Sahil Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sahil Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Sahil Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sahil Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sahil Restaurant Sık Sorulan Sorular

Sahil Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Sahil Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sahil Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sahil Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sahil Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Sahil Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sahil Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Sahil Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sahil Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sahil Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemekleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Sahil Restaurant Foça, sevdiklerinizle unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlıyor. Nikah sonrası aile büyükleriniz ve sevdiğiniz insanlarla deniz kenarında yemek yemek istiyorsanız, bu mutlu gününüzü, müzikler, güler yüzlü çalışanlar ile geçirmek ve mutluluğunuza mutluluk katmak istiyorsanız restoranımıza bekliyoruz.

Foça’da denize sıfır bir bölgede uzun süredir hizmet vermiş ve vermeye devam eden bir işletmeyiz. Konumumuzun rahatlığı ile işletmemizi kolay bulabiliyorsunuz. Ayrıca foça dolmuşları da restoranımıza yakın bir yerde bırakıyor, yani bu şekilde de gelebiliyorsunuz işletmemize. Uzun süredir vermiş olduğumuz hizmetin vermiş olduğu tecrübe ve deneyimleri, bu özel gününüz için sizinle paylaşıyoruz. Gecenizi kusursuz bir hale getirmek bizim görevimiz.

Personellerimiz sıcak ve samimi kişilerden oluşuyor. Farkımızı restoranımıza adım attığınız ilk andan itibaren anlayacaksınız. İsteklerinizi güler yüzlü bir şekilde anında yerine getiriyoruz.
Gıda ürünlerimiz tazelik konusunda üst düzey bir kaliteye sahip. Mezelerimiz ve ürünlerimiz camekanın içinde seçimleriniz için hazır hale getiriliyor. Aslında balık restoranı olduğumuz için menülerimizde genel olarak bir balık hakimiyeti mevcut. Ama istek anında vegan, vejetaryan, kosher menüler çıkarabiliyoruz. Çocuklara özel menülerimiz ve diyabet hastaları için sıfır şeker menülerimiz seçeneklerimiz arasında mevcut. Bu özel gününüzde kendinizi özel hissetmek sizin de hakkınız.

Bu mutlu gününüzde hoş bir sohbetin yanında müzikli eğlenceyi de koyarsak tadından yenmez diye düşünüyoruz ve fasıl ekibimizin organizasyonunuzda hazır durumda olacağını belirtmek istiyoruz. En geniş repertuvarlarımız ile eğlenceyi ve mutluluğu fazlasıyla yaşayacaksınız. Işık, ses ve sahne sistemlerimizin en gelişmiş tekniklerle hizmetinizde olduğunu söyleyebiliriz.
Nikah sonrası yemekleri dışında açılışlar, partiler, doğum günleri, bayii toplantıları ve daha birçok organizasyona da ev sahipliği yaptığımızı belirtmekte fayda var.

Foça’da nerede yemek yenir diye düşünüyor ve nikah sonrası yemeğiniz için bir organizasyon düşünüyorsanız sizi Sahil Restauranta bekliyoruz. Fiyat al butonuna tıklayıp formu eksiksiz doldurduğunuzda hemen iletişime geçiyor, bu imkânlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi, No:5, 35680 Foça/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sahil Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.