• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Maymi Tur Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Maymi Tur Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Maymi Tur Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Maymi Tur Sıkça Sorulan Sorular

Maymi Tur düğün fiyatları ne kadar?

Maymi Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Maymi Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Maymi Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Maymi Tur 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Maymi Tur Hakkında

Klasik düğün salonu konsepti size göre değilse size teknede düğün alternatifini önerebiliriz. Foça düğün mekanları arasında yer alan Maymi Tur’u seçerek düğününüzü teknede gerçekleştirebilir, misafirlerinizi masmavi sularda ağırlayabilirsiniz. Maymi Tur’la yapacağınız tekne turu sırasında Ege Denizi, kale, şehir ve tarihi mekan manzaralarını izleyebileceksiniz. Teknemizde kokteyl menüsü veya ana yemek servis edebiliyoruz.

Davet Alanları

Maymi Tur’da düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 17 metre boyunda tekne bulunuyor. Bu tekneye 50 ila 100 kişi davet edebilir, yakın arkadaş çevrenizin ve ailenizin katılacağı samimi bir düğüne imza atabilirsiniz. Çift katlı olan teknemizde gölgelik bölümü ve kamara da mevcut. Bunlara ek olarak teknemiz after party organizasyonları için de kullanılabiliyor.

Dekorasyon

Dinamik bir ortama sahip olan teknemizde renkli ışıklandırmalardan faydalanıyor, oturma düzeninde ahşap dikdörtgen masalardan yardım alıyoruz. Yine ahşap malzemeden imal edilen uzun oturaklarımız da misafirleriniz için konforlu bir ortam oluşturuyor. Düğünler için teknemizi istediğiniz renkteki balonlarla da dekore edebiliyoruz. Nikah masanızı iç mekanın en sonuna yerleştiriyor, beyaz örtüyle kaplıyor ve çiçeklerle süslüyoruz.

Hizmetler

Foça düğün yerleri içinde hizmet veren Maymi Tur’da çiftlerimize yemekli ya da kokteyl konseptli düğün paketi arasından seçim yapma şansı sunuyoruz. Mekanımızda yemek servisini de kendi personelimizin desteğiyle gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimiz dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmak isterlerse bu özgürlüğü de tanıyoruz. Düğün sahipleri menüleri önceden deneyebilir ve menüde diledikleri değişikliğe gidebilirler.

Teknemizin öne çıkan özellikleri arasında teknik imkanları da yer alıyor. Teknemizde ışık ve ses sistemleri eğlenceli, hareketli bir düğün için çiftleri bekliyor. Bununla beraber sahne hizmetini de sunuyoruz. Teknemizin kendine ait organizasyon sorumlusu bulunuyor. Fakat çiftler arzu ederlerse organizasyon firmasını dışarıdan da çağırabilirler. Dileyen çiftler teknemize fotoğraf hizmeti de getirebilir.

Foça Maymi Tur İzmirli çiftlere geleneksel düğün töreni temasından uzaklaşma ve orijinal bir düğün düzenleme şansı tanıyor. Ayrıca teknemiz çiftlere düğün boyunca farklı manzaraları görme fırsatı da sunuyor. Düğününüzü Maymi Tur’la gerçekleştirmek isterseniz sayfada görebileceğiniz telefon numarasını arayabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını tercih ederseniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir, bize gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Küçükdeniz Limanı Sahil Caddesi Foça-İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Maymi Tur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.