İlham Veren Bir Düğün Mekanı

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:18 dakika

29.06.2020

Le Meridien İstanbul Etiler’de 2014 yılında bir düğünü 2013 fiyatları ile yapmaya ne dersiniz?

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

İstanbul’un yeni destinasyon otelini tam olarak tanımlayan Le Meridien İstanbul Etiler’i farklı kılan birçok özellik bulunuyor. Bunlardan en önemlileri şık, sofistike, sade ve ileriye dönük olan duruşudur. Aynı zamanda sanat ve mutfak ile olan yakın ilgisi benzerlerinden kolayca ayırt edilmesini sağlar.

Le_Meridien_istanbul_Etiler

Çiftlerin sizi tercih etme sebepleri neler?

Öncelikle yepyeni bir bakış açısına sahip olması, klasiğin dışında bir düğün hayali olan çiftler için tercih sebebi. Gerek mutfak ve servis anlayışı, gerek ise yaratıcı düğün paketleri ile yenilikler keşfetmeye açık olan çiftlerin beğenisini topluyor.

Verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

İki farklı düğün paketi alternatifimiz bulunuyor. Birincisi yeni nesil dizayn edilmiş Grand Balo Salonu için hazırladığımız paketimizi, ikincisi ise nefes kesen Boğaz manzarasına hakim Boaz Bar için oluşturulmuş düğün seremoni paketlerimizi çiftlere sunabiliyoruz. Paketimiz içerisinde en öne çıkan kısım ise dekorasyon kısımı. Hem zarif hem de şık detaylar içeren dekorasyon malzemelerimizin düğün çiftleri arasında tercih sebebi olabileceğini düşünüyoruz. Masa örtüsünden, sandalye giydirmeye, şık şamdanlar ve suplalardan kişiye özel oluşturulacak menü kartlarına kadar geniş bir dekorasyon paketini ücretsiz sunuyoruz. Aynı zamanda düğününü Le Meridien İstanbul Etiler’de gerçekleştiren düğün çiftlerimize dünyadaki Starwood Hoteller'inden birinde balayı konaklaması hediye ediyoruz.

Çiftin yakınları için gün içerisinde kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

İki adet aile hazırlık odası tahsis ediyoruz. Böylelikle çiftin en ihtiyaç duyduğu dakikalarda, hazırlıkların her aşamasında kendilerine destek olabiliyorlar, aynı zamanda kendi hazırlıklarını daha keyifle ve daha geniş bir vakitte yapabiliyorlar.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Le Meridien markasını en öne plana çıkaran değerlerinden biri mutfak sanatı. Düğün paketlerimiz için yeni nesil farklı sunumlarda menüler oluşturan uluslararası deneyimli şefimiz Tarkan Özdemir ve ekibi bugüne kadar ev sahipliği yapmış olduğumuz tüm düğün davetlerimizde ekstra beğeni kazanmışlardır. Sanırım düğün menülerimizde en öne çıkan yenilikçi meze tabağımız. Her düğün davetinin olmazsa olmazı meze tabağının farklı yorumlanarak ortaya çıkmış hali.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz?

Düğünün tüm detaylarını eksiksiz bir şekilde yürütebilmek için ve aynı zamanda çiftlerin bu özel günlerini daha ayrıcalıklı kılabilmek için profesyonel ekibimiz ile düğün planlama servisi veriyoruz. Bu servisimiz dahilinde A’dan Z’ye tüm detayları çiftlerimiz ile birlikte planlayacak ve kendilerine gerektiği yerlerde danışmanlık hizmeti veriyoruz

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Balo salonumuz eşsiz bir ışıklandırma altyapısı, yüksek tavanı ve kolonsuz geniş ortamı ile düğünler için ideal bir mekan olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda iki parçaya bölünebilen balo salonumuzda 100 kişiden 500 kişiye kadar yemekli düğün daveti gerçekleşebilmektedir. Boaz Bar’da gerçekleştirdiğimiz seremoni düğünlerimizde çiftleri ve konuklarını 360 derece bir Boğaz manzarası karşılar. Aynı zamanda büyüleyici İstanbul manzarası Boaz Barı ön plana çıkarmaktadır.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Menü fiyatlarımız 79 Euro ve 125 Euro arasında çeşitlilik göstermektedir. Boaz Bar Düğün Seremoni için oluşturduğumuz bir paketle örneklemek gerekirse, düğün seremoni paketlerimiz 200 kişiye kadar olan düğünler için kokteyl şeklinde sunulmaktadır. Bu paketler sıcak - soğuk kanepe servisleri, alkolsüz veya alkollü içki servisi ve düğün pastasından oluşmaktadır. Sadelik ve farklılık arayan düğün çiftlerimize önermekteyiz. Boaz Bar’da sunulan düğün seremoni paketlerimiz 200 kişi için 8.000 TL – 14.000 TL aralığındadır.

Le Meridien İstanbul Etiler'den daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

F

Feride

21/10/2014

çok güzel bir mekan. herşeyiyle kaliteliler.