Wedding Pera

2

E-posta Gönder

11 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Save the date, Trashday, Düğün klibi, Nişan çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Wedding Pera, çekimi farklı kılacak mekan önerilerini çift ile paylaşıyor ve çekim yerlerine birlikte karar veriyor.

Önerilen Firmalar

Neş'e Kübra Photography
50 8 55

Bahçelievler

Neş'e Kübra Photography

Hakkında

Fotoğrafçılığa dair 15 yılı aşan geçmişimizin bize kattığı tecrübeleri ve bilgi birikimlerini düğün fotoğraflarına entegre eden Wedding Pera İstanbul ekibi olarak Beyoğlu Cihangir’de sizin ile buluşuyoruz. Ülkemiz sınırlarını aşan profesyonelliğimiz ile uluslararası deneyime sahip bir firma olmayı başardık. Bu başarımızı; merkezi Amerika olan ve bünyesinde dünyanın önde gelen ve düğün fotoğraf sanatçılarına yer veren Wedding Photojournalist Association (WPJA) ile korkusuz çiftlerin korkusuz fotoğrafçılar ile buluştuğu Fearless Photographers üyesiyiz. Dünyaya adımızı duyurmayı başarmış bir firma olarak; düğün ve düğün fotoğrafçılığa dair, dünyanın en prestijli yayınları arasındaki Vogue Wedding, Elle Wedding, Martha Stewart Weddings ve House Beautiful dergilerinde öne markalar arasında yerimizi aldık.

Fotoğrafçılık sanatının özgün çalışmalar ve farklı bakış açıları gerektirdiğine inanıyoruz. Ekibimizde yer alan her bir fotoğrafçı da bu niteliklere fazlası ile sahip kişilerden oluşuyor. Aynı zaman da yenilikçi ve dünya üzerindeki gelişmeleri de yakından takip eden bir marka olarak çalışmalarımızı kendi bakış açımız ile harmanlayarak ortaya koyuyoruz.

Her çift için yeni bir hikâye yaratıyor; çekimleri belli bir kompozisyon altında oluşturuyoruz. Özellik ile çekimler süresince en doğal hallerinizi yakalıyor ve sanat eseri niteliği taşıyan albümler hazırlıyoruz. Çekimlerin son aşaması olan ton seçiminde ise; fotoğrafları daha zarif kıldığına inandığımız soğuk tonlardan yana tercihimizi kullanıyoruz.

İstanbul’da bulunan merkez ofisimizin yanı sıra Bodrum’da yer alan 2. ofisimiz ile de hizmet veriyoruz. Bizimle, düğün fotoğraf ve video çekimleriniz için çalışmak istiyorsanız İstanbul ve Bodrum’da ikamet etmeniz gerekmiyor. Ülkemizin hatta dünyanın farklı şehirlerