Sıcak ve Samimi: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

15.01.2020

İstanbul'da butik düğün planlayan çiftler için birbirinden sıcak ve samimi düğün mekanlarını bir araya getirdik. Kişi sayısı, mekan özellikleri, yemekli düğün fiyatları ve çok daha fazlası burada!

İstanbul Butik Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236252

Gösterişten uzak, sıcak, samimi ve sade bir düğün eğlencesi yapmak istiyorsan, planladığın düğün için en uygun mekanı burada bulabileceğini biliyoruz. Az sayıda kişinin davetli olduğu düğünler için uygun olan bu düğün yerlerine bakmadan mekana karar verme! Haydi, başlayalım...

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Skalion Teras Cafe & Restaurant

Görsel Numarası: D1094274

100-200 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin Skalion Teras, Fatih bölgesinde yer alıyor. Ayasofya, Topkapı Sarayı'na çok yakın bir noktada konumlanmış durumda.

Mekan, davetlilerine deniz manzarası sunuyor. Hem açık hem de kapalı alanları var. Dilediğin alanda organizasyon yapabiliyorsun.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Skalion Teras Cafe & Restaurant

İstanbul

0850 532 2896


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Qubbe Gayrettepe

Görsel Numarası: D856864

Beşiktaş Gayrettepe'de yer alan Qubbe, 100-200 kişilik davetli kapasitesine sahip. Birçok ünlü, organizasyonunu burada gerçekleştiriyor.

Mekan, davetlilere panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. Muhteşem süslemeleriyle de çiftleri kendisine hayran bırakıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Qubbe Gayrettepe

İstanbul

0212 963 3903

%30 indirim Qubbe Gayrettepe'de Avantajlı Gündüz Kokteylleri %30 İndirimli!

Yat Şehrazat

Görsel Numarası: D1119918

İstanbul butik düğün mekanları deyince akla tekneler ve yatlar da geliyor. Boğaz manzarası sunan böylesine güzel bir şehirde, teknede düğün yapmak büyük keyif! Yat Şehrazat da o firmalardan biri. Yat, Bebek sahilinde bulunuyor. Ancak istediğin iskeleden gelip davetlileri alabiliyorlar.

Nikah sonrası yemek, kına, nişan gibi organizasyonlarını burada yapabilirsin. Yatın 50-100 kişilik kapasitesi bulunuyor. Müzik gece 03:00'e kadar devam edebiliyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Yat Şehrazat

İstanbul

0216 706 6753


Bistro Cabana

Görsel Numarası: D873383

100-200 kişilik düğün mekanı Bistro Cabana, Ataşehir'de yer alıyor. Mekan; açılır kapanır tavanı, bahçesi, kolonsuz salonu, balkonu ile ön plana çıkıyor. Düğün salonu mantığından hoşlanmayıp, bistro ortamında dilediği gibi eğlenmek isteyen çiftler buraya bayılıyor!

Burada düğün eğlencesi yapmaya karar verirsen, kesinlikle konser ortamı yaratmanı öneriyorum. Sevdiğin tarzdaki müzik grubunu çağır ve bütün gece çılgınlar gibi eğlen!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bistro Cabana

İstanbul

0850 532 8968


Mr CAS

Görsel Numarası: D780282

İşte sana düğün davetin için çok şirin bir butik otel önerisi! 1960’larda Yeşilçam yıldızlarının uğrak yeri olan İstiklal’deki meşhur Güney Palas Apartmanı, günümüzde butik düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Eğer tarihi dokulardan hoşlanıyorsan ve asıl önemlisi sade ve farklı bir düğün istiyorsan Mr CAS Oteli’ni ziyaret edebilirsin. 50 ile 100 kişi arasında kişi kapasiteye sahip olan mekan, aradığın küçük düğün yeri kriterine kesinlikle uygun!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Mr CAS

İstanbul

0212 963 0519

Hediye Düğününü Yaptığımız Çiftlere 1 Gece Konaklamalı Balayı Odası Hediyemizdir!

Yanık Mektep Kuzguncuk

Görsel Numarası: D849591

Butik düğün mekanları İstanbul'da o kadar güzel dekore ediliyor ki insan hayran kalıyor! Yine şıklığıyla kendine aşık eden bir mekandan bahsedeceğiz. Kuzguncuk’ta, şehrin tam ortasında ama bir o kadar da karmaşasından uzakta yer alıyor Yanık Mektep. Öyle gösterişli şamdanları, altın varaklı mekanları sevmeyen; sadelikten taraf olan çiftlerin sıklıkla tercih ettiği yerlerden.

Bir iddiaları da var: "Yolu Yanık Mektep’ten geçenler sonsuza kadar mutlu yaşarmış"

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Yanık Mektep Kuzguncuk

İstanbul

0216 706 6528

%15 indirim Yaz Gündüz Nikah Seremonilerinde %15 İndirim!

MK5 Gezi Tekneleri

Görsel Numarası: D566474

Teknede düğün yapmak için kiralık tekne arıyorsan, MK5 firmasını mutlaka incelemelisin. Açık ve kapalı alan hizmetini bir arada sunan bu tekneler, nikah sonrası teknede eğlence yapmak isteyen çiftler için oldukça ideal.

Kolonsuz kamarası, yüksek tavanı, açık ve kapalı alan hizmetiyle kapasitesi 100 kişiye kadar çıkabiliyor. Servis saati gece 3’ten sonraya kadar devam edebilirken, müzik gece 1’de sona eriyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Elite Bosphorus Organizasyon

İstanbul

0216 706 6519

%25 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim!

Jin Teras By Lazzoni

Görsel Numarası: D1365728

Küçük düğün mekanları İstanbul’un birçok noktasında yer alıyor. Şimdi önereceğimiz Jin Teras By Lazzoni, Beyoğlu'nda Haliç manzaralı bir konuma sahip. Şık aksesuarlarla donattıkları, göz alıcı detaylar ile oluşturdukları teras; açılır kapanır tavan sistemine sahip. Bu sayede her hava koşulunda manzara eşliğinde düğün yapabiliyorsunuz.

Mekanın mutfağı da oldukça geniş. Türk ve dünya mutfağından birçok farklı lezzetten garnitürlere, tatlılardan içeceklere kadar sayısız çeşit ve seçenek bulabiliyorsunuz.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Terra Flowers

Görsel Numarası: D1114909

Anadolu Yakası’ndaki küçük düğün mekanlarından Terra Flowers; sahilde yer alan bir villadan ve doğayla iç içe bir bahçeden oluşuyor. Yemekli kişi kapasitesi 100 ile 200 kişi arasında olan ve Pendik'te yer alan mekanın, kokteyl için kişi kapasitesi ise 300'lere kadar çıkabiliyor.

Vale hizmeti ve otoparkı sayesinde park sorunu yaşamayacak olan misafirlerinin bu durumdan oldukça memnun olacağını da belirtmek istiyorum. Servis ve müzik saatinin bitişi ise 23.30!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Terra Flowers

İstanbul

0216 706 1579


Millennium İstanbul Golden Horn Hotel

Görsel Numarası: D1076559

Az kişilik düğün mekanları arasında en popüler olanlardan biriyle devam edelim şimdi. Millennium İstanbul Golden Horn Hotel, surların arasında, tarihi dokusu olan bir alanda yer alıyor. Otelin Haliç manzaralı deluxe odada düğün gecesi ücretsiz konaklama, meyve ve şarap ikramı hediyeleri de bulunuyor.

Balat'taki otelin 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Süslemelerini çok beğendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim. Firma fotoğraflarına baktığınızda sizin de seveceğinizi düşünüyoruz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ravouna 1906

Görsel Numarası: D591521

Nikahtan sonra eğlence mekanları arıyorsan ya da after parti yapmak istiyorsan; 100 kişilik düğün mekanlarından Ravouna 1906 hoşuna gidebilir. Mekan, İstiklal Caddesi üzerinde yer alıyor ve Boğaz’ı gören muhteşem bir manzaraya sahip.

Açık ve kapalı alanı, açılır kapanır tavan özelliği, balkonu ve terası, konaklama seçeneği sunması gibi birçok özelliği de mevcut. Ayrıca menülerinin de oldukça leziz olduğu profildeki yorumlarına sık sık eklenmiş.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ravouna 1906

İstanbul

0850 241 1794


Bishop Yeşilköy

Görsel Numarası: D773749

Bakırköy'de yer alan küçük düğün salonlarından Bishop, Yeşilköy bölgesinde konumlanmış. Burada 200 kişiye kadar davetli çağıracağın organizasyonları yapabilirsin. Mekanın hem açık hem de kapalı alanı mevcut.

Çiçeklerle süslenmiş masalar, ortama çok samimi bir hava katıyor. Aynı zamanda lezzetli yemeklerini çok uygun fiyatlara çiftlere sunuyorlar. Bence firma sayfasına bir bak!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bishop Yeşilköy

İstanbul

0212 963 3284


Panorama 212 Davet

Görsel Numarası: D896888

Bu küçük düğün salonu, Bahçelievler'de yer alıyor. Adından da anladığımız gibi çiftlere panoramik bir şehir manzarası sunuyor. Panorama 212 Davet'te 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ulaşım açısından zorlanmayacağınız bir noktada ve kendi aracıyla gelecek olanlar için otoparkı da mevcut.

Mekanda yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyonlar düzenlenebiliyor. Ancak alkol servisinin olmadığını belirtmek gerekiyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Panorama 212 Davet

İstanbul

0212 963 2942

%20 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel Kış Kampanyası %20 İndirimli!

Aybalık Restoran

Görsel Numarası: D38762

“Denize nazır 100 kişilik yemekli düğün mekanları arıyorum.” diyen çiftleri böyle alalım. Çünkü şu an seninle tanıştıracağımız Aybalık Restoran, hem hoş bir manzaraya hem de deniz ürünlerinin olduğu leziz bir menüye içeriğine sahip.

Nikah sonrası kutlama yemeği için oldukça uygun olan mekanın, çiftlere açık ve kapalı alan davet seçeneği sunduğunu da belirtelim. Restoran düğünü tercih edenler için Aybalık Restoran görülmeye değer!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Aybalık Restaurant

İstanbul

0850 241 1787


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum