Urla Düğün Mekanları ve Fiyatları

Urla'da bütçene ve tarzına en uygun düğün mekanını bulman sandığından daha kolay! Şimdi tüm mekanları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al.

Beygua

Urla

Beygua

Beygua Restoran 1992'den beri edindiği tecrübesi ile en özel gününüzde yanınızda olmak hem sizin hem de konuklarınız için unutulmaz dakikalar yaşatmak mutluluğunuza mutluluk katmak için İzmir'in...

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

59 1 11 4
İncele
Esnek sözleşme Beliz'i Boutique / Köyce

Urla

Beliz'i Boutique / Köyce

Kır düğünü organize etmek için, Ege denizinin nefes kesen eşsiz manzarasında Beliz’i Boutique Hotel'e davetlisiniz! Düşlediğiniz her şeyle birlikte bir gece tasarlayan ekibimiz unutulmaz anılar...

200-300 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

48 2 4 1
İncele
Esnek sözleşme Sultanlar Vadisi

Urla

Sultanlar Vadisi

Birbirinden güzel ve özel mekân alternatifleri ve konsept fikirleri ile size muhteşem düğünlere ev sahipliği yaptığımız mekânımız Sultanlar Vadisi Urla’da sizi bekliyoruz. Eğer size özel olarak en...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 57 42 4
İncele
Esnek sözleşme Moya Park

Urla

Moya Park

Yeşilin her tonunun hâkim olduğu bir bahçede mutluluğa ilk adımı atmak ister misiniz? Kır konseptini doğal bir şekilde sağlayan Moya Park Düğün Salonu çiftlerin kır düğünü hayalini gerçeğe...

16 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 195 12 16 5
İncele
Allesta Plus

Urla

Allesta Plus

Düğün töreniniz için nasıl bir konsept tasarlamak istersiniz? Denizden esen tatlı meltemlerle soğumaya başlayan kumlarda plaj düğünü ya da yeşilin zarafetiyle çim alanda bir kır düğünü… Gelin,...

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%25 indirim 50
İncele
Beygua

Urla

Beygua

Eşsiz bir kır düğünü hayaliniz mi var? O halde haydi Beygua’ya, hayallerinizi gerçekleştirmeye! İzmir’de kır düğünleri denilince akla ilk gelen işletmelerden biri olan Beygua’da bir kır düğününde...

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

50 1 9 4
İncele
Esnek sözleşme Beliz'i Boutique / Köyce

Urla

Beliz'i Boutique / Köyce

Ege Denizi’nin eşi olmayan huzur dolu manzarası eşliğinde özel davetler tasarlamayı kim istemiz ki? Üstelik sakin ve manzarası ile nefes kesen bir atmosferde düşlediğiniz geceyi organize etmek...

4 yorum

200-300 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 31 2 4 1
İncele
Esnek sözleşme Violet Wedding & Events

Urla

Violet Wedding & Events

1968 yılından bu yana sahip olduğumuz düğün, davet ve organizasyon tecrübemizi Violet Wedding & Events çatısı altında buluşturuyoruz! İşletmemizde en büyük amaçlarımızdan bir tanesi hayallerinizi...

33 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

Hediye 25 10 33 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

Urla Düğün Mekanları

İzmir’in turistik şehirlerinden biri olan Urla’da düğün yapma şansına sahipseniz, karşınıza birçok mekan alternatifi çıkacağını bilmelisiniz. Urla; denize olan kıyıları, yeşil alanlarıyla herkesin hayran olduğu bir doğaya sahip. Böyle bir ilçede de en çok kır düğünü mekanlarını görmemiz çok normal. Kır alanlarının yanı sıra oteller, sosyal tesisler, restoranlar, tarihi mekanlar, kulüpler ve davet alanları da bulunuyor.

Düğün yapacağınız mevsime ve bütçenize göre size en uygun düğün mekanını seçebiliyorsunuz. Yaz düğünleri için açık alana sahip birçok mekan bulunuyor. Kapalı salonları olan mekanlar ise her mevsim çiftlere hizmet veriyor. Eğer bahar döneminde ve açık alanda düğün yapmayı planlıyorsanız, Urla’daki mekanlarla görüştüğünüzde yağmura karşı önlem alıp almadıklarını mutlaka sormalısınız. Açılır kapanır tavan veya yedek kapalı alan gibi çözümlerle sizi mağdur olmaktan kurtarabilirler.

Urla düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000’e kadar yükseliyor. Yani ihtişamlı, kalabalık bir düğün isteyen çiftler de sadece yakınlarıyla kutlama yapacak olanlar da Urla’da kendisine uygun mekan bulabiliyor. Hatta bazı mekanların birden fazla organizasyon alanı bulunuyor. Bu alanlar genişlikleriyle birbirinden ayrışıyor. Kapasitenize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

İzmir Urla’daki düğün mekanlarının birbirinden farklı süsleme stilleri oluyor. Kır alanları daha çok çiçeklerle süslenirken otellerde altın sarısı aksesuarların kullanıldığını görebiliyoruz. Mekanların birçoğu çitlere süsleme alternatifi sunuyor. Renkler ve konseptler arasında seçim yapabiliyor, dilerseniz tamamen size özel bir konsept tasarlamalarını isteyebiliyorsunuz.

Urla’da düğün yapmayı düşünen çiftlerin şöyle bir avantajı oluyor: Özellikle kır düğünü yapacak çiftlerin fotoğraf çekimi için ekstra mekan arayışına girmesine gerek kalmıyor. Deniz manzarası eşliğinde, yeşillikler içinde ve özel fotoğraf köşelerinde özgürce çekim yaptırabiliyorlar. Bu sayede düğünlerine geç kalma gibi tedirginlikler de yaşamıyorlar.

Urla düğün mekanlarının birçoğunda after party alanı da bulunuyor. Düğün organizasyonları en geç 00:00’da sonlanırken, after party organizasyonları gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edebiliyor. Tabii parti için size DJ, dans gösterisi, alkollü içecek sunumu gibi birçok ekstra hizmet de sunuyorlar.

Urla Düğün Mekanları Alternatifleri

Urla Kır Düğünü Mekanları: Urla’nın en çok tercih edilen mekan seçeneklerinden biri kır düğünü alanları! Bu mekanlarda birbirinden güzel süslemeler yapılıyor, lezzetli yemekler sunuluyor, kokteyl masalarıyla ortam şenleniyor! Urla kır düğünü mekanlarında 200 ile 2.000 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor.

Urla Düğün Salonları: Urla’da özellikle kış düğünlerinde çiftler tercihlerini düğün salonlarından yana kullanabiliyor. Salonlar, uygun fiyatlarıyla çiftlerin ilgisini topluyor. Kapasiteleri ise ortalama 500 kişi civarında oluyor.

Urla Oteller: Havuz başı alanlarıyla, balo salonlarıyla, bahçelerinde oluşturdukları kır düzeniyle çiftlere birçok alternatif sunuyor Urla otelleri! Çok şık süslemelere imza atıyorlar. Yemek açısından da çok başarılılar, uzman aşçılarla çalışıyorlar. Otellerde 200 – 600 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Urla Tarihi Mekanlar: Eski dönemlerde inşa edilmiş ve günümüzde organizasyonlara ev sahipliği yapan tarihi mekanlar da bulmak mümkün. Bu mekanlar açık-kapalı alanlarıyla ve vintage dokusuyla çiftlerin ilgisini görüyor. Urla tarihi düğün mekanlarının kapasiteleri de ortalama 100-200 kişi civarında.

Urla Sosyal Tesisler: Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Urla sosyal tesislerinde; düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarından dilediğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu mekanlarda 500-750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Urla Restoranlar: Urla’da denize nazır birçok restoran bulunuyor. Bunların bir kısmı meyhane formatında hizmet veriyor. Balık ürünlerinin yoğunluklu olarak sunulduğu restoranlarda 200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Urla Kulüpler ve Davet Alanları: Düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler, kulüpler ve davet alanlarını tercih edebilir. Bu mekanlarda after party yapma imkanını da yakalayabiliyorsunuz. İster 200 kişi isterseniz de 1.000 kişi davet edin, kendinize uygun bir mekan bulabilirsiniz.

Urla Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Düğün yerine yemek organizasyonu yapmak isteyen çiftler için birçok manzaralı mekan seçeneği mevcut. Hatta bazıları kumsalda oturma düzeni bile oluşturabiliyor.

Urla Düğün Mekanları Fiyatları

Urla düğün mekanlarında kişi başı rakam ve toplam tutar üzerinden fiyatlandırma yapılıyor. Yemekli ve kokteylli menülerden birini tercih edecekseniz, her davetliniz için kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Seçeceğiniz menünün içeriğine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Mesela beyaz etli menüler kırmızı etli menülere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Ayrıca menünün yanında alkollü içecek servisi yapılmasını talep ederseniz, bunun için de ekstra kişi başı ücret ödemeniz gerekiyor.

İzmir Urla’daki düğün mekanlarının birçoğunda nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı seçeneği de bulunuyor. Nakit ödemede de mekanlar çiftlere taksitlendirme imkanı sunuyor. Düğün gününüze kadar toplam tutarı 3-4 taksitle ödeyebiliyorsunuz. Bu sayede bütçeniz de sarsılmıyor.

Düğün yapacağınız tarihin de fiyatlar üzerinde etkisi var. Hafta içi düğünleri hafta sonundakilere, kış düğünleri de yazın yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Unutmayın, çiftler tarafından az talep görülen dönemler fiyat açısından her zaman daha avantajlıdır!

Urla düğün mekanlarının sayfalarında da minimum fiyatlarını görebilirsiniz. Hizmetlerini ve görselliğini beğendiğiniz düğün mekanlarından fiyat teklifi isteyebilir, böylelikle net bir rakam alabilirsiniz. Ayrıca firma sayfalarındaki kampanyaları da takip etmenizi öneriyoruz.