Sıcak ve Samimi: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

İstanbul'da butik düğün planlayan çiftler için birbirinden sıcak ve samimi düğün mekanlarını bir araya getirdim. Kişi sayısı, mekan özellikleri, yemekli düğün fiyatları ve çok daha fazlası burada! Haydi, hemen incele...

Litera Restaurant / Lounge-Club

Görsel No: D820563

Sade ama şık, gösterişten uzak ama nezih… Litera Restoran, Beyoğlu’nun denize nazır, yarımada manzarasına sahip, açık ve kapalı alan seçeneği sunan küçük bir düğün mekanı. Öncelikle açık ve kapalı alan kişi kapasitesinin 50 ile 100 kişi arasında olduğunu buraya not düşmek istiyorum. Kokteyl daveti vermeyi düşünürsen bu sayıyı 200’e kadar çıkarabilirsin ama dünya lezzetlerine yer verdiği mutfağı ve enfes şarabı için yemekli düğün tercih etmeni öneriyorum. Bu arada yemekli ve kokteyl fiyatları hafta içi minimum 80 TL’den başlarken, hafta sonu bu rakam 150 TL’ye kadar çıkabiliyor. Mekanın özellikleri arasında, kolonsuz salonu, yüksek tavanı, cam tavanı ve balkonu bulunmasını sayabilirim. Menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilirsin. Ayrıca mekanın dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirme imkanı sunduğunu da unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

İstanbul Butik Düğün Mekanları

Görsel No: D942071

Gösterişten uzak, sıcak, samimi ve sade bir düğün eğlencesi yapmak istiyorsan, planladığın düğün için en uygun mekanı burada bulabileceğini biliyorum. Az sayıda kişinin davetli olduğu düğünler için uygun olan bu düğün yerlerine bakmadan mekana karar verme derim! Haydi, başlayalım...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Hayallerindeki Düğün Mekanını Birlikte Bulalım!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Küçük Çamlıca Köşkleri

Görsel No: D800518

Minimum 50 kişilik düğün mekanları arayan çiftler için önerebileceğim Küçük Çamlıca Köşkü, İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Üsküdar’da yer alıyor. Açık ve kapalı alan düğün daveti verebileceğin mekanın yeşillikler içerisinde ki bahçesinde kır düğünü yapabileceğini belirtmek istiyorum. Açık alan kişi kapasitesi 200’e kadar çıkarken, kapalı alan kişi kapasitesi 100 kişi. Kapalı alanda verilecek düğün daveti için 100 kişilik yemekli düğün fiyatları, hafta içi ve hafta sonu kişi başı minimum 80 TL’den başlıyor. Kokteyl’de hafta içi kişi başı minimum 80 TL’den başlarken, hafta sonu kokteyl servislerinin bulunmadığını buraya not düşüyorum. Bu arada hafta içi kokteyl hizmeti için kişi kapasitesinin 50’den az olduğunu da unutmadan belirteyim!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Elite Hotel Küçükyalı

Görsel No: D81752

Anadolu Yakası’nda küçük düğün mekanları arasında önerebileceğim bir yer olan Elite Hotel, deniz manzaralı, havuz başı ve doğayla iç içe olan bir düğün mekanı. Açık ve kapalı alan yemekli kişi kapasitesi 50 ile 100 kişi arasında olan otelin, kokteyl için kişi kapasitesi ise 200’lere kadar çıkabiliyor. Mekanda hafta içi ve hafta sonu minimum yemekli düğün maliyeti 80 ile 100 TL arasındayken, kokteyl düğün için hafta içi ve hafta sonu kişi başı fiyatı minimum 50 TL’den başlıyor. Sunulan düğün menüsünü tadarak değişiklik yapabileceğini de bilmende fayda var. Vale hizmeti ve otoparkı sayesinde park sorunu yaşamayacak olan misafirlerinin bu durumdan oldukça memnun olacağını da belirtmek istiyorum. Servis ve müzik saatinin bitişi ise 23.30!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Gabbia Cafe Bistro

Görsel No: D802913

İşte sana şehrin ortasında şık ve nezih bir kutlama mekanı! İster nikah sonrası yemeği ister after party istersen de küçük bir nikah töreni. Gabbia Cafe Bistro, sıcak ve samimi ortamıyla butik düğün yapmak isteyen çiftler için biçilmiş kaftan! Mekan çiftlere açık ve kapalı alan seçeneği sunuyor. Eğer 50 kişilik düğün yapmak istiyorsan, güzel ve sıcak bir havada kapalı alana kapanmak yerine bahçesinde küçük bir kutlama yapabilirsin. Kapalı alanın yemekli düğün kapasitesi ise 50 ile 100 kişi arasında! Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunan mekanın vejetaryan, kosher ve vegan menü seçeneği sunduğunu da bilmelisin. Şimdi gelelim Gabbia Cafe Bistro’nun yemekli düğün fiyatlarına! Kokteyl fiyatları hafta içi ve hafta sonu minimum 50 TL’den başlarken, yemekli düğün fiyatları hafta içi 50 TL’den, hafta sonu ise minimum 80 TL’den başlıyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mr CAS

