İzmir Körfezi Eşliğinde Benzersiz Düğünler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:53 dakika

29.06.2020

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde kusursuz bir düğüne ne dersiniz?

Nefes kesen İzmir körfezi manzarasıyla çiftlerin dikkatini çeken Tepekule İzmir, samimi bir kokteyl düğünden kalabalık bir balo tipi düğüne kadar birçok farklı hizmeti bir arada sunuyor. Filiz Şerbetçioğlu, Düğün.com çiftleri için Tepekule İzmir’i anlatıyor.

Düğün.com Çiftleri için Tepekule İzmir’den bahseder misiniz?

Çiftlerimizin düğünlerini unutulmaz hale getirmek için, yılın her günü Tepekule Özel Günler Salonlarında kaliteli, güler yüzlü ve kusursuz hizmet anlayışıyla bekliyoruz. Eşsiz mutfağımızın leziz yemekleri ile buluşurlarken; eşsiz İzmir Körfezi manzarası, çiftlerimizin İzmir’e bakış açılarını değiştirecek. Güler yüzlü ve konuksever servis ekibimiz, kalite ve konforu bir arada sunan ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile yanınızda olacaktır. Bu nedenle en özel gün ve gecelerinizde çiftlerimizi ve misafirlerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

i̇zmir körfezi eşliğinde benzersiz düğünler

Düğünler için hizmet paketinizde neler var?

Katlı pasta şovu, gelin ve damat için pasta kesiminde şampanya, anı defteri ve projeksiyon hizmeti çiftlerimize sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçı. Ayrıca evlilik yıldönümlerinde A7 Şehir Kulübü’nde muhteşem bir kutlama yemeği de armağanımızdır.

Tepekule İzmir’in fiziksel özellikleri nelerdir?

Mekanımızın otopark problemi yoktur, tüm müşterilerimiz ücretsiz olarak araçlarını park edebilirler, banliyö ve otobüs ile her noktadan kolaylıkla ulaşım imkanı mevcuttur. Büyüleyici bir körfez manzarasının yanı sıra merkezi bir konumda olduğu için şehrin her yerinden ulaşım oldukça kolaydır.

i̇zmir körfezi eşliğinde benzersiz düğünler

Düğün günü koşturmaktan yemek yemeyi unutan çiftler mutlaka olacaktır. Düğün öncesi çiftler için yemek sunumunuz var mı?

Çiftlerimizi, düğün organizasyonları başlamadan önce, A7 Yemek Kulübü’nde baş başa, romantik bir düğün öncesi yemeği sunuyoruz.

i̇zmir körfezi eşliğinde benzersiz düğünler

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz? Özel olarak iddialı olduğunuz bir alan var mı?

En iddialı olduğumuz konulardan biri aslında genel olarak mutfak kalitesi ve çeşitlerimizdir. Ege mutfağından ot ve zeytinyağlı çeşitlerimiz, kırmızı et, balık ve tavukta alışılagelmiş lezzetlerden farklı hazırlanmış ana yemeklerimiz bulunmaktadır.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz? Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Çiftlerimizin ilk görüşmeye geldikleri günden başlayıp salondan ayrıldıkları saate kadar, yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bu süreç ilk görüşmede, hayal ettikleri gibi bir düğünü doğru tespit etmekten başlayıp, o gün geldiğinde hayallerinin gerçekleştirilmesine kadar devam ediyor. Düğün gününden 1 hafta önce detayları çiftlerimizle tekrar gözden geçiriyoruz, düğün gecesinde de halkla ilişkiler departmanından arkadaşlarımızın eşliğinde tüm bu detayların yönetimi ve kontrolü yapılmaktadır.

i̇zmir körfezi eşliğinde benzersiz düğünler

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadardır?

Fiyatlarımız 33 TL ile 94 TL arasındadır değişmektedir. Bunun dışında Klasik düğün paketimizin fiyatları da 6.800 TL den başlamaktadır.

Tepekule İzmir’den fiyat teklifi almak için hemen tıklayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

EA

Ezgi Alık

14/10/2014

İzmirde yaşıyorum ve merak ettiğim bütün soruların cevabını buldum makalenizde tesekkürler :)