Düğün Mekanını Burcuna Göre Seç!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:34 dakika

28.05.2024

Düğün mekanın, ne tarz bir düğünle evleneceğin konusunda en temel belirleyicilerden biri. Bu yüzden doğru seçimi yapmak pek kolay olmayabilir. Fazladan rehberliğe ihtiyacın varsa, ipuçlarını yıldızlarda bulabilirsin! Burçlara en uygun düğün mekanlarını anlattık!

burca göre düğün mekanları

Koç Burcu Düğün Mekanları

Abartısız şıklık ve zarafet koç burcunun anahtar kelimeleridir. Koç burçları yenilikçi ve modern bir görüntü ister. Hem ihtişamlı hem de zarif bir düğün için en ideal mekan seçenekleri ise havuz başı alanlardır diyebiliriz. Ayrıca modern ve minimal bir organizasyon için kulüpler ve davet alanları da uygun lokasyonlardan.

koç burcu düğün mekanları

Şu yazımızda birbirinden şık alternatifleri bulabilirsin: Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Boğa Burcu Düğün Mekanları

Boğa burcu, elegant, asil, sade ve şık detaylardan hoşlanır. Hal böyleyken düğün mekanı alternatifleri de restoranlar ile kulüp ve davet alanları gibi modern ve zarif mekanlarıdır. Özellikle butik düğünler için ideal bu mekanların, geniş seçeneklerini de birçok şehirde bulabileceğini belirtelim.

boğa burcu düğün mekanları

Şuraya da bakmadan geçme: Sıcacık Restoran Düğünleri

İkizler Burcu Düğün Mekanları

İkizler burcu için klasik bir seçim yapmak pek mümkün değil. Yeni ve farklı fikirler onlar için hep seçenekler arasında. Kararsızlıklarıyla meşhur İkizler için değişmeyen tek şey konfor arayışıdır. Bu nedenle rahatlığın ön planda olduğu kumsal düğünleri oldukça ideal. Hem kumsal hem kır alanı bulunan mekan seçenekleri, karar vermekte zorlanan İkizler için kurtarıcı nitelikte!

ikizler burcu düğün mekanları

Mekan araştırmanda şu yazımız da işine yarayabilir: İstanbul’da Kumsal Düğünü Yapılan En Güzel Mekanlar ve Fiyatları

Yengeç Burcu Düğün Mekanları

Duygusallık ve romantizm Yengeç burçlarının da öne çıkan özelliklerden. Masalsı kır düğünleri de bu burcun istediği romantizmi fazlasıyla sağlayan bir seçenek. Sade bir süsleme, abartısız bir organizasyon ve doğayla iç içe olmak Yengeçler için unutulmaz bir kır düğünü için yeterli!

yengeç burcu düğün mekanları

Şurada da rehber niteliğinde bir yazımız var: İstanbul'da Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Aslan Burcu Düğün Mekanları

İhtişam, ihtişam, ihtişam! Aslan burcu için görkemli düğün mekanlarından başkası düşünülemez. Otellerin balo salonları, geniş ve etkileyici tarihi mekanlar, Aslan burcunun istediği etkileyici ambiyans için ideal lokasyonlar diyebiliriz. Daha hesaplı bir seçenek isteyen Aslanlar ise ihtişamlı düğün salonlarını tercih edebilir.

aslan burcu düğün mekanları

En şık mekan alternatifleri de burada: İstanbul Tarihi Düğün Mekanları | Kasır, Saray ve Yalıda Düğün Fiyatları

Başak Burcu Düğün Mekanları

Klasik ve modern görünüşü bir arada isteyen Başak burçları, otel düğünlerini düşünebilir. İster ihtişamlı balo salonları ister kır ya da havuz başı gibi açık alanları değerlendirilebilir. Bu mekanların şık restoranları da Başak burcu için uygun alternatiflerden.

başak burcu düğün mekanları

Aklındaki soruların yanıtını şu yazımızda bulabilirsin: Otel Düğünü Yapmak Ne Kadara Mal Olur?

Terazi Burcu Düğün Mekanları

Modern zevkleri olan, şıklığı kadar rahatlığını da önemseyen Terazi burçları için önerimiz kulüpler ve davet alanları. Bu mekanların elegant ortamı ve samimi düğünler için elverişli olması Teraziler için ideal seçenekler arasında yer almasını sağlıyor. Ayrıca eğlence, konfor ve şıklığı bir arada sunması da dengeli seçimler yapmaya gayret eden bu burç için oldukça büyük bir avantaj!

terazi burcu düğün mekanları

Düğününüz İçin İdeal Kulüpler ve Davet Alanları yazımıza da bakmadan geçme!

Akrep Burcu Düğün Mekanları

Gizemli ve dikkat çekici her şey Akrep burçlarının ilgisini çeker. Bu burç için aydınlık, ferah bir balo salonunun da tarif edilemez bir çekiciliği söz konusu diyebiliriz. Akrep burcunun karakter yapısı daha karanlık ve daha gizemli bir mekanları işaret etse de düğün günü için her detayı öne çıkaracak ferah bir salon oldukça uygun. Oteller, restoranlar, düğün salonları, sosyal tesisler Akrepler için uygun seçenekler arasında.

akrep burcu düğün mekanları

Yay Burcu Düğün Mekanları

Şıklığı kadar rahatlığını da önemseyen Yay burcu için her koşulda rahatlık oldukça önemlidir. Bu kural bize bohem tarzı hatırlatıyor. Samimi, şık ve doğal bir mekanı ararken de aklımıza ilk olarak çiftlik düğünleri geliyor. Bohem ve rustik süslemeler, konforlu oturma alanları ve doğanın tadını çıkarmak için ideal olan çiftlikler, Yay burcunun beklentilerini karşılayabilecek nitelikte.

yay burcu düğün mekanları

Mekan alternatiflerini de senin için araştırdık: İstanbul ve Çevresinde Çiftlik Düğünü Yapılan Mekanlar

Oğlak Burcu Düğün Mekanları

Fazla ihtişamlı ya da çok sade detaylar pek Oğlak burcuna göre değil. Sadeliği ve ihtişamı bir arada sunan mekanlar ise tamamen Oğlak burcuna hitap ediyor. Otellerin kır alanları hem ihtişamlı hem de huzur dolu bir seçim olacaktır. Nostaljik detayların da yer verildiği romantik bir konsept çalışması da unutulmasın!

oğlak burcu düğün mekanları

Kova Burcu Düğün Mekanları

Kova burçlarına göre düğün mekanı deyince alışılmış mekan seçeneklerini akıllardan çıkarmak gerekiyor. Sıradışı zevkleri ve tercihleriyle öne çıkan Kova burçları samimi ve keyifli bir organizasyon için şarapevleri gibi butik, konsept mekanları tercih edebilir.

kova burcu düğün mekanları

Balık Burcu Düğün Mekanları

Su grubu burçlarından olan balıklar hayalperest ve duygusal olmalarıyla meşhur. Bu nedenle masalsı, romantik düğün mekanlarını bu burç üyeleri için ideal seçenekler arasında gösterebiliriz. İster deniz ister göl kenarında, ister kumsal ister kır alanda olsun doğayla iç içe tüm düğün mekanları tam Balık burçlarına göre!

kova burcu düğün mekanları

12 burca uygun düğün mekanlarına değindik. Sırada sana ve müstakbel eşine en uygun mekanı bulmak var. Bunun için şehrindeki düğün mekanlarını, seçtiğin özelliklere göre filtreleyerek inceleyebileceğini unutma. İlgini çeken firmalarla da kolayca iletişime geçip, fiyat teklifi de alabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap