Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, açılışlar, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Urla Yakamoz Cafe&Restaurant Hakkında

İzmir’in dillere destan güzelliğini izleyebileceğiniz terasımıza, nikâh sonrası yemek ve eğlence için davetlisiniz! Şimdiden söylemeliyiz, Yakamoz’da yemekli davetler denizin kokusu ve dalga sesleriyle şölene dönüşür…

Üstelik burada düzenlemeyi tercih ettiğiniz davetleri alanında uzman ekibimizle tam da istediğiniz gibi tasarlıyoruz. Çünkü Urla Yakamoz Cafe Restaurant ailesi olarak hayallerinizi davet öncesi dinliyor, bu sayede dilediğiniz gibi bir gecede gönlünüzce eğlenmenizi sağlıyoruz. Güzel bir gece geçirmeniz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor; söz, nişan ve kına gecesi gibi özel merasimlere de ev sahipliği yapıyoruz.

Denizin mavisine uyumlu bir atmosfer yaratmak için hazırlıklara başladığımızda; davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Yemekli davetlere ev sahipliği yaptığımız terasımızda 150 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Vintage tarzı masaların etrafına renk renk sandalyeleri dizerek keyifli bir ortam yaratıyoruz. Farklı bir konseptte süslemeler yapmak isterseniz, organizasyon firmasıyla birlikte küçük dokunuşlar da yapabilirsiniz. Tarzınızı yansıtan dokunuşları organizasyon sorumlumuzla anlaşarak da yapma şansınız var… Şık ve bolca eğlence vaat ettiğimiz gecede özel zamanları enfes tatlarla taçlandırmak ise yalnızca Yakamoz Restaurant’ın ustalığıyla mümkün! Ege’nin meşhur lezzetleri, balık ve deniz mahsulleriyle konuklarınıza unutulmaz bir ziyafet sunabilirsiniz. Arzu ederseniz; kırmızı ve beyaz et menüleri de inceleyebilir, gecenin seyrini konuklarınızın damak tadına göre belirleyebilirsiniz. En iyi şekilde ağırlamak için özenle hizmet verdiğiniz konuklarınızın ziyafetten memnun kalacağından eminiz. Eğlencenize tarzınızı yansıtacak canlı müzik hafif hafif geceye eşlik edecek. Ancak nikâh sonrası yemek etkinliklerinde enstrümantal müzik ve sakinlik geceye hâkim olurken kına merasimlerinde hareketli bir repertuvar da tercih edebiliriz.

Urla’da gerçekleştireceğimiz davetin menülerine göre belirlediğimiz, Yakamoz Restaurant fiyat listeleri hakkında bilgi almak isterseniz, bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İskele İskele Cad. No: 79 Urla/ İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.