Tekne Düğünü İzmir

Nirvana Tekne Turları

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nirvana Tekne Turları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Nirvana Tekne Turları Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Nirvana Tekne Turları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Nirvana Tekne Turları Sıkça Sorulan Sorular

Nirvana Tekne Turları düğün fiyatları ne kadar?

Nirvana Tekne Turları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Nirvana Tekne Turları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Nirvana Tekne Turları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nirvana Tekne Turları 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Nirvana Tekne Turları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nirvana Tekne Turları düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Nirvana Tekne Turları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nirvana Tekne Turları düğün dışında doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Nirvana Tekne Turları Hakkında

Sevdiğinizle hayatınızı birleştireceğiniz o özel gün için tarihi belirlediniz ve mekân arayışındasınız. Aynı zamanda da sıradan düğünlerden sıkıldınız ve farklı bir organizasyon hayaliniz var. İşte tam da burada devreye biz giriyor, düşlerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Bir tekne düğünü ile evlenmek ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz saatler yaşamaya ne dersiniz?

Nirvana Tekne Çeşme’de sıkça duyulan, en iyi bilinen ve en çok tercih edilen teknelerin başında geliyor. Bunu da kendimizi sürekli yenileyerek ve hizmet anlayışımızı devamlı geliştirerek gerçekleştiriyoruz.

Toplamda 150 kişilik bir düğüne rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. 2 katlı olan teknemizde mevsim koşullarına ya da isteğinize göre istediğiniz alanı kullanabiliyorsunuz. Üst katımız açık, alt katımız ise kapalı alan olarak hizmet veriyor.

Dilediğiniz konsepti teknemizde beğeninize sunabiliyoruz. Gerekli süslemeleri ve masa – sandalye giydirmelerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor, düğün salonlarından farksız bir düğün sağlıyoruz. Bunu da çözüm ortaklarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Nirvana ile düğününüzü yemekli ya da yemeksiz olarak gerçekleştirebiliyoruz. Birbirinden lezzetli tavuk ve balık menülerini hazırlayabiliyor, damak zevkinize hitap edebiliyoruz.

Tekne düğünlerinin en büyük avantajı; saat ve müzik kısıtlamamasının olmamasıdır. Düğününüzü gerçekleştirdikten sonra farklı bir konsepte geçip eğlencenin ön planda olduğu parti konseptine dönebiliyorsunuz. İsterseniz de Çeşme sularının açıklarına giderek istediğiniz müzik listesini sesin fazlalığını önemsemeden çalabiliyoruz. Size de hayatınız boyunca unutamayacağınız bu gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Düğün organizasyonları dışında Çeşme’deki en özel adalara da giden Nirvana tekne turu olarak hizmetlerini de sürdürüyor. Uzun süredir hizmet sektöründeki faaliyetleri sayesinde düğünlerinizde kusursuzu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Profesyonel bir ekibin deneyimleri sayesinde tam da hayal ettiğiniz bir tekne düğününe imza atabilirsiniz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda hakkımızda daha fazla bilgi almak ve tekne düğünü için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Çeşme Yat Limanı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.