Sıcak ve Samimi: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

13.05.2022

İstanbul'da butik düğün planlayan çiftler için birbirinden sıcak ve samimi düğün mekanlarını bir araya getirdik. Kişi sayısı, mekan özellikleri, yemekli düğün fiyatları ve çok daha fazlası burada!

İstanbul Butik Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236252

Gösterişten uzak, sıcak, samimi ve sade bir düğün eğlencesi yapmak istiyorsan, planladığın düğün için en uygun mekanı burada bulabileceğini biliyoruz. Az sayıda kişinin davetli olduğu düğünler için uygun olan bu düğün yerlerine bakmadan mekana karar verme! Haydi, başlayalım...

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Viçe Cafe & Restaurant

Görsel Numarası: D1612854

Nikahtan sonra aile büyükleri ve sevdiklerinle keyifle yemek yiyebileceğin bir mekan arıyorsan Viçe Cafe & Restaurant'ı düşünebilirsin. 50-100 kişilik kapasiteye sahip mekan Maltepe'de yer alıyor. Çok şık açık ve kapalı alan seçenekleri sunan firmanın minimum yemekli fiyatları ise kişi başı 100-150 TL arasında.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?Paysage

Görsel Numarası: D1431052

İstanbul Anadolu yakası düğün mekanlarından Paysage, Beykoz’da Hidiv Kasrı ve Kanlıca'nın buluştuğu noktada yer alıyor! Konumu sayesinde de davetlilere müthiş bir Boğaz manzarası sunuyor.

Mekanın kapalı ve açık alanı var. Açık alanı bitkilerle donatılmış olduğu için adeta bahçe ortamında düğün yapıyor gibi olacaksın. Yemekli fiyatları ise minimum 150-200 TL aralığında değişiyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ada Kanlıca - Baro Bahçe

Görsel Numarası: D1602736

Beykoz'da bulunan , 100-200 kişilik kapasitesiyle Ada Kanlıca - Baro Bahçe.

Burası samimi ve bohem düğünlerden, hatta düğünden daha çok yemek havasında geçen etkinliklerden hoşlanan çiftler için oldukça ideal.

Mekanın minimum yemekli fiyatı kişi başı 100-150 TL arasında. Tabii İstanbul düğün mekanları fiyatları konsepte, alana, yemek menüsüne ve diğer hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Splendid Palace Hotel

Görsel Numarası: D1348137

İstanbul düğün mekanlarından Splendid Palace Hotel’de yemekli menü fiyatları minimum 400 TL. Mekan Büyükada'da yer alıyor.

Burası incelikli ve sofistike dekorasyona sahip bir mekan. Butik düğün mekanları arasında en eskilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Otelin tarihi 1908 senesine dayanıyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Efendim Meze ve Meyhane

Görsel Numarası: D1107025

200 kişilik yemekli düğün yapmak isteyen çiftlerin tercih edebileceği bir diğer mekan: Efendim Meze Ve Meyhane!

Firmanın menü fiyatları minimum 150-200 TL civarında. Bu mekanda gerçekleştireceğin düğün organizasyonuyla deniz manzarasına karşı müthiş zaman geçireceksin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Miltaş Tenis Kulübü

Görsel Numarası: D1105906

Kadıköy'de yer alan Miltaş Tenis Kulübü, 50-100 kişilik düğün mekanlarından. Firma, organizasyonla ilgili A’dan Z’ye her aşamada çiftlere hizmet sağlıyor. Organizasyonun baştan sonra planlanması ve yönetimi, yemek, pasta ve içecek servisi, mekan süslenmesi bunlardan sadece birkaçı... Gelelim fiyatlara: Mekanda hafta sonu düğünleri için minimum yemekli fiyat 50-100 TL.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Revzen

Görsel Numarası: D1364290

Anadolu Yakası’ndaki küçük düğün mekanlarından Revzen; kapalı ve açık alanlarıyla dört mevsim hizmet veriyor. Yemekli kişi kapasitesi 200 ile 300 kişi arasında olan ve Pendik'te yer alan mekanın, kokteyl için kişi kapasitesi ise daha yüksek rakamlara kadar çıkabiliyor.

Mekanın en düşük yemekli fiyatları ise 50-100 TL arasında.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Revzen

Revzen

Firmayı İncele

Ravouna 1906

Görsel Numarası: D591521

Nikahtan sonra eğlence mekanları arıyorsan ya da after parti yapmak istiyorsan; 100 kişilik düğün mekanlarından Ravouna 1906 hoşuna gidebilir. Mekan, İstiklal Caddesi üzerinde yer alıyor ve Boğaz’ı gören muhteşem bir manzaraya sahip.

Açık ve kapalı alanı, açılır kapanır tavan özelliği, balkonu ve terası, konaklama seçeneği sunması gibi birçok özelliği de mevcut. Ayrıca menülerinin de oldukça leziz olduğu profildeki yorumlarına sık sık eklenmiş.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ravouna 1906

Ravouna 1906

Firmayı İncele

Aybalık Restoran

Görsel Numarası: D38762

“Denize nazır 100 kişilik yemekli düğün mekanları arıyorum” diyen çiftleri böyle alalım. Çünkü şu an seninle tanıştıracağımız Aybalık Restoran, hem hoş bir manzaraya hem de deniz ürünlerinin olduğu leziz bir menüye içeriğine sahip.

Nikah sonrası kutlama yemeği için oldukça uygun olan mekanın, çiftlere açık ve kapalı alan davet seçeneği sunduğunu da belirtelim. Restoran düğünü tercih edenler için Aybalık Restoran görülmeye değer!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Athyra Lounge

Görsel Numarası: D1382355

Şık ve samimi bir mekan arayışında olan çiftlere önerdiğimiz mekanlardan biri de Athyra Lounge. Büyükçekmece'de konumlanan mekanın yemekli kapasitesi 50-100 kişi. Athyra Lounge düğünlerin gerçekleştiği en güzel mevsim olan yaz aylarında havuz başındaki alanda hizmet veriyor. Mekanda yemekli organizasyonlar için kişi başı fiyatlar 100-150 TL arasında.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Cezayir Garden

Görsel Numarası: D1309710

Şehirdeki butik düğün mekanları arasında yer alan Cezayir Garden Beyoğlu’nda bulunuyor. Mekan, tarihi bir atmosfer sunuyor.

Bohem dekorasyon öğeleriyle çiftlerin dikkatini çeken bu mekanı ister samimi bir düğün istersen de nikah sonrası yemeği için tercih edebilirsin. Fiyatları ise yemekli menülerde kişi başı 150-200 TL arasında.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum