Herkes Hayran Olacak

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:13 dakika

29.06.2020

İzmir Körfezini izlemeye doyamayacağınız bir konum, sıcak, içten ve özenli bir kadro, ardından gelen balayı hediyesi… Evet, hepsi Mövenpick Hotel İzmir’de.

Firmanızdan kısaca bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden farklı kılan özellikler nelerdir?

Bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz misafir memnuniyetindeki tecrübemiz ve başarımızdır. Dünyadaki tüm Mövenpick Otelleri arasındaki birinciliğimizi de bunun kanıtı sayabiliriz. Mutlu çift bizi tercih ettiğinde kendilerine olan ilginin ve bu özel günlerine en az onların verdiği kadar gösterilen özenin farkına varıyorlar. Bu da bir düğünde olması gereken en önemli unsurdur. Gelin ve damadı bu özel günde rahat ettirip, mutlu edebilmek.

herkes hayran olacak

Yeni evlenecek çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Otelimize adım attıkları ilk andan itibaren karşılamamızla, sunduğumuz çözümlerle, isteklerine olan yaklaşımımızla ve yıllardır bizi bu noktaya getiren tecrübemizle bize güvenebileceklerini hissediyorlar. Çünkü bizim için misafirperverlik aynı zamanda konuğumuzun her zaman yakın bir dostumuz olduğu anlamına gelir. Mövenpick Hotel İzmir sizi her zaman özenle, güven duyacağınız bir yaklaşımla ağırlar.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Düğün menüsü için seçeneklerimiz mevcut. Organizasyon öncesinde 2 kişilik bir yemek tadımı organize ediyoruz. Düğün pastası da yetenekli pastane şefimiz ve ekibinin ellerinden çıkıyor. Gelin ve damat onlar için özel olarak hazırlanan, şarap, çikolata ve meyve sepeti ikram ettiğimiz özel bir balayı odasında konaklıyorlar. Ertesi gün isterlerse muhteşem bir açık büfe kahvaltı, ya da odalarında balayı kahvaltısı alabiliyorlar. Hayatlarının en özel gününü Mövenpick Hotel İzmir'de kutladıklarında, Mövenpick Hotel İstanbul veya Mövenpick Hotel Ankara'da muhteşem bir balayı ise bizim hediyemiz.

Çiftin ailesi ve yakınlarının gün içerisinde düğüne hazırlık için kullanabilecekleri bir alan sağlıyor musunuz?

Otelin doluluk durumuna göre mümkün olduğunca gelin ve damadın isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz? Özel olarak iddialı olduğunuz bir konu var mı?

Gastronomi konusunda oldukça iddialıyız. Ege Bölgesi’nin en seçkin otel ve restoranlarında görev yapmış, kariyeri boyunca tanınmış bir çok uluslararası şefle de çalışma imkanını yakalamış Barış Torcu gibi bir şefe sahibiz. İzmir'de kaliteli ve yaratıcı lezzetler denildiğinde Mövenpick ve Barış Torcu önde gelen isimlerdendir.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz? Özel olarak düğün çiftiyle ilgilenen bir personeliniz var mı?

Banket ekibimiz organizasyon öncesi geceden hazırlıklara başlıyor. Düğün sahipleri otele girdiğinden itibaren de başta Banket Satış Koordinatörümüz olmak üzere tüm ekip gelin ve damadın isteklerini yerine getirmek için hazır oluyorlar. Organizasyonun bitiş saatine kadar ekibimiz, çiftin veya yakınlarının kolaylıkla iletişime geçebilecekleri yakınlıkta oluyorlar.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Otelimiz İzmir'in en önemli ve en çok bilinen mekanlarından biri olan Cumhuriyet Meydanı'ndan Ege Denizi'ne göz kırpıyor. Şehrin en merkezi konumunda yer aldığından ulaşım konusunda da hiç sıkıntı çekilmiyor. Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonumuz on birinci katta yer alıp büyüleyici bir manzaraya sahip. Salonun tüm duvarları cam olduğundan İzmir Körfezi'nin güzelliğini hem gündüz hem de gece ayrıntılarıyla görmek de mümkün.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Fiyat konuları kişilerin isteklerine göre fazlasıyla değişkenlik gösterebiliyor. Bu sebeple biz, yapabileceklerimizi daha detaylı anlatmak, organizasyonun gerçekleşeceği alanı göstermek, bizleri daha yakından tanımalarını sağlamak ve de onları daha yakından tanımak için kendilerini otelimize davet edip yüzyüze görüşmeyi tercih ediyoruz.

Mövenpick Hotel İzmir’den daha fazla bilgi, randevu ve fiyat almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum