Çocukluk Hayalinizdeki Kır Düğünü

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:09 dakika

29.06.2020

İzmir’in Güzelbahçesi’nde geniş bir yeşil alan sırtına konumlanmış dağ manzaralı bir kır düğünü mekanı… Tam hayallerinizdeki gibi değil mi? Detayları Falabella’dan Ozan Belkıs ile konuştuk.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden kısaca bahseder misiniz; sizi benzerlerinizden farklı kılan noktalar nelerdir?

On yedi dönümlük bir alan içinde hizmet vermekte olan Falabella davetlilere gerçek bir kır mekanı sunmakta. Bina ve alan olarak kır düğünü havasına uygun, gerçek bir country mekan. Belli bir stil ve beğeniyi yansıtan bu mekan ahşap, demir ve taşın uyumu ile oluşturuldu. Falabella sadece düğün dönemleri yaşatılan suni bir mekan değil; aksine on iki ay hizmet veren ve sevenleri bol olan bir mekan.

çocukluk hayalinizdeki kır düğünü

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Gerçekten ferah ve son derece geniş bir alan olması çiftler için en önemli faktör. Açık alanda bir düğün, dahası bir kır düğünü düşünenlerin isteklerine tam yanıt veren bir atmosferi var. Her çift için özel bir hazırlık süreci yürütülüyor. Falabella’yı özel yapan standart bir hizmeti değil, kişiye özel bir hizmet ve hazırlığı çok uygun fiyatlara sunuyor olması.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Her çifte özel düzenlemeler yapmakla beraber, bir organizasyon içinde alan ve masa düzeni ve süslenmesi, gelin- damat yürüyüş yolu ve yer volkanları, gelin masası, video çekim (HD kalite ), fotoğraf çekimleri, canlı müzik, düğün pastası, ordövr tabağı ile başlayan ara sıcaklar, ana yemek sunumu ve meyve ile devam eden, yanında belirlenen seçenek doğrultusunda alkol ve içecek servisinin de olduğu yeme programı yer almakta.

Çiftin ailesi ve yakınları için gün içerisinde düğüne hazırlıkta kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Elbette böyle bir alan temin ediyoruz.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan biraz bahseder misiniz? Özel olarak iddialı olduğunuz bir alan var mı?

Yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi ordövr tabağı ile başlayan ara sıcaklar, ana yemek sunumu ve meyve ile devam eden, yanında belirlenen seçenek doğrultusunda alkol ve içecek servisinin de olduğu yemek programı şeklinde tamamlanıyor. Falabella’nın en büyük özelliği sadece düğünlere çalışan konserve hizmet sunan bir mekan değil; yaşayan bir mekan olması. Dolayısıyla bir menülerimizdeki her şeyi her bir konuğu kendi restoran konuğumuz gibi düşünüp hazırlıyor ve lezzetinden emin olarak sunuyoruz. Bizde sunulan her yiyecek en iyi kalite malzeme ile taze olarak mutfağımızda hazırlanır. Tüm menü seçeneklerinde iddialıyız.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz? Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Yaptığımız görüşmelerde yeni çiftin ve ailenin istekleri doğrultusunda düğün öncesi ve düğün esnasında taleplerin karşılanması anlamında özel elemanlar görevlendirebiliyoruz.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

On yedi dönüm yeşil alan sırtında dağ manzarası, gece yıldızlar altında olduğunuzu gerçekten hissedeceğiniz bir alan, şehre çok yakın olmakla birlikte size şehri unutturan bir yer.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatı ortalama ne kadar?

Yemekli ve içkili menülerde kişi başı ortalama 55 TL gibi bir fiyat söyleyebiliriz.

Falabella’dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

M

Mustafa

15/10/2014

Yazı ve resimler bende olumlu bir izlenim oluşturdu, nişanlıma da düğün mekanı olarak önereceğim.


ID

Işıl Dağ

15/10/2014

bu fiyata bu kadar şık bi düğün yapmak gerçekten çok iyi düğün mekanı olarak düşünülebilir bana gre