Foça Düğün Mekanları ve Fiyatları

Foça düğün mekanı alternatiflerini tek bir sayfada incele! Fotoğraflarına göz at, beğendiğin yerlerden fiyat teklifi al.

Esnek sözleşme Hanedan Beach Hotel

Foça

Hanedan Beach Hotel

Her şeyin kusursuz bir biçimde bizzat sizin zevklerinize göre planlandığı, doğal güzellikler ve benzersiz atmosferlerle çevrili bir düğünle dünyaevine girmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise o...

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%17 indirim 35 4 10 4
İncele
Esnek sözleşme Hanedan Beach Hotel

Foça

Hanedan Beach Hotel

Dünya evine gireceğiniz o en kıymetli günde; sevdiğinizin gözlerine bakıp sözlerinizi verirken, doğallığı ve güzelliği ile harika bir atmosferin size eşlik etmesini ister misiniz? Bu soruya bizimle...

500-750 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%17 indirim 32 4 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

İzmir Foça Düğün Mekanları

İzmir’in popüler tatil beldelerini sayarken ilk sıralarda Foça’nın adı da yer alıyor. İşte Foça sadece bir tatil beldesi olmakla kalmıyor, unutulmaz düğünlere imza atan mekanların da bulunduğu bir adres olarak çıkıyor karşımıza!

Foça’nın doğasından dolayı bu bölgede daha çok kır alanları bulunuyor. Birbirinden güzel yeşil alanları düğün mekanı şeklinde düzenlemişler ve buralarda dillere destan organizasyonlar düzenliyorlar.

Foça’da çok sayıda otel de bulunuyor. Bu otellerin bir kısmı düğün organizasyonlarına kapılarını açmış durumda. Teraslarını, bahçelerini ve balo salonlarını organizasyonlar için değerlendirebiliyorsunuz.

Foça düğün mekanlarının birçoğunun deniz manzarası sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Hatta bazıları denizin hemen yanında konumlanmış. Dalga seslerini duyup, denizin esintisini hissedebiliyorsunuz.

Deniz kenarında yer alan restoranlarda nikah sonrası yemek organizasyonu yapmanız da mümkün. Özellikle düğün yapmak istemeyen Foçalı çiftler için bu çok güzel bir alternatif. İlçede birçok restoran seçeneği bulunuyor.

İzmir Foça düğün yerlerinde, yemekli ve kokteyl menülü organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca kapasiteleri de 100 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Yani davetli sayınıza uygun bir mekan bulmak için zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz.

Foça’da düğününde alkollü içecek servisi yapılmasını isteyen çiftler de şanslılar! Foça’daki düğün mekanlarının birçoğunda alkol servisi yapılıyor. Limitli ve limitsiz seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

İzmir Foça Kır Düğünü Mekanları

Foça gibi güzel bir ilçede düğün yapıp kır alanı alternatiflerini değerlendirmemek olmaz! Şık süslemeleriyle çiftlerin yoğun ilgisini gören kır düğünü mekanları, 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilecek alanlara sahip.

Kır düğünü yapmaya karar verdiyseniz, mutlaka kendinize bir konsept oluşturmalısınız. Son dönemlerin popüler konseptleri arasında yer alan bohem ve rustik seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Tamamen size özel olmasını istiyorsanız da fotoğraf, vintage, yolculuk gibi farklı konulara odaklanabilirsiniz.

Foça kır düğünü mekanlarının birçoğunda after parti yapabileceğiniz kapalı alan da bulunuyor. Ayrıca bu alanları, herhangi bir yağmur yağması durumunda organizasyonu taşımak için de değerlendirebiliyorsunuz.

Kır alanlarında, yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanılabiliyor. Bunu çiftlerin talebine ve kişi sayısına göre belirliyorlar. Masa ve sandalyeler; tüllerle, çiçeklerle süsleniyor. Gelin ve damadın mekana girişi için çiçeklerle donatılmış yollar oluşturuluyor. Dilerseniz önce bistro masalarında kokteyl verip sonra organizasyona da geçebiliyorsunuz.

Deniz kenarında olan bazı düğün mekanlarında plajda nikah kıyma imkanı da bulabiliyorsunuz. 100-200 kişilik bir oturma düzeni oluşturuyorlar ve nikah kürsüsü hazırlıyorlar. Plajda nikahınız kıyıldıktan sonra kır alanında eğlenmeye devam ediyorsunuz.

İzmir Foça kır düğünü mekanlarının çoğunda otopark bulunuyor. Mekanla anlaşmadan önce bu detayı öğrenebilir ve ona göre davetlilerinizi yönlendirebilirsiniz.

Foça’da Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nerede düğün yapacağınıza hala karar veremediyseniz, bu konuda size yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle düğün yapacağınız mevsime göre mekanları eleyebilirsiniz. Kış düğünleri için kapalı alanlara ve kış bahçelerine, yaz düğünleri için kır alanlarına, bahar düğünleri için de yağmura karşı önlem almış olan mekanlara göz atabilirsiniz.

Müstakbel eşinizle ikinizin ortak noktada buluştuğu tarzı bulmanız gerekiyor. Çünkü düğün mekanınızın tarzını en kolay olarak böyle belirleyebilirsiniz. İhtişamdan hoşlanıyorsanız otelleri, doğaya aşıksanız kır alanlarını, düğünlerden çok hoşlanmıyorsanız nikah sonrası yemek mekanlarını tercih edebilirsiniz.

Düğün mekanlarıyla görüşmeden önce bütçe belirlemelisiniz. Sonrasında bütçenize uygun mekanları derleyerek, onlar arasından seçim yapmalısınız.

Davetli sayınızı netleştirdiniz mi? Foça düğün mekanları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da bu. Kapasitesi, davetli sayınızla eşdeğer olan mekanlarla anlaşmanız en mantıklısı olacaktır. Davetlilerinizin sıkışık bir ortamda dans etmeye çalışmasını istemezsiniz.

Düğün mekanlarının sunduğu hizmetler de karar vermenize yardımcı olabilir. Mekanların düğün paketlerini inceleyebilir ve fiyat dahilinde hangi hizmetleri sunduklarını sorabilirsiniz.

Foça’daki bir düğün mekanının sayfasını incelerken, firma hakkında yapılan yorumları okumayı da unutmayın. Orada daha önce düğün yapmış olan çiftler, mekanların sayfalarında tecrübelerini paylaşır. Bu tecrübeler de size yol gösterici olacaktır.

Yemekli düğün yapacaksanız, mekanların sundukları lezzetlerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Sizin davetlilerinize sunmak istediğiniz yemekleri hazırlayabiliyorlar mı? Nasıl malzemeler kullanıyorlar? Bunlar önemli.

Foça Düğün Mekanı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İzmir Foça düğün mekanları, çiftlere kişi başı fiyat veriyor. Seçtiğiniz menüye göre bir fiyat alıyorsunuz ve bu rakamı davetli sayınızla çarpıp ortaya toplam tutarı çıkarıyorsunuz.

Kokteyl menüler yemeklilere göre her zaman daha uygun fiyatlı oluyor. Yemekli menülerde de seçtiğiniz ana yemek fiyatları etkiliyor. Kırmızı etli menüler için beyaz etlilere göre daha yüksek fiyatlar talep edilebiliyor.

Düğün yapacağınız tarih fiyatlar açısından çok önemli. Çiftlerin büyük bir kısmı yaz döneminde düğün yapmayı tercih ettiği için kış düğünlerinde mekanlara talep az oluyor. O nedenle kış ve sonbahar aylarında, düğün mekanları çiftlere özel kampanyalar düzenliyor. Sizin için tarihin bir önemi yoksa bu kampanyaları değerlendirebilirsiniz.

Hafta içi yapılan düğünler de hafta sonundakilere göre indirimli fiyatlarla karşınıza çıkıyor.

Foça düğün mekanlarından istediğiniz ekstra hizmetlerin fiyatlandırması ayrı olarak yapılıyor. Karşılama kokteyli, orkestra, dans gösterisi gibi talepleriniz için ayrı bir ödeme yapıyorsunuz.

İzmir Foça düğün yerlerinin sayfalarını inceleyerek minimum menü fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca mekan sayfalarında, daha önce düzenlenmiş organizasyonlardan kareler görmeniz de mümkün. Beğendiğiniz mekanlardan hemen teklif alın, indirimli fiyatlardan faydalanın!