İstanbul'da butik düğün planlayan çiftler için birbirinden sıcak ve samimi düğün mekanlarını bir araya getirdik. Kişi sayısı, mekan özellikleri, yemekli düğün fiyatları ve çok daha fazlası burada!

İstanbul Butik Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236252

Gösterişten uzak, sıcak, samimi ve sade bir düğün eğlencesi yapmak istiyorsan, planladığın düğün için en uygun mekanı burada bulabileceğini biliyoruz. Az sayıda kişinin davetli olduğu düğünler için uygun olan bu düğün yerlerine bakmadan mekana karar verme! Haydi, başlayalım...

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
İstanbul Butik Düğün Mekanları

Paysage

Görsel Numarası: D1872170

İstanbul Anadolu yakası düğün mekanlarından Paysage, Beykoz’da Hidiv Kasrı ve Kanlıca'nın buluştuğu noktada yer alıyor! Konumu sayesinde de davetlilere müthiş bir Boğaz manzarası sunuyor.

Mekanın kapalı ve açık alanı var. Açık alanı bitkilerle donatılmış olduğu için adeta bahçe ortamında düğün yapıyor gibi olacaksın. Yemekli fiyatları ise minimum 500-750 TL aralığında değişiyor.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Paysage


No 1 Villa Bahçe

Görsel Numarası: D1868291

Özellikle aile arasında düğün isteyen çiftler için biçilmiş kaftan olan No 1 Villa Bahçe, İstanbul panoramasıyla birleşmiş yemyeşil orman, göl ve eşsiz günbatımı manzarasıyla ön plana çıkıyor. Mekan kiralama hizmetinin yanı sıra yemek hizmeti de sunan bu mekan, profesyonel ekibiyle hiçbir detayı atlamıyor.

Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına ve birçok butik organizasyona ev sahipliği yapan No 1 Villa Bahçe, Beykoz'da bulunuyor. Fotoğraf çekimi, söz kesimi, yüzük ve takı merasimi, tebrik alanı, dans alanı, nikah seremonisi, yemek veya kokteyl alanı olarak kullanılabilen alanları olan bu mekanın fiyatları 20.000 - 30.000 TL arasında.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

No 1 Villa Bahçe

Uçar Garden Bosphorus

Görsel Numarası: D1636621

Uçar Garden Bosphorus, Üsküdar'da bulunan en güzel düğün mekanları arasında. Şık ve modern davet alanları ve eşi benzeri olmayan manzarasıyla, düğün organizasyonlarında çiftler tarafından oldukça tercih ediliyor.

100-200 kişi kapasiteli bu şık mekanın, 50-75 araçlık bir otoparkı da bulunuyor. Boğaz manzarasının tadını çıkardığın şık bir düğün düzenlemek istersen Uçar Garden Bosphorus'a bir göz atabilirsin. Fiyatları da haftasonu yemekli olarak kişi başı 350-500 arasında.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Uçar Garden Bosphorus

Kaddeh Fulya

Görsel Numarası: D1794342

Muhteşem manzarası ve zengin menüsüyle ön plana çıkan Kaddeh Fulya, sade ve şık bir düğün mekanı arayan çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavanlı kapanı alanları oldukça ferah ve geniş. 100-200 kişi kapasiteli mekanın, 75-100 araçlık bir otoparkı da bulunuyor.

Samimi davetler için düşünülebilecek bu mekan, iklim koşullarına uygun açılır kapanır cam tavan tasarımıyla da çiftlerin dikkatini çekiyor. Fiyatları da 350-500 TL arasında bulunuyor.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kaddeh Fulya

Kaddeh Fulya

Firmayı İncele
Kaddeh Fulya

Tuzla Yat Kulübü

Görsel Numarası: D1582941

Düğün organizasyonlarının dışında nişan, kına ve nikah sonrası yemek gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor Tuzla Yat Kulübü. Farklı başlangıç ve ana yemek seçeneklerini barındıran zengin menüsü ile, davetlilere unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Tuzla Yat Kulübü'nün denize nazır konumu ve müzik hizmetiyle, temiz havada eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. İyi bir fotoğraf ekibiyle unutulmaz anlarını daha da unutulmaz hale getirebilirsin. Minimum yemekli fiyatının 500-750 TL arasında olduğunu hatırlatmak isteriz.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Tuzla Yat Kulübü

Kubbe-i Aşk

Görsel Numarası: D1876985

Fatih'te bulunan samimi ve tatlı bir mekan, Kubbe-i Aşk. İsmini eşsiz manzarasından alan bu mekan, muhteşem deniz manzarasıyla yeni evlenecek çiftlerin tercihleri arasında. Süleymaniye bölgesindeki bu mekan, davetlerde yemek servisi, menüde değişiklik ve fotoğrafçı getirme i̇mkanları sunuyor.

İstanbul'un eşsiz tarihi manzarası eşliğinde samimi bir davet gerçekleştirmek için mekanı detaylı inceleyebilir, mekandan fiyat teklifi alabilirsin. Ortalama fiyatları da haftasonu yemekli olarak 750-1000 TL arasında diyebiliriz.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kubbe-i Aşk

Kubbe-i Aşk

Firmayı İncele
Kubbe-i Aşk

Jin Teras By Lazzoni

Görsel Numarası: D1365731

Sütlüce'de bulunan Jin Teras By Lazzoni, 100-200 kişilik düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Eşsiz manzarası, farklı iklim koşullarına uygun açılıp kapanabilen cam tavanıyla, çiftlere manzaradan ödün vermeden rahatça organizasyon yapabilme imkanı sunuyor.

Klasik ve şık dekorasyonu, sade bir davet düşünen çiftler için çok uygun. Jin Teras By Lazzoni, menüde değişiklik ve fotoğrafçı getirme imkanlarının yanı sıra, yemek servisi ve vale hizmeti de sunuyor. Minimum yemekli fiyatı 1000-1500 TL arasında.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Jin Teras By Lazzoni

Ada Kanlıca - Baro Bahçe

Görsel Numarası: D1602736

Beykoz'da bulunan , 100-200 kişilik kapasitesiyle Ada Kanlıca - Baro Bahçe.

Burası samimi ve bohem düğünlerden, hatta düğünden daha çok yemek havasında geçen etkinliklerden hoşlanan çiftler için oldukça ideal.

Mekanın minimum yemekli fiyatı kişi başı 500-750 TL arasında. Tabii İstanbul düğün mekanları fiyatları konsepte, alana, yemek menüsüne ve diğer hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ada Kanlıca - Baro Bahçe

Splendid Palace Hotel

Görsel Numarası: D1348137

İstanbul düğün mekanlarından Splendid Palace Hotel’de yemekli menü fiyatları minimum 1000-1500 TL. Mekan Büyükada'da yer alıyor.

Burası incelikli ve sofistike dekorasyona sahip bir mekan. Butik düğün mekanları arasında en eskilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Otelin tarihi 1908 senesine dayanıyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Splendid Palace Hotel

Egg Trump Event

Görsel Numarası: D1962351

Trump Towers Alışveriş Merkezi'nin üst katında bulunan Egg Trump Event, 50 kişiden az organizasyonlar için çok uygun. Metroya 5 dakika uzaklıkta bulunan bu mekan, çekirdek aile veya küçük arasında yapılacak nişan, düğün veya yemek organizasyonu yapmak için çok uygun.

Açılıp kapanabilen tavanı, farklı iklim koşullarına uyum sağlarken, Amerikan vintage tarzı yaşatılan işletme özgün konseptiyle dikkat çekiyor. Mekan rengarenk, özel çizimli duvarları sayesinde genç ve dinamik bir atmosfere sahip. Haftasonu yemekli fiyatı ise 200-350 TL arasında.

Zeynep Eksi

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Egg Trump Event

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum