Urla Düğün Mekanları ve Fiyatları

Urla'da bütçene ve tarzına en uygun düğün mekanını bulman sandığından daha kolay! Şimdi tüm mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al.

Vual Urla
40
1

Vual Urla uzun yıllardır hayal ettiğimiz, her fırsatta geliştirmek için düşündüğümüz bir oluşumdu. 15 Mayıs 2023 tarihinde aslında ilk önce kendi hayalimizi inşa etmiş olacağız ve kapılarımızı...

Kapasite
50-300 Kişi
Min. Yemekli
1500 TL'den fazla
Gaia Urla
23
Gaia Urla

1 yorum

Urla

Düğününüzü doğanın bereketi içinde yer alan bir mekanda gerçekleştirmek için Gaia Urla’yı tercih edebilirsiniz. İzmir Urla kır düğünü mekanları içinde faaliyet gösteren Gaia Urla’da çiftlerimizi...

Kapasite
30-350 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL
Çuha Bahçe By Celebra
Üyelere
Özel Fiyat
131
1

2009 yılından bu yana kır düğünü denince Urla kır düğünü mekanları arasında ilk akla gelen mekan olan Çuha Bahçe By Celebra, 2023 yılında By Celebra markasıyla buluşarak imajını daha da...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

750 TL Fiyat Al

Yelki Çiftlik
302
12
Yelki Çiftlik

31 yorum

Urla

 • 5. yıl
 • Yelki Çiftlik, İzmir’de 1957 yılından beri 110 dönüm arazi içerisinde doğal ortamıyla büyüleyen kusursuz davetler planlamanız için farklı alanlar sağlıyor. Korunan doğası, tarihi zeytin ağaçları,...

  Kapasite
  100-875 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Lavia Garden
  Üyelere
  Özel Fiyat
  35
  1
  Lavia Garden

  3 yorum

  Urla

 • 2. yıl
 • Urla kır düğünü mekanları arasında eşsiz deniz ve gün batımı manzarası, konsept çeşitleri ve çiftlere özel hizmetleriyle dikkat çeken Lavia Garden, birbirinden keyifli düğünlere ev sahipliği...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

  35.000 TL Fiyat Al

  Leyya Wedding & More
  35

  İzmir’de kır düğünü yapmak istiyorsanız sizi İzmir Urla kır düğünü mekanları arasında hizmet veren Leyya Wedding & More’a bekliyoruz. 2003 yılında kurulan firmamızda 2022’den beri düğünlere ev...

  Kapasite
  100-750 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Rakula Urla Event
  61
  3
  Rakula Urla Event

  13 yorum

  Urla

  2020 yılında hizmete geçen dinamik, trendleri yakından takip eden, motivasyonu ve heyecanı yüksek bir işletmeyiz. Rakula Urla Event Kır Düğün Organizasyonlarından önce ağırlıklı olarak doğum günü,...

  Kapasite
  30-450 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Allesta Plus
  36
  2
  Allesta Plus

  Urla

 • 3. yıl
 • Hali hazırda beach ve restoran hizmeti veren Allesta Plus Urla/İzmir’deki deniz manzaralı konumunda düğünlere ve özel davetlere de ev sahipliği yapıyor. Gün batımı eşliğinde birbirinden farklı...

  Kapasite
  100-875 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Gülzade Butik Otel
  29
  1

  Yılların birlikteliğini, doğanın yeşilinde evlilikle taçlandırmak isteyen genç aşıklarımızı, İzmir’in incisi Urla’ya davet ediyoruz. 2022 yılında hizmete açtığımız Gülzade Butik Otel’de,...

  Kapasite
  20-70 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL
  Naturla Çiftlik
  46
  4
  Naturla Çiftlik

  1 yorum

  Urla

  1978 yılından itibaren birçok çeşitli sektörde size en iyi şekilde hizmet vermek için çok çalışıyoruz. Restoran olarak başladığımız, çiftliğimizde ürettiğimiz organik ürünlerle size en...

  Kapasite
  150-600 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Marika Restaurant & Beach
  1

  Kapasite
  100-350 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Urla Düğün Mekanları

  İzmir’in turistik şehirlerinden biri olan Urla’da düğün yapma şansına sahipseniz, karşınıza birçok mekan alternatifi çıkacağını bilmelisiniz. Urla; denize olan kıyıları, yeşil alanlarıyla herkesin hayran olduğu bir doğaya sahip. Böyle bir ilçede de en çok kır düğünü mekanlarını görmemiz çok normal. Kır alanlarının yanı sıra oteller, sosyal tesisler, restoranlar, tarihi mekanlar, kulüpler ve davet alanları da bulunuyor.

  Düğün yapacağınız mevsime ve bütçenize göre size en uygun düğün mekanını seçebiliyorsunuz. Yaz düğünleri için açık alana sahip birçok mekan bulunuyor. Kapalı salonları olan mekanlar ise her mevsim çiftlere hizmet veriyor. Eğer bahar döneminde ve açık alanda düğün yapmayı planlıyorsanız, Urla’daki mekanlarla görüştüğünüzde yağmura karşı önlem alıp almadıklarını mutlaka sormalısınız. Açılır kapanır tavan veya yedek kapalı alan gibi çözümlerle sizi mağdur olmaktan kurtarabilirler.

