Kır Düğünü İzmir

Zeytincir

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zeytincir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Zeytincir Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Zeytincir Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Zeytincir Sıkça Sorulan Sorular

Zeytincir düğün fiyatları ne kadar?

Zeytincir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Zeytincir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Zeytincir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zeytincir 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Zeytincir düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zeytincir düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Zeytincir düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zeytincir düğün dışında nişan, bayi toplantısı, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Zeytincir Hakkında

İzmir’de kır düğünü denilince akla ilk gelen Zeytincir Güzelbahçe Kır Bahçesi!

Doğanın güzelliklerini seçkin lezzetler ile buluşturan düğün mekânımız Güzelbahçe ilçesinde yer alıyor. Profesyonel bir ekip ile sağladığımız hizmetlerin yanında bulunduğumuz konum itibariyle de davetlileri büyülüyoruz.

Işıltılar eklediğimiz özel gecenizde hayallerinizden ilham alıyoruz. Düğün, nişan, kına, açılış, kurumsal etkinlikler düzenleyebildiğimiz bahçemizde huzuru vaat ediyoruz.

Yazın en güzel zamanlarında dostlarınızla beraber çimlerin üzerinde kutlama yapmak isterseniz tertemiz havası ve manzarasına karşı konumlanan masa ve sandalyelerinizi davetli sayınıza göre düzenleyebiliriz. Kır düğünü arayışında olanlar için biçilmiş kaftan olan Zeytincir’de yalnızca mekân hizmetimiz bulunmuyor. Dahası özel günlerinizin dekorasyonunu da sağlıyoruz. Farklı konseptlerde hizmet verebiliyoruz.

Kimi gelin adayları için bohem tarzda bir düğün organize ederken kimi gelin adaylarının tercihi rustik konsept oluyor. Bazen ise konsepti kendimiz yaratıyoruz. Renkli masalar ve isimliklerle hasır ipleri buluşturuyor, davet masalarını süslüyoruz. Belirlenen konsepte uygun olarak kullandığımız aksesuarlar ve dekorlar eşliğinde mekânımızın havasını değiştiriyoruz. Konsept fikirlerimizi de paylaşmayı çok isteriz. Fikir alışverişi yapmak adına organizasyon öncesinde bir araya geliyoruz. Böylece hayallerinizi de öğreniyoruz. Danışmanlık hizmeti sağlayabiliyor, dekorasyon dışında da birçok fırsat sunuyoruz.

Müzik, fotoğraf ve video, geniş pist, profesyonel servis elemanları, davet menüleri ve daha fazla hizmet içeren düğün paketleri sizi bekliyor. Düğün paketlerimizi yemekli olarak tasarlıyoruz. Davet menülerinde yer almasını istediğiniz lezzetleri kendiniz seçiyorsunuz. Hayatınızın özel anında içinize sinecek şekilde organizasyonunuzu tasarlamak için başta mutfak ekibimiz olmak üzere hummalı bir çalışma yürütüyorlar.

Siz de Zeytincir Yelki, Güzelbahçe adresinde eşsiz bir düğün tasarlamak isterseniz yapmanız gereken iki adım var. Formu doldurmak ve “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak! Böylece hayallerinizdeki düğün için mekânımızdan fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yelki Mahallesi, 35310 Güzelbahçe/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Zeytincir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.