Çeşme Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Çeşme'deki düğün mekanlarını tüm özellikleriyle incelemeye hazır mısın? Çeşme'de düğün yapacak olan çiftler bu mekanları çok sevecek.

Esnek sözleşme The Nowness Luxury Hotel

Çeşme

The Nowness Luxury Hotel

Özel bir davet mi tasarlayacaksınız? İhtiyacınız olan her şeyi The Nowness Luxury Hotel Çeşme’de tek bir adreste topladık! Hazır olun, profesyonel ekibimizle gecenizi kusursuz kılmak için...

300-400 kişi

Kapasite

300-400 TL

Min. Yemekli

17 1
İncele
Esnek sözleşme Ontur Otel Çeşme

Çeşme

Ontur Otel Çeşme

Size Sakın Adası’na karşı kusursuz bir düğün teklif ediyoruz… Romantik gün batımı ve muhteşem yakamozların eşsiz deniz manzarasıyla birleştiği Grand Ontur Hotel Çeşme İzmir organizasyon konusunda...

10 yorum

200-300 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

Hediye 35 4 10 4
İncele
Esnek sözleşme Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Çeşme

Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Yeni Bir Hayata ''Evet" Derken!Altın Yunus'un hepsi birbirinden şık, açık ve kapalı mekanlarında düzenlenen düğün törenleri hem çiftlere hem de davetlilere rüya gibi bir atmosfer...

750-1.000 kişi

Kapasite

300-400 TL

Min. Yemekli

Hediye 35 12 4
İncele
Esnek sözleşme Medis Resort Hotel Çeşme

Çeşme

Medis Resort Hotel Çeşme

Sevdiğinizle birlikte bir hayat yaşamaya “Evet!” dediğiniz düğün gününüz için hayallerinizin ötesinde bir yer arıyorsanız Medis Resort Hotel olarak kapılarımızın size her daim açık olduğunu bilmenizi.

200-300 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 87 4 2
İncele
Enginar Çiçeği Kır Düğünü

Çeşme

Enginar Çiçeği Kır Düğünü

Özel günlerinize ev sahipliği yapan Enginar Çiçeği Düğün Salonu Çeşme İzmir’de yer alıyor. Yıllardır kendini geliştirerek faaliyet gösteren bu işletmenin bünyesinde; alanında uzman, deneyimli,...

750-1.000 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

6
İncele
Esnek sözleşme İmren Han Otel & Konakları

Çeşme

İmren Han Otel & Konakları

2011 yılından beri hizmet verdiğimiz, İmren Han Otel & Konakları Alaçatı’nın kalbinde yer alıyor. Hizmet sektöründe 1941’den günümüze kadar süregelen serüveniyle adından söz ettiren ailemiz, hiçbir...

1 yorum

200-300 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

Hediye 20 4 1
İncele
Esnek sözleşme The Nowness Luxury Hotel

Çeşme

The Nowness Luxury Hotel

Eğer Çeşme’de düğün organizasyonu için otel arayışı içerisindeyseniz, The Nowness Luxury Hotel tam size göre! 4 yıldız statüsündeki otelimizde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz lüks ve kaliteli..

300-400 kişi

Kapasite

300-400 TL

Min. Yemekli

8 1
İncele
Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Ege’nin incisi Çeşme’de konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz davetinizi düzenleyeceğiniz bir mekân arayışında mısınız? Cevabınız “Evet” ise sizi Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’ye davet..

6 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

300-400 TL

Min. Yemekli

39 5 6 4
İncele
Reyhan Hanım Konakları Alaçatı

Çeşme

Reyhan Hanım Konakları Alaçatı

Tarihi cumbalı evleri ve samimi atmosferiyle Alaçatı ruhunu içinde barındıran, eşsiz bir kır düğünü ile mutluluğa “evet” demek isterseniz, sizi Reyhan Hanım Konakları Alaçatı’ya davet...

3 yorum

100-200 kişi

Kapasite

200-300 TL

Min. Yemekli

9 1 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

İzmir Çeşme Düğün Mekanları

İzmir’in en turistik ilçelerinden biri olan Çeşme’de düğün yapma fikri birçok çiftin hoşuna gidiyor. Bölgede çok sayıda otel bulunuyor. Bu oteller, çiftlere nişan, söz ve düğün gibi organizasyonlar için salonlarını açmış durumda.

Çeşme düğün organizasyonunun çiftleri cezbetmesinin en önemli nedeni, kesinlikle doğası ve manzarası. Çeşme’deki düğün mekanlarına baktığımızda neredeyse hepsinin deniz ve bahçe manzarası sunduğunu görüyoruz. Ayrıca İzmir Çeşme plaj düğünü açısından da çok verimli bir bölge. Bu açıdan da avantajları var.

Çeşme’deki düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar yükselebiliyor. Bu da düğününüze kaç kişi çağırırsanız çağırın, Çeşme’de size uygun bir düğün mekanı bulacağınız anlamına geliyor.

Çeşme’de genelde mekanların açık alanlarında ve yaz döneminde organizasyonlar düzenleniyor. Otellerin kapalı salonları, restoranlar ise daha çok kış ve sonbahar dönemindeki organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

İzmir Çeşme’nin düğün açısından en popüler beldeleri ise Alaçatı ve Altınyunus! Dilerseniz bu bölgelerdeki düğün mekanlarını da beraber inceleyelim:

Alaçatı Düğün Mekanları

Sevimli sokakları, plajları ve otelleriyle kendine hayran bırakan bir bölgeden bahsedeceğiz şimdi! Alaçatı, düğününün hafızalara kazınmasını isteyen çiftlerin tercih edebileceği bölgelerden biri.

Peki Alaçatı’da hangi düğün mekanı alternatifleri bulunuyor? Öncelikle bu bölgede plaj düğünü yapabilirsiniz. Otellere ait plajların birçoğu bu konuda hizmet veriyor.

Alaçatı’da birçok otel bulunduğunu belirtmiştik. Otellerin bünyelerinde bulunan havuzlar da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. Havuz başında ve deniz manzaralı bir ortamda düğün yapmak isteyen çiftler genelde buraları tercih ediyor.

Dilerseniz Alaçatı düğün salonu seçeneklerine de bakabilirsiniz. Bölgedeki düğün salonlarının hem kapalı hem de açık alanları bulunuyor. Yani açık alanda kokteyl, kapalı alanda düğün yapma imkanını yakalayabiliyorsunuz.

Altınyunus Düğün Mekanları

Çeşme’nin Altınyunus beldesinde, düğün yapmak için birçok alan bulunuyor. Bu bölgede daha çok kır düğünü mekanı mevcut. Yeşilliklerin üzerinde dilediğiniz gibi eğlenebildiğiniz bir düğün için Altınyunus’u tercih edebilirsiniz.

Altınyunus düğün mekanlarının bir kısmı havuz başında organizasyon imkanını da sunuyor.

Burada kır düğünleri ağırlıklı olarak yapıldığı için mekanların kapasiteleri de geniş oluyor. Yani 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayacağınız organizasyonlar için Altınyunus’ta mekan bulabiliyorsunuz.

Altınyunus düğün mekanlarında günbatımı nikahı yapma imkanınız da oluyor. Kilise nikahı düzeni oluşturuyor ve düğününüzden önce deniz kenarında nikah yapma fırsatı buluyorsunuz. Nikahın ardından kısa bir ara sonrasında da düğününüze geçebiliyorsunuz.

Altınyunus Çeşme düğün fiyatları da mekanın türüne, seçtiğiniz hizmete ve kişi sayınıza göre değişiklik gösteriyor.

İzmir Çeşme Düğün Salonlarında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yüksek Tavan: Çeşme’deki kapalı düğün salonlarında dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri kesinlikle ortamın ferah olması. Tavan yüksekliği nasıl? Salon kolonlarla bölünüyor mu? Bu soruları sormanızı öneriyoruz.

Kapasite: Misafirlerinizin sıkışık bir ortamda eğlenmeye çalışmasını istemezsiniz, değil mi? O nedenle bir Çeşme düğün mekanıyla anlaşmadan önce kaç davetli ağırlayabildiklerini öğrenmelisiniz. Kişi sayınıza yakın kapasitesi olan mekanları seçmelisiniz. Sizin için çok büyük olacak bir alan seçmek de mekanı boşmuş gibi göstereceği için mantıklı olmayacaktır.

Düğün Paketi: Çeşme düğün mekanlarının birçoğunun sunduğu standart paketler oluyor. Bu paketlerde genelde ses sistemi, ikramlıklar, DJ, masa süslemeleri gibi hizmetler bulunuyor. Siz de mekanla anlaşmadan önce bu detayları öğrenmeli ve pakette değişiklik yapıp yapamayacağınızı da sormalısınız.

Otopark: Kendi aracıyla gelecek olan davetlilerinizin vaktinin büyük kısmını park aramakla geçirmesini istemezsiniz. Bu nedenle anlaşacağınız Çeşme düğün mekanının otoparkının olması çok önemli. Otoparkın ücretli mi yoksa ücretsiz mi olduğu, vale hizmeti gibi konular da önemli diğer detaylar.

Manzara: Anlaşacağınız mekanın manzarası da dikkat etmeniz gereken bir konu. Bazı çiftler deniz görmeden yapamaz ve düğününde de bu manzarayı ister. Siz de onlardansanız mekanla konuşup, sonra yerinde görmeye gitmelisiniz.

Yemek: Çeşme düğün mekanlarının birçoğu yemekleri bünyelerindeki mutfaklarda ve kendi aşçılarıyla yapıyorlar. Nasıl menüler sunuyorlar? Menülerde değişiklik yapabiliyor musunuz? Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar mı? Bu soruları mekanlara mutlaka sormalısınız.

Ekstra Hizmetler: Farklı repertuvarları olan orkestralar, dansöz / zenne, volkan ve havai fişek şovu, dans ekibi, alkollü kokteyl ikramları gibi birçok ekstra talebiniz olabilir. Dilediğiniz hizmetlerin notunu alın ve mekanın bunları karşılayıp karşılamadığını sorun.

İzmir Çeşme’de Düğün Mekanları Fiyatları

İzmir Çeşme düğün mekanlarının fiyatlandırması genelde kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Siz davetlilerinize sunacağınız menüyü seçiyorsunuz ve onlar size kişi başı fiyat veriyor.

Kokteyl menüler yemekli olanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor. Tabii kokteyl menülerde sunulan lezzetlere göre de fiyatlarda değişiklikler oluyor.

Çeşme’deki düğün fiyatları için belirlenen tarihin de büyük önemi var. Hafta sonu yapılan düğünler hafta içi yapılanlara göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Ayrıca kış ve sonbahar döneminde talep az olduğu için bu dönemde de fiyatlarda büyük indirimler yapılıyor.

Mekan süslemeleri de fiyatları etkiliyor. Çeşme düğün mekanlarında birbirinden güzel ve farklı süslemeler yapılıyor. Mekanın elindeki hazır süslemelerden birini seçerseniz, uygun fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Ancak size özel bir konsept oluşturmalarını isterseniz, fiyatlar biraz yükselebiliyor.

İzmir Çeşme’deki düğün mekanlarının durumları bu şekilde. Tarzınıza en yakın düğün mekanını seçmek için firma sayfalarından fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Ayrıca hafta sonu ve hafta içi kişi başı fiyatlarını da yine mekan sayfalarında bulabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar diliyoruz!