Düğün Mekanınız Rüya Gibi Olsun

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:22 dakika

29.06.2020

Kuşadası Koyu’nda, yat limanının ve muhteşem manzarasıyla Güvercin Ada’nın göz alıcı etkisi ile DoubleTree by Hilton Kuşadası, şehir merkezinde sizi bambaşka bir dünyaya davet ediyor.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

DoubleTree by Hilton Kuşadası, dünyada otelcilik ve hizmet anlayışında bir lider olan Hilton profesyonelliği, samimi ekibi, kişiye özel çalışmalarıyla eşsiz bir düğün mekanı. En benzer otelde bile karşılaşamayacağınız dünya genelinde değişmeyen Hilton standartları, çifte özel menü çalışmaları, tüm organizasyonu planlarken yapılan ve ilgili tüm departmanların katıldığı operasyon toplantıları, o özel gününüzü benzersiz kılmak için bir takım çalışması sunuyor.

kussadasi

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Öncelikle Türkiye’de son yıllarda yeni yeni öne çıkan ancak Kuşadası’nda bir ilk olan “düğün planlayıcısı” hizmeti otelimizde yeni evlenecek çiftlerimizin organizasyonlarını planlamada ve takipte büyük kolaylık sağlıyor. Düğünlerinin konseptlerini planlamaktan düğün gecelerinin ertesi sabahı otelimizden ayrıldıkları ana kadar tüm organizasyonla ilgilenen bir düğün planlayıcıları var.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

“Tailor made” dediğimiz tamamen çifte özel bir konsept yaratıyoruz. Elbette DoubleTree by Hilton Kuşadası olarak farklı alternatiflerimiz var; ancak çiftlerimizin beklentisine göre isterlerse zarif bir nikah, eğlenceli bir kokteyl, ya da after party ile devam eden gala… Bizim paketlerimiz tamamen evlenecek çiftimizin isteklerine göre şekilleniyor.

Çiftin ailesi için düğüne hazırlıkta kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

O özel gün büyük bir keyif ama aynı zamanda stresle başlıyor. Bu stresli heyecanı çiftlerin ve ailelerin birbirine hissettirmemesi için gelin ve damat için ayrı iki oda sunuyoruz. Böylelikle gelinlerimiz bayan arkadaşlarıyla makyaj yaparken sohbet edebilirken, damat da arkadaşlarıyla minik bir bekarlığa veda kutlaması yapabiliyor.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Kişiye özel konseptimiz elbette sadece dekorasyon değil menüyü de kapsıyor. Çiftlerin davetli kitlesi ve önce gelin ve damadın sonra davetlilerin beklentilerine göre farklı menü alternatifleri sunuyoruz ve tümünü deneme yemeğinde tadıyoruz. Bu deneme yemeklerinde görsellik ve lezzet birbirinden ayrı düşünülemez. İşte biz alışılagelmişin dışında olmak konusunda çok iddialıyız. Şefimizin sunumu o kadar şık ki pek çok konuğumuz tadına bakmak için sabırsızlanırken o tabağı ölümsüzleştirmek için fotoğraflarını bile çekiyorlar.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz?

Düğün planlayıcımız çifti otelimize girişlerinde karşılıyor, her saat başı yapılan hazırlıklarla ilgili bilgi paylaşımında bulunuyor. Gerekli bilgilendirmeleri ailelere yapıyor, tören gidişatı ve zaman planlaması hakkında mini toplantı yapıyor ve tüm organizasyon süresince nikah ya da organizasyon alanında bulunuyor.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Double Tree by Hilton, Kuşadası Yat Limanı’nın tam karşısında şehrin merkezinde ve ulaşımı oldukça kolay. Tarihi Tabakhane bölgesine kurulmuş bir otel olarak modern hayatın içinde ama bir o kadar da tarih kokan bir yaşam alanına sahip. Çiftler kapalı bir alan tercih ederlerse balo salonumuz hizmetlerinde. Açık alan tercih eden konuklarımız için ise pek çok alternatifimiz var. İster havuz çevresinde aqua konseptli bir nikah töreni, ister tarihi yaşam alanında büyülü bir atmosferde kokteyl, isterlerse alabildiğine Kuşadası ve Güvercinada manzaralı eşsiz bir gala… Biz çiftlerimize tüm alternatifleri sunuyoruz, zevk ve seçim tamamen onların.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Evlilik hayata atılan çok özel ve büyük bir adım. Bu unutulmaz günü benzersiz kılmak için her çiftin beklentisi, bütçesi farklı. Biz her bütçeye uygun menü çalışması yapıyoruz. Hilton standartlarından ödün vermemek koşuluyla konuklarımızın bize fiyat beklentilerini iletmeleri yeterli… Ayrıca DoubleTree by Hilton Kuşadası’nda düğününü gerçekleştiren Düğün.com çiftlerine özel, 5 yıldızlı Pine Bay Holiday Resort Kuşadası'nda suitte 5 günlük balayı hediye!

DoubleTree by Hilton Kuşadası’ndan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

C

Ceyda

22/10/2014

balayı imkanı veren mekanlar daha tercih edilesi sanki