  Urla düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000’e kadar yükseliyor. Yani ihtişamlı, kalabalık bir düğün isteyen çiftler de sadece yakınlarıyla kutlama yapacak olanlar da Urla’da kendisine uygun mekan bulabiliyor. Hatta bazı mekanların birden fazla organizasyon alanı bulunuyor. Bu alanlar genişlikleriyle birbirinden ayrışıyor. Kapasitenize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

  İzmir Urla’daki düğün mekanlarının birbirinden farklı süsleme stilleri oluyor. Kır alanları daha çok çiçeklerle süslenirken otellerde altın sarısı aksesuarların kullanıldığını görebiliyoruz. Mekanların birçoğu çitlere süsleme alternatifi sunuyor. Renkler ve konseptler arasında seçim yapabiliyor, dilerseniz tamamen size özel bir konsept tasarlamalarını isteyebiliyorsunuz.

  Urla’da düğün yapmayı düşünen çiftlerin şöyle bir avantajı oluyor: Özellikle kır düğünü yapacak çiftlerin fotoğraf çekimi için ekstra mekan arayışına girmesine gerek kalmıyor. Deniz manzarası eşliğinde, yeşillikler içinde ve özel fotoğraf köşelerinde özgürce çekim yaptırabiliyorlar. Bu sayede düğünlerine geç kalma gibi tedirginlikler de yaşamıyorlar.

  Urla düğün mekanlarının birçoğunda after party alanı da bulunuyor. Düğün organizasyonları en geç 00:00’da sonlanırken, after party organizasyonları gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edebiliyor. Tabii parti için size DJ, dans gösterisi, alkollü içecek sunumu gibi birçok ekstra hizmet de sunuyorlar.

  Urla Düğün Mekanları Alternatifleri

  Urla Kır Düğünü Mekanları: Urla’nın en çok tercih edilen mekan seçeneklerinden biri kır düğünü alanları! Bu mekanlarda birbirinden güzel süslemeler yapılıyor, lezzetli yemekler sunuluyor, kokteyl masalarıyla ortam şenleniyor! Urla kır düğünü mekanlarında 200 ile 2.000 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor.

  Urla Düğün Salonları: Urla’da özellikle kış düğünlerinde çiftler tercihlerini düğün salonlarından yana kullanabiliyor. Salonlar, uygun fiyatlarıyla çiftlerin ilgisini topluyor. Kapasiteleri ise ortalama 500 kişi civarında oluyor.

  Urla Oteller: Havuz başı alanlarıyla, balo salonlarıyla, bahçelerinde oluşturdukları kır düzeniyle çiftlere birçok alternatif sunuyor Urla otelleri! Çok şık süslemelere imza atıyorlar. Yemek açısından da çok başarılılar, uzman aşçılarla çalışıyorlar. Otellerde 200 – 600 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

  Urla Tarihi Mekanlar: Eski dönemlerde inşa edilmiş ve günümüzde organizasyonlara ev sahipliği yapan tarihi mekanlar da bulmak mümkün. Bu mekanlar açık-kapalı alanlarıyla ve vintage dokusuyla çiftlerin ilgisini görüyor. Urla tarihi düğün mekanlarının kapasiteleri de ortalama 100-200 kişi civarında.

  Urla Sosyal Tesisler: Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Urla sosyal tesislerinde; düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarından dilediğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu mekanlarda 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

  Urla Restoranlar: Urla’da denize nazır birçok restoran bulunuyor. Bunların bir kısmı meyhane formatında hizmet veriyor. Balık ürünlerinin yoğunluklu olarak sunulduğu restoranlarda 200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

  Urla Kulüpler ve Davet Alanları: Düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler, kulüpler ve davet alanlarını tercih edebilir. Bu mekanlarda after party yapma imkanını da yakalayabiliyorsunuz. İster 200 kişi isterseniz de 1.000 kişi davet edin, kendinize uygun bir mekan bulabilirsiniz.

  Urla Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Düğün yerine yemek organizasyonu yapmak isteyen çiftler için birçok manzaralı mekan seçeneği mevcut. Hatta bazıları kumsalda oturma düzeni bile oluşturabiliyor.

  Urla Düğün Mekanları Fiyatları

  Urla düğün mekanlarında kişi başı rakam ve toplam tutar üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Yemekli ve kokteylli menülerden birini tercih edecekseniz, her davetliniz için kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Seçeceğiniz menünün içeriğine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Mesela beyaz etli menüler kırmızı etli menülere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Ayrıca menünün yanında alkollü içecek servisi yapılmasını talep ederseniz, bunun için de ekstra kişi başı ücret ödemeniz gerekiyor.

  İzmir Urla’daki düğün mekanlarının birçoğunda nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı seçeneği de bulunuyor. Nakit ödemede de mekanlar çiftlere taksitlendirme imkanı sunuyor. Düğün gününüze kadar toplam tutarı 3-4 taksitle ödeyebiliyorsunuz. Bu sayede bütçeniz de sarsılmıyor.

  Düğün yapacağınız tarihin de fiyatlar üzerinde etkisi var. Hafta içi düğünleri hafta sonundakilere, kış düğünleri de yazın yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Unutmayın, çiftler tarafından az talep görülen dönemler fiyat açısından her zaman daha avantajlıdır!

  Urla düğün mekanlarının sayfalarında da minimum fiyatlarını görebilirsiniz. Hizmetlerini ve görselliğini beğendiğiniz düğün mekanlarından fiyat teklifi isteyebilir, böylelikle net bir rakam alabilirsiniz. Ayrıca firma sayfalarındaki kampanyaları da takip etmenizi öneriyoruz.

  Urla Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları