Empati Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Empati Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Empati Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Empati Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Empati Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Empati Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Empati Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Empati Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Empati Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Empati Balık Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Empati Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Empati Balık Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Empati Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Empati Balık Restaurant düğün dışında açılışlar, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Empati Balık Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için en güzel şartları sunduğumuz Empati Balık Restaurant Güzelbahçe’de faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Size verdiğimiz hizmeti en kaliteli hale getirebilmek için adımızda da geçen empatiyi yapıyor ve müşteri gözünden düşünüyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetinin olumlu yönde ilerlemesini sağlıyor ve bizi tercih eden konuklarımızın bir daha tercih etmesi için olanak sağlıyoruz.

Restoranımızda açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Bu alanların herhangi birini organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. Organizasyonunuzu gerçekleştirmeden 3-4 gün öncesinden bizimle iletişime geçebilirseniz, gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalye düzenlemesini daha verimli bir çalışmayla halledebiliriz. Açık alanımızda denize sıfır bir konumda sevdiklerinizle ve ailenizle güzel yemekler yiyecek, dopdolu masanızda güneşi batıracaksınız. Mevsim koşullarına göre kapalı alanımızı da tercih edebilirsiniz.

Konumumuz gereği özel araçlarınız ve toplu taşıma araçlarınız ile restoranımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Restoranımızın bir tarafı Güzelbahçe’nin yoluna denk gelirken bir tarafı ise denize sıfır bir konuma denk geliyor. Bu yol otobüs ve dolmuşların geçtiği yol. Yani toplu taşıma araçları restoranımızın önünden geçiyor. Özel araçlarınız için ise 30 araca kadar alabilen bir otoparkımız bulunuyor. Gece 00.00’a kadar bizi tercih edebiliyorsunuz.

Nikah sonrası yemeğiniz dışında bizi haftanın her günü tercih edebiliyorsunuz. Sizi ağırlamaktan büyük bir keyif alıyoruz. Özellikle açılışlar, iş yemekleri, bayii toplantıları, yıl dönümleri, doğum günleri gibi özel günlerinizi bizimle paylaştığınızda biz de sizinle aynı heyecanı yaşıyoruz. Bu zamana kadar birçok organizasyonun altına imza attığımızı rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Bu da bize deneyim ve tecrübelerle geri dönüyor. Bu tecrübelerimizi sizinle de paylaşmak isterseniz organizasyonlarınızda Empati Balık Restaurant İzmir’i tercih edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilendirme için form üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimizi empati yaparak durmadan geliştiriyoruz. Görmek ister misiniz?

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yalı Mahallesi, Mithatpaşa Cd. 154A, 35310 Güzelbahçe/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Empati Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.