Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Griffon Boutique Hotel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Griffon Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Griffon Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Griffon Boutique Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Griffon Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Griffon Boutique Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Griffon Boutique Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Griffon Boutique Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Griffon Boutique Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Griffon Boutique Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Griffon Boutique Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Griffon Boutique Hotel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Griffon Boutique Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Griffon Boutique Hotel düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Griffon Boutique Hotel Hakkında

Yeni Foça’da ya da başka bir yerde gerçekleşecek nikâhınızın sonrasında yakın arkadaşlarınız, aileniz yani tüm sevdiklerinizi yanınıza alarak bir kutlama yemeği mi düzenlemek istiyorsunuz? Peki bunu tarihi bir kıyı beldesi otelinde gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Griffon Boutique Hotel tam da bu isteğinize cevap verebilen bir otel.

Tarihi bir kıyı beldesi oteli olduğumuzu yukarıda belirtmiştik gelin şimdi de kısa tarihimizde bahsedelim. Geçmiş dönemlerde birçok medeniyete kollarını açmış Yeni Foça’da yer alan otelimiz, o dönemlerde yaşayan insanlar tarafından bir zeytinyağı fabrikası olarak kullanılmış. Bir gün Yeni Foça’ya yolumuzun düştüğü sırada yüz yıllık tarihi geçmişi olan bu eski zeytinyağı fabrikasına rast geldik ve görür görmez aşık olduğumuz bir yer oldu. Sonrası ise malum. Hummalı bir çalışmaya girerek binayı orijinaline sadık kalmak koşulu ile butik bir otel olarak hizmet verecek şekilde restore ettik.

Bu noktada, ne kadar mekânı çok beğenmiş olsak asıl amacımız: Yeni Foça’ya turist kazandırmak ve bölge ekonomisine katkı sağlamak oldu.
Yeni Foça restaurantları arasında yerini alan otelimizin restoranı Fabrika Restoran, yine adını tarihi yapısında almış oluyor. Mekânın atmosferine uygun olarak dekore edilen restoranımızda atmosfere uygun masa sandalyeler ve dekorasyon ürünleri kullandık.

Restoranımız ile de Yeni Foça’da fark yarattığımızı belirtmek isteriz. Ege ve Akdeniz’in kendine has lezzetlerinin geniş yer kapladığı mutfağımızda Türk ve dünya lezzetlerinin özel tatları da kendilerine yer bulmuş durumda.

Kutlama yemekleriniz için seçeceğiniz damak zevkinize en uyan lezzetler ile bir menü oluşturabilirsiniz. Yemeklerinize eşlik edecek içecekler içinde sıcak ve soğuk seçeneklerimiz bulunmakta. Konuklarımız için büyük bir titizlik ile seçtiğimiz şaraplarımızın tadına bakmak isterseniz de kırmızı veya beyaz şaraplarımızdan istediğinizi seçebilir, menünüze ekleyebilirsiniz.
Griffon Boutique Hotel’in sıra dışı atmosferi eşliğinde nikâh sonrası yemeğinizi planlamak isterseniz sayfadaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah. Fabrika Sk. No:2 Yenifoça

 • Haritadaki Konumu

  Griffon Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.