Görsel No: D780282

İşte sana düğün davetin için çok şirin bir butik otel önerisi! 1960’larda Yeşilçam yıldızlarının uğrak yeri olan İstiklal’deki meşhur Güney Palas Apartmanı’nın günümüzde butik düğünlere de ev sahipliği yaptığını bilmende fayda var. Eğer tarihi dokulardan hoşlanıyorsan ve asıl önemlisi sade ve farklı bir düğün istiyorsan Mr CAS Oteli’ni ziyaret ederek tavandaki kalem işi boyamaları hayranlıkla izleyebilir sonra da Düğün.com’a seni böyle bir mekanla tanıştırdığı için teşekkür edebilirsin. Düğün konseptine karar vererek kapalı ya da açık mekan tercihinde bulunabilirsin. 50 ile 100 kişi arasında kişi kapasiteye sahip olan mekan, aradığın küçük düğün yeri kriterine kesinlikle uygun! Mekanda yemekli düğün fiyatları hafta içi minimum 100 TL’den başlarken, hafta sonu ise 150-200 TL’ye kadar çıkıyor. After party de düzenleyebileceğin otelde servis ve müziğin bitiş saati ise gece 2!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Mr CAS

İstanbul

0212 963 0519


MK5 Gezi Tekneleri

Görsel No: D566474

Teknede düğün yapmak için kiralık tekne arıyorsan, MK5 firmasını mutlaka incelemeni tavsiye ediyorum. Açık ve kapalı alan hizmetini bir arada sunan bu tekneler, nikah sonrası teknede eğlence yapmak isteyen çiftler için oldukça ideal. Özellikle deniz tutkunları için eminim muhteşem bir düğün organizasyonu olacak. Şimdi gelelim teknenin özelliklerine! Kolonsuz kamarası, yüksek tavanı, açık ve kapalı alan hizmetiyle kapasitesi 100 kişiye kadar çıkabiliyor. “Peki, teknede düğün fiyatları nasıl?” diye soracak olursan hemen cevap vereyim. Kokteyl seçeneğinde fiyatlar hafta içi ve hafta sonunun kişi başı minimum 10 TL’den başlıyor. Yemekli düğün içinse hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı olmaksızın kişi başı minimum 30 TL’den başlayıp 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca çiftlere menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunduklarını da bilmeni istiyorum. Unutmadan servis saati gece 3’ten sonraya kadar devam edebilirken, müzik gece 1’de sona eriyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ravouna 1906

Görsel No: D591521

Nikahtan sonra eğlence mekanları arıyorsan ya da düğün sonrası after party yapmak istiyorsan, Ravouna 1906, İstiklal Caddesi üzerinde ve Boğaz’ı gören muhteşem bir manzaraya sahip. Tabii özellikleri yalnızca bu değil. Açık ve kapalı alanı, açılır kapanır tavan özelliği, balkonu ve terası, konaklama seçeneği sunması gibi birçok özelliğe de mevcut. Ayrıca menülerinin de oldukça leziz olduğu profildeki yorumlarına sık sık eklenmiş. Özellikle şarap konusunda oldukça iddialı olduklarını söyleyebilirim! Bu nedenle alkollü davet vermeyi düşünen çiftlere Ravouna 1906’yı mutlaka ziyaret etmelerini öneriyorum. Mekanın açık ve kapalı alan kişi kapasitesi 200’e kadar çıkabiliyor. Tabii yemekli düğünler için durum biraz farklı. Kokteylde yine 200 kişiye kadar hizmet verebilseler de yemeklide bu sayı 100’ün altına düşüyor. Hafta içi kokteyl fiyatı 80 TL’den başlayan mekanda, hafta sonu fiyatlar 150 TL’ye kadar çıkıyor. Yemekli düğün fiyatları da hafta içi ve hafta sonu farkı olmaksızın kişi başı min

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ravouna 1906

İstanbul


The House Hotel Karaköy

Görsel No: D913981

Bohem ruhu taşıyan bu oteli yine bohem tarzı olan gelin ve damat adaylarına öneriyorum. The House Hotel, 50-100 kişilik düğün mekanı arayan sade, romantik ve farklı çiftlerin tercih edebileceği oldukça hoş bir butik düğün mekanı. Açık ve kapalı alan seçeneği sunan otelin hafta içi ve hafta sonu minimum yemekli düğün fiyatının kişi başı 200 TL’den başladığını da belirtmek istiyorum. Bu arada eğer yemekli yerine kokteyl davet seçeneğini tercih edersen, otel kişi kapasitesini 200’lere kadar çıkarabiliyor. Mekanın özelliklerine değinmem gerekirse, açılır kapanır tavanı bulunmasını, maksimum 75 kişiye kadar çıkan konaklama seçeneğini ve tarihi bir yapı olmasını sayabilirim. Unutmadan, mekanda servis ve müziğin bitiş saatinin de gece 12 olduğunu not olarak ekliyorum!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

The House Hotel Karaköy

İstanbul

0212 963 1087

%10

Düğün.com Çiftlerine Özel Nisan Sonuna Kadar Yapılan Anlaşmalarda %10 İndirim!


Aybalık Restoran

Görsel No: D38762

“Denize nazır 100 kişilik yemekli düğün mekanları arıyorum.” diyen çiftleri böyle alalım. Çünkü şu an seninle tanıştıracağım Aybalık Restoran hem hoş bir manzaraya hem de deniz ürünlerinin olduğu leziz bir menüye içeriğine sahip. Nikah sonrası kutlama yemeği için oldukça uygun olan mekanın, çiftlere açık ve kapalı alan davet seçeneği sunduğunu da belirteyim. Misafirlere vale hizmeti vererek olası bir park sorununu da ortadan kaldıran restoranın, Kuruçeşme’de yer aldığını da unutmadan ekleyeyim. Kısaca restoran düğünü tercih eden çiftler için Aybalık Restoran görülmeye değer!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!