Sıcak ve Samimi: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

29.04.2020

İstanbul'da butik düğün planlayan çiftler için birbirinden sıcak ve samimi düğün mekanlarını bir araya getirdik. Kişi sayısı, mekan özellikleri, yemekli düğün fiyatları ve çok daha fazlası burada!

İstanbul Butik Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236252

Gösterişten uzak, sıcak, samimi ve sade bir düğün eğlencesi yapmak istiyorsan, planladığın düğün için en uygun mekanı burada bulabileceğini biliyoruz. Az sayıda kişinin davetli olduğu düğünler için uygun olan bu düğün yerlerine bakmadan mekana karar verme! Haydi, başlayalım...

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kaddeh Sortie

Görsel Numarası: D1410973

Şişli'de yer alan Kaddeh Sortie'nin 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Denizin hemen yanında yer alıyor ve davetlilere müthiş manzaralar sunuyor. Açılır kapanır tavan sistemi sayesinde, denizin mis kokusu eşliğinde lezzetlerin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Lezzet demişken; soğuk ve sıcak başlangıç tabakları, çeşit çeşit mezeler ve lezzetli ana yemeklerin sonrasında ağzınızı tatlandıracak enfes tatlı seçenekleri mevcut. Burada dilerseniz alakart şeklinde dilerseniz de sabit bir menü oluşturarak misafirlerinizi ağırlayabiliyoruz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kaddeh Sortie

İstanbul

0212 963 3564


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Alaçatı Kafası Pera

Görsel Numarası: D1405344

Küçük düğün mekanları İstanbul’un birçok noktasında yer alıyor. Şimdi önereceğimiz Alaçatı Kafası Pera, Beyoğlu'nda Haliç manzaralı bir konuma sahip. Şık aksesuarlarla donattıkları, göz alıcı detaylar ile oluşturdukları teras; açılır kapanır tavan sistemine sahip. Bu sayede her hava koşulunda manzara eşliğinde düğün yapabiliyorsunuz.

Mekanın mutfağı da oldukça geniş. Türk ve dünya mutfağından birçok farklı lezzetten garnitürlere, tatlılardan içeceklere kadar sayısız çeşit ve seçenek bulabiliyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Alaçatı Kafası Pera

İstanbul

0212 963 2646


Cezayir Garden

Görsel Numarası: D999755

Beyoğlu kır düğünü mekanlarından Cezayir Garden da after party düzenleyen yerlerden biri. Mekanda 120 kişinin ağırlandığı butik düğünler düzenleniyor. Kır düğününün yanı sıra tarihi atmosfer de ön plana çıkıyor. Cezayir Garden, 115 yıllık geçmişe tanık olan bir binada yer alıyor.

Mekanın açılır kapanır tavanı bulunuyor. Yani bir nevi kış bahçesi ortamı oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Organizasyon esnasında eğlenirken bir yandan da doğayla iç içe olacaksınız.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Revzen

Görsel Numarası: D1364290

Anadolu Yakası’ndaki küçük düğün mekanlarından Revzen; kapalı ve açık alanlarıyla dört mevsim hizmet veriyor. Yemekli kişi kapasitesi 200 ile 300 kişi arasında olan ve Pendik'te yer alan mekanın, kokteyl için kişi kapasitesi ise daha yüksek rakamlara kadar çıkabiliyor.

Kalabalık ve gürültüden uzak yeşilliklerle çevrili mekanda düğün yapmaktan oldukça memnun olacağını da belirtmek istiyorum. Servis ve müzik saatinin bitişi ise 01:00!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Revzen

İstanbul

0216 706 6271


Qubbe Gayrettepe

Görsel Numarası: D856864

Beşiktaş Gayrettepe'de yer alan Qubbe, 100-200 kişilik davetli kapasitesine sahip. Birçok ünlü, organizasyonunu burada gerçekleştiriyor.

Mekan, davetlilere panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. Muhteşem süslemeleriyle de çiftleri kendisine hayran bırakıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Qubbe Gayrettepe

İstanbul

0212 963 3903

%30 indirim Qubbe Gayrettepe'de Avantajlı Gündüz Kokteylleri %30 İndirimli!

Yat Şehrazat

Görsel Numarası: D1119918

İstanbul butik düğün mekanları deyince akla tekneler ve yatlar da geliyor. Boğaz manzarası sunan böylesine güzel bir şehirde, teknede düğün yapmak büyük keyif! Yat Şehrazat da o firmalardan biri. Yat, Bebek sahilinde bulunuyor. Ancak istediğin iskeleden gelip davetlileri alabiliyorlar.

Nikah sonrası yemek, kına, nişan gibi organizasyonlarını burada yapabilirsin. Yatın 50-100 kişilik kapasitesi bulunuyor. Müzik gece 03:00'e kadar devam edebiliyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mr CAS

Görsel Numarası: D780282

İşte sana düğün davetin için çok şirin bir butik otel önerisi! 1960’larda Yeşilçam yıldızlarının uğrak yeri olan İstiklal’deki meşhur Güney Palas Apartmanı, günümüzde butik düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Eğer tarihi dokulardan hoşlanıyorsan ve asıl önemlisi sade ve farklı bir düğün istiyorsan Mr CAS Oteli’ni ziyaret edebilirsin. 50 ile 100 kişi arasında kişi kapasiteye sahip olan mekan, aradığın küçük düğün yeri kriterine kesinlikle uygun!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Mr CAS

İstanbul

0212 963 0519


Yanık Mektep Kuzguncuk

Görsel Numarası: D849591

Butik düğün mekanları İstanbul'da o kadar güzel dekore ediliyor ki insan hayran kalıyor! Yine şıklığıyla kendine aşık eden bir mekandan bahsedeceğiz. Kuzguncuk’ta, şehrin tam ortasında ama bir o kadar da karmaşasından uzakta yer alıyor Yanık Mektep. Öyle gösterişli şamdanları, altın varaklı mekanları sevmeyen; sadelikten taraf olan çiftlerin sıklıkla tercih ettiği yerlerden.

Bir iddiaları da var: "Yolu Yanık Mektep’ten geçenler sonsuza kadar mutlu yaşarmış"

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Yanık Mektep Kuzguncuk

İstanbul

0216 706 6528


MK5 Gezi Tekneleri

Görsel Numarası: D566474

Teknede düğün yapmak için kiralık tekne arıyorsan, MK5 firmasını mutlaka incelemelisin. Açık ve kapalı alan hizmetini bir arada sunan bu tekneler, nikah sonrası teknede eğlence yapmak isteyen çiftler için oldukça ideal.

Kolonsuz kamarası, yüksek tavanı, açık ve kapalı alan hizmetiyle kapasitesi 100 kişiye kadar çıkabiliyor. Servis saati gece 3’ten sonraya kadar devam edebilirken, müzik gece 1’de sona eriyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Elite Bosphorus Organizasyon

İstanbul

0216 706 6519


Millennium İstanbul Golden Horn Hotel

Görsel Numarası: D1076559

Az kişilik düğün mekanları arasında en popüler olanlardan biriyle devam edelim şimdi. Millennium İstanbul Golden Horn Hotel, surların arasında, tarihi dokusu olan bir alanda yer alıyor. Otelin Haliç manzaralı deluxe odada düğün gecesi ücretsiz konaklama, meyve ve şarap ikramı hediyeleri de bulunuyor.

Balat'taki otelin 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Süslemelerini çok beğendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim. Firma fotoğraflarına baktığınızda sizin de seveceğinizi düşünüyoruz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ravouna 1906

Görsel Numarası: D591521

Nikahtan sonra eğlence mekanları arıyorsan ya da after parti yapmak istiyorsan; 100 kişilik düğün mekanlarından Ravouna 1906 hoşuna gidebilir. Mekan, İstiklal Caddesi üzerinde yer alıyor ve Boğaz’ı gören muhteşem bir manzaraya sahip.

Açık ve kapalı alanı, açılır kapanır tavan özelliği, balkonu ve terası, konaklama seçeneği sunması gibi birçok özelliği de mevcut. Ayrıca menülerinin de oldukça leziz olduğu profildeki yorumlarına sık sık eklenmiş.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ravouna 1906

İstanbul


Bishop Yeşilköy

Görsel Numarası: D773749

Bakırköy'de yer alan küçük düğün salonlarından Bishop, Yeşilköy bölgesinde konumlanmış. Burada 200 kişiye kadar davetli çağıracağın organizasyonları yapabilirsin. Mekanın hem açık hem de kapalı alanı mevcut.

Çiçeklerle süslenmiş masalar, ortama çok samimi bir hava katıyor. Aynı zamanda lezzetli yemeklerini çok uygun fiyatlara çiftlere sunuyorlar. Bence firma sayfasına bir bak!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bishop Yeşilköy

İstanbul

0212 963 3284


Panorama 212 Davet

Görsel Numarası: D896888

Bu küçük düğün salonu, Bahçelievler'de yer alıyor. Adından da anladığımız gibi çiftlere panoramik bir şehir manzarası sunuyor. Panorama 212 Davet'te 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ulaşım açısından zorlanmayacağınız bir noktada ve kendi aracıyla gelecek olanlar için otoparkı da mevcut.

Mekanda yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyonlar düzenlenebiliyor. Ancak alkol servisinin olmadığını belirtmek gerekiyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Panorama 212 Davet

İstanbul

0212 963 2942


Aybalık Restoran

Görsel Numarası: D38762

“Denize nazır 100 kişilik yemekli düğün mekanları arıyorum.” diyen çiftleri böyle alalım. Çünkü şu an seninle tanıştıracağımız Aybalık Restoran, hem hoş bir manzaraya hem de deniz ürünlerinin olduğu leziz bir menüye içeriğine sahip.

Nikah sonrası kutlama yemeği için oldukça uygun olan mekanın, çiftlere açık ve kapalı alan davet seçeneği sunduğunu da belirtelim. Restoran düğünü tercih edenler için Aybalık Restoran görülmeye değer!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum