Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Aman Ha Balık Restaurant

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aman Ha Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aman Ha Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Aman Ha Balık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Aman Ha Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Aman Ha Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Aman Ha Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Aman Ha Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Aman Ha Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aman Ha Balık Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Aman Ha Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aman Ha Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Aman Ha Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aman Ha Balık Restaurant düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Aman Ha Balık Restaurant Hakkında

Aman Ha Balık Restaurant, Urla'da yol üzerinde sıkça gördüğünüz bir yer. Yaz kış faaliyet gösterdiğimiz davet alanı; camekânla kapatılıyor ve açılır kapanır tavan özelliğiyle ferah bir ortam yaratıyor. Bu sayede nikâh sonrası yemek, iş ve aile toplantıları için tercih edilebiliyor. Üstelik sizi güler yüzlü ekibimiz sıcak ve sevgi dolu bir şekilde ağırlamak için hazırlanıyor. Nasıl mı?

Sizin için en doğru kararları vererek elbette! Ancak bunun mümkün olması için davet öncesi görüşme düzenliyoruz. İsteklerinizi öğreniyor ve davetli sayınıza göre menü hazırlıklarına da başlıyoruz. Aman Ha Balık Restaurant fiyatları ile önceden belirlenen menüler sayesinde bütçenize uygun hizmetler alabiliyorsunuz... Bu gece konuklarınız mavi ve beyaz konseptiyle sofranızda yerlerini alıyorlar. Dikdörtgen masalarla sağladığımız düzen sayesinde kapalı alanda 60, açık alanda ise 20 kişilik yemek etkinliklerine ev sahipliği yapıyoruz. Hatta dilerseniz bu iki alanı birleştirerek 80 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Masalarda rahat ve konforlu olmanızı sağlıyor, anlaştığınız organizasyon firmasıyla farklı konsept ve şıklıkta süslemeler de yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Davet menüleri mi? Denizden gelen güzellikle sofralarınızı taçlandırıyor. Mevsiminde taze balıklar, deniz mahsulleri, salata, soğuk ve sıcak mezelerin yer aldığı özel menülerle konuklarınızı ağırlıyoruz. Enfes tatlar birbirinden özel sunumlarla konuklarınıza ikram edilirken özenli servis personellerimiz, saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet sunuyorlar. Kalitenin şıklıkla buluştuğu bu gece çift olarak sevdiklerinizi ağırladığınız ilk ziyafet. Bu yüzden kusursuz bir gece, sade bir eğlence, müzik ve deniz manzarası eşliğinde sizi bekliyor.

Biz Aman Ha Balık Restaurant Urla/ İzmir'deki mevcut adresimizdeyiz! Haydi, bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletim formunu doldurun ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın. Birlikte mutlu bir başlangıç yapacağınız nikâh sonrası yemek ve eğlencesini tasarlayalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı. No: 633 Kalabak- Urla/ İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.