakika

08.01.2020

“Nişan organizasyonu İzmir’de nerede yapılır” diyenler için müthiş bir liste hazırladık! Kır bahçelerinden şık salonlara kadar birbirinden güzel İzmir nişan mekanlarını derledik. Buyursunlar.

İzmir nişan mekanları

1- Pamira Garden Wedding Event

Nişan mekanları İzmir’in farklı ilçelerine yayılmış durumda. Pamira Garden da Güzelbahçe Maltepe bölgesinde yer alıyor. Yemekli düzende 1000 kişilik, kokteyl düzeninde ise 2000 kişilik kapasiteleri var. Yani dilediğiniz kadar davetli çağırabilirsiniz.

Mekan yetkililerinin hazırladıkları konseptler var. Bunlardan dilediğini seçebiliyorsun. Çiftler tarafından en çok tercih edilenler; lavanta, limon, bohem, rustik, kozalak ve ressam konseptleri.

Pamira Garden’ın fiyatları ise şu şekilde:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

Pamira Garden Wedding Event

Çiftlerin en sevdiği mekanlar burada: İzmir'de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

2- Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bordo Yeşil Garden, Alsancak nişan mekanları arasında bulunuyor. Doğanın içerisinde, 500-750 kişi kapasiteli bir kır bahçeleri var. Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menüleri ile yemekli ve yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar.

Çiftlere özel birbirinden güzel konseptler sunuyorlar. Nişan töreni esnasında kullanılan makas ve yüzük tepsisine kadar her şeyin konsepte uygun olarak hazırlanmasını sağlıyorlar.

Bordo Yeşil Garden’ın fiyatları:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 10-30 TL 10-30 TL
Yemekli 10-30 TL 10-30 TL

Bordo Yeşil Garden Alsancak

3- Kumsal Düğün Davet

İzmir nişan organizasyon mekanlarından bir diğeri de Kumsal Davet! Mekan, Narlıdere İnciraltı’nda yer alıyor. 700 ve 1.000 kişilik iki ayrı bahçeleri bulunuyor.

Nişan masası süslemesi konusunda anlaşmalı oldukları organizasyon firmaları aracılığıyla danışmalık yapıyorlar. Nişan alanında dev şamdanlar, vazolar ve büyük dekoratif fanuslar kullanıyorlar.

Kumsal Düğün Davet’in fiyatlarını merak edersen, o da şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

Kumsal Düğün Davet

Organizasyonu başka bir firmaya yaptıracaksan, bu yazıya mutlaka bak: İzmir Nişan Organizasyon Fiyatları ve Firma Önerileri

4- Prenses Garden

İzmir nişan yerlerinden Prenses Garden, Narlıdere’de yer alıyor. Mekanın birbirinden keyifli 3 farklı kır alanı ve bir de kapalı salonu bulunuyor. Bu alanlarda 200 kişiden 1.500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Prenses Garden, nişan süslemeleri konusunda oldukça başarılı. Çiçekli masa şamdanlarıyla kır nişanlarına yakışır bir ortam sağlıyorlar. Cam suplalar ve özenle hazırladıkları masalarla güzel bir ambiyans yaratıyorlar.

Mekanın fiyatları ise şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 10-30 TL 10-30 TL
Yemekli 30-50 TL 30-50 TL

Prenses Garden

Nişan törenine az kişi davet edeceksen bu mekanlara bak: İzmir'deki Küçük Nişan Mekanları

5- Bahhçe Wedding

İzmir Buca nişan mekanlarından Bahhçe Wedding ile devam edelim listeye. Mekanda 100 kişiden 1500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Birbirinden şık iki farklı salonları bulunuyor.

Nişan masasından hediyeliklere, konseptten nişan pastasına kadar her konuda özenle çalışıyorlar. Organizasyon öncesinden bitimine kadar her anında çiftlerin yanında oluyorlar.

Bahhçe Wedding’in kişi başı fiyatları da şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Bahhçe Wedding

Nişan pastası fiyatları ve pastacılar için: İzmir'de Nişan Pastası Fiyatları ve 10 Pastane Önerisi

6- Fehmi Bey Butik Otel

İzmir nişan salonlarını araştıran çitlere bir diğer önerimiz de Fehmi Bey Butik Otel! Çeşme’de yer alan mekan, Alaçatı’nın meşhur taş evlerinden esinlenerek tasarlanmış.

Otelin bahçesinde 100 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Çok fazla kişiyi çağırmayacağınız organizasyonlar için ideal bir alan. Bahçedeki havuz sayesinde de keyifli bir ortamda nişan yapma fırsatı buluyorsunuz.

Fehmi Bey Butik Otel’de nişan organizasyonu yapmak isterseniz fiyatlar:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 50-80 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Fehmi Bey Butik Otel

7- La Fontaine Wedding

İzmir’de nişan yapılacak yerlerden La Fontaine Wedding, Güzelbahçe’de yer alıyor. Mekanın organizasyon alanında 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Nişandan önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyorlar. Müzik seçimlerini de çiftlerin yörelerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde yapıyorlar.

La Fontaine Wedding’in talep ettiği kişi başı rakamlar da şöyle:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

La Fontaine Wedding

8- Vilayetler Evi Karşıyaka

İzmir Karşıyaka nişan mekanlarından Vilayetler Evi, çiftler arasında oldukça popüler. Altın sarısı ve beyaz renklerini ağırlıklı olarak kullandıkları salonlarında 200 davetli ağırlayabiliyorlar. Kır alanlarında da beyaz ağırlıklı bir konsept oluşturmuşlar.

Mekanın davetlilere sunduğu lezzetler de gayet başarılı. Kendi mutfaklarında Türk ve dünya mutfağından birçok yemek hazırlayabiliyorlar.

Vilayetler Evi’nin kişi başı fiyatlarını da buraya bırakalım:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 10-30 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

Vilayetler Evi Karşıyaka

9- Efsuna Garden / Alsancak

İzmir’de nişan yapılacak mekanların arasında Efsuna Garden da var! Alsancak’ta yer alan mekanda; iki farklı alan bulunuyor: 750 kişilik kır alanı ve 1.000 kişilik havuz başı alan.

Havuz başı organizasyonunda havuzu yapay çiçeklerle süslüyor ve renkli ışık gösterisi yapıyorlar. Çiçeklerle donatılmış gelin yolları ve nişan masalarını da incelemeni öneriyoruz.

Efsuna Garden’ın fiyatları da şu şekilde:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Efsuna Garden

10- Moya Park

İzmir’de nişan mekanları listemizi Moya Park ile sonlandıralım! Urla’da yer alan mekan, doğayla iç içe bir ortamda nişan organizasyonu yapmak isteyen çiftler için ideal.

Alana, iki tarafında da aydınlatmalar olan ahşap bir yoldan giriş yapıyorsunuz. Girişteki tabelalardan tutun da hasır ip ve çiçeklerle süslenmiş nişan masasına kadar her detay büyük bir özenle hazırlanıyor.

Moya Park’ın fiyat tablosu da burada:

Menü Hafta Sonu (min.) Hafta İçi (min.)
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Moya Park

İzmir’de nişan yerlerini araştıran çiftler için derlediğimiz mekanlar bunlardı. Detaylı bilgi için mekanların sayfalarını ziyaret edebilirsin. İzmir nişan mekanları fiyatları için de ücretsiz teklif almayı ihmal etme!

Söz ve Nişan Mekanları

Şehrindeki en iyi Söz, Nişan Mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Söz ve Nişan Mekanları

Sıradaki Makaleler

Söz, Nişan Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Söz, Nişan Mekanı Firmaları

Söz, Nişan Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum