Güzelbahçe Düğün Mekanları ve Fiyatları

Mavi ve yeşilin muhteşem uyumuna tanık olacağın Güzelbahçe'deki tüm düğün mekanları tek sayfada! Şimdi hepsini incelemeye başla, istediğin günü almak için acele et.

Şehzade Köşkü
Üyelere
Özel Fiyat
150
Şehzade Köşkü

25 yorum

Güzelbahçe

 • 7. yıl
 • Şehzade Köşkü’nde on yılı aşkın bir süredir İzmir’in en büyülü kır düğünlerine ev sahipliği yapıyoruz. Şehrin merkezine yakın konumumuz ve doğayla iç içe atmosferimiz çiftlerin beğenisi topluyor....

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

  530 TL Fiyat Al

  Kavagan House
  Üyelere
  Özel Fiyat
  11
  2
  Kavagan House

  Güzelbahçe

  Kavagan House Güzelbahçe’de 10 kişilik bir kadroyla 2021’den beri faaliyet gösteriyor. Mekanımız kafe, bar ve restoran şeklinde misafirlerini ağırladığı gibi özel gün davetlerine de ev sahipliği...

  Üyelere Özel

  Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

  30.000 TL Fiyat Al

  Hediye
  Mahalle Güzelbahçe
  6
  4

  Yeşilin her tonuyla süslenmiş, göl manzaralı bir bahçede doğayla iç içe kutlamalar yapmak istiyorsanız Mahalle Güzelbahçe tam size göre! 2017 yılında faaliyete başladığımız mekanımızda eşsiz kır...

  Kapasite
  100-250 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL
  Gözde Stylish Event
  70
  2
  Gözde Stylish Event

  8 yorum

  Güzelbahçe

 • 2. yıl
 • Düğününüz için çok özel hayalleriniz varsa konsept düğünler için eksiksiz bir planlama, süsleme ve ikram hizmeti sunduğumuz kır bahçemize davetlisiniz. Gözde Stylish Event Güzelbahçe’deki havuz...

  Kapasite
  100-450 Kişi
  Min. Yemekli
  500 - 750 TL
  Pour La Vie Wedding Hotel
  63
  Pour La Vie Wedding Hotel

  7 yorum

  Güzelbahçe

  Pour La Vie Wedding Hotel olarak düğününü misafir ağırlamada deneyimli bir mekanda yapmak isteyen çiftleri bekliyoruz. Düğününüz için uzun bir davetli listesi hazırladıysanız Pour La Vie’nin geniş...

  Kapasite
  100-1000 Kişi
  Min. Yemekli
  200 - 350 TL
  Gözde Stylish Event
  151
  4
  Gözde Stylish Event

  28 yorum

  Güzelbahçe

 • 4. yıl
 • Masalsı bir bahçeye sahip Gözde Stylish Event Güzelbahçe ailesiyle tanışmaya hazır mısınız? Profesyonel ekibimiz ile düzenlediğimiz tüm davet ve düğünler ile fark yaratıyor, şık bir gece...

  Kapasite
  100-625 Kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL
  Case De Garden
  49
  Case De Garden

  Güzelbahçe

  Case de Garden, 20 yılı aşkın süredir düğün-nikah, davet, sünnet, özel gün organizasyonları ile ilgili hizmet vermekte ve 2014 yılı itibariyle bu hizmetleri tamamen kendi bünyesine taşımış...

  Kapasite
  200-875 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL
  Güzelbahçe Şamdan Tesisleri
  286
  2

  7 yıldan daha fazla hizmet sunduğumuz süre zarfında bu sektörde Güzelbahçe Şamdan Kır Düğün Salonu ekibi olarak tek gayemiz gülen yüzleriniz. 6000 metrekarelik alanda kurulu tesisimiz yemyeşil...

  Kapasite
  10-1000 Kişi
  Min. Yemekli
  200 - 350 TL
  Parc Cérémonie
  33
  Parc Cérémonie

  Güzelbahçe

  İzmir’in buram buram deniz ve narenciye kokan beldesi Güzelbahçe’de hizmet veren işletmemiz Parc Cérémonie Kilizman Güzelbahçe/İzmir tüm özel ve kurumsal etkinliklerinizde sizler ile birlikte...

  Kapasite
  200-2500 Kişi
  Min. Yemekli
  750 - 1000 TL

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Güzelbahçe Düğün Mekanları

  İzmir’in denize kıyısı olan ve müthiş manzaralar sunan ilçelerinden biri Güzelbahçe! Burada düğün yapmayı düşünen çiftler çok şanslılar. Hem karşılarına birçok düğün mekanı alternatifi çıkıyor hem de çok şık yerlerde organizasyon yapma imkanı yakalıyorlar.

  İzmir Güzelbahçe düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve bu sayı 2.000’e kadar yükselebiliyor. Bölgede butik düğün mekanı da geniş alanı olan mekanlar da bulmanız mümkün.

  Güzelbahçe’de açık ve kapalı alanları olan birçok düğün yeri bulunuyor. Bu alanları sayesinde çiftlere her mevsim düğün yapabilme imkanı tanıyorlar.

  Güzelbahçe’de düğün yapacaksanız ve açık alanı olan bir mekan seçecekseniz; düğün fotoğrafı için ekstra bir yerle anlaşmanıza gerek kalmıyor. Yetkililer, mekan içerisinde ve çevresinde fotoğraf çekimine müsaade ediyorlar. Ayrıca denizi fon olarak kullandığınız birçok kareye sahip oluyorsunuz.

  Şimdi Güzelbahçe düğün mekanı seçeneklerinden bahsedelim:

  Güzelbahçe Düğün Salonları: Doğayla iç içe bir bölge olduğu için Güzelbahçe düğün salonu açısından çok geniş bir skalaya sahip değil. Ancak yine de uygun fiyatlı düğün salonu alternatifleri bulmanız mümkün. Kapalı salona sahip bu salonların kapasiteleri ise ortalama 500 kişi civarında.

  Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları: Yeşili ve maviyi aynı anda sunan kır mekanları, Güzelbahçe’nin vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yer alıyor! Bu mekanlarda 500-2.000 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. Bohem, rustik süslemeleriyle dikkat çeken mekanların dekorasyonuna bayılacaksınız!

  Güzelbahçe Restoranlar: Güzelbahçe’de denizin hemen kenarında müthiş restoranlar bulunuyor. Bu restoranlarda ortalama 200 kişi ağırlayabiliyorsunuz. Dilerseniz rakı konseptli bir organizasyon düzenleyin dilerseniz de eğlencenin keyfini çıkarmaya bakın.

  Güzelbahçe Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Düğüne nazaran daha sade bir organizasyonla evliliğini kutlamak isteyen çiftler, nikah sonrası yemeği düzenlemeyi tercih ediyor. Bunun için de Güzelbahçe’de çok sayıda alternatif bulunuyor. Özellikle balık ve et restoranları çiftlerin yoğun ilgisini görüyor.

  Güzelbahçe’de Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Güzelbahçe’de bir düğün mekanıyla anlaşmadan önce mutlaka davetli sayınızı belirlemeniz gerekiyor. Anlaşacağınız mekan davetli sayınızla eşdeğer olmalı. Az kişi çağıracaksanız, çok geniş bir mekanla anlaşmanız hem bütçe hem de görüntü açısından hoş olmayacaktır. Aynı şekilde kalabalık düğünler için küçük mekanlar tercih etmek de davetlilerin hareketini kısıtlaması açısından sorunlara neden olacaktır.

  Düğün için ayırdığınız bütçeyi de netleştirmenizi öneriyoruz. Böylece mekan arayışına girdiğinizde, fiyatlara göre filtreleme yapabilirsiniz. Kendinize bir üst limit belirlemeli ve sonrasında problem yaşamamak için o limiti aşmamalısınız.

  Yemekli bir düğün organizasyonu yapacaksanız, mekanın sunduğu lezzetleri mutlaka önceden tatmalısınız. Davetlilerinize sunacağınız yemeklerin tadını bilmeniz içinizi rahatlatır. Aynı zamanda hayal kırıklığı yaşamanızı engeller. Menünün yanında alkollü içecek servis edilmesini isteyen çiftler de bu detayı mutlaka yetkililerle konuşmalı. Bazı mekanlarda alkol servisi yapılmazken, bazılarında limitli ve limitsiz seçenekleri sunulabiliyor.

  Kendi aracıyla gelecek olan davetlilerinizin sayısı fazlaysa, anlaşacağınız düğün mekanında otopark olması gerekiyor. Davetlilerinizin düğününüze geç kalmaması ve park yeri bulmaya çalışırken zorlanmamaları için bu önemli bir detay. Dilerseniz mekandan vale talebinde de bulunabilirsiniz.

  Bir düğünün en önemli konularından biri kesinlikle müziktir! Düğün mekanındaki ses sistemi ne kadar iyi olursa, çalınan şarkılar da davetlileri o kadar eğlendirir. O nedenle görüştüğünüz Güzelbahçe düğün mekanlarının ses sistemlerini mutlaka denemelisiniz. Sistemde herhangi problem olduğunu düşünüyorsanız, bunu çözüp çözemeyeceklerini öğrenmelisiniz.

  Güzelbahçe Düğün Mekanları Fiyatları

  Güzelbahçe düğün mekanlarının fiyatlandırmalarına baktığımızda; neredeyse hepsinin kişi başı rakam üzerinden hareket ettiğini görüyoruz. Yani siz gidiyorsunuz düğün paketinizi, istediğiniz hizmetleri ve menüyü seçiyorsunuz. Onlar da size kişi başı fiyat veriyor. Bu kişi başı fiyat ile davetli sayınızı çarparak toplam tutara ulaşabiliyorsunuz.

  İzmir Güzelbahçe düğün yerlerinin farklı ödeme seçenekleri bulunuyor. Nakit ödemenin yanı sıra kredi kartıyla ödeme imkanı sunan mekanlar da var. Birçoğu zaten taksitlendirerek ödeme planı oluşturuyor. Sizden bütün ödemeyi bir anda yapmanız istenmiyor.

  Seçeceğiniz yemek menüsü, fiyatları etkileyen en önemli detay oluyor. Özellikle menünün ana yemeği, fiyatlarda büyük rol oynuyor. Beyaz etli menüler kırmızı etli menülere göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Menünün yanında servis edilen meşrubat yerine alkollü içecek talebiniz olursa, bu durumda da kişi başı fiyat farkı ödemeniz gerekiyor. Alkollü içecek servisinde de fiyatlar limitli ve limitsiz seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor.

  Düğün yapacağınız tarihi belirlediniz mi? Tarihin de ödeyeceğiniz tutarda payı olduğunu bilmenizde fayda var. Kış döneminde yapılan organizasyonlar için kampanyalı fiyatlar sunulabiliyor. Aynı şekilde çiftler tarafından hafta sonu düğünleri ilgi gördüğünden, hafta içi yapılan düğünlerde indirimli fiyatlar talep ediliyor.

  Güzelbahçe düğün mekanlarının paketlerinde yer alan hizmetlerin dışındaki taleplerinizde, ekstra bir ödeme yapmanız gerekiyor. Mesela havai fişek gösterisi istiyorsanız bunun ücretini ayrıca konuşmalısınız.

  İzmir Güzelbahçe düğün mekanlarının net fiyatlarını öğrenmek için sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın. Mekanların sayfalarında fotoğraflarını, hizmetlerini ve minimum fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca mekanlarda düğün yapan çiftlerin yorumlarını okuyarak daha fazla bilgi sahibi olmanız da mümkün. Sonrasında ise beğendiğiniz yerlerden fiyat teklifi alın ve bütçenize en uygun mekanla anlaşın!

  Güzelbahçe Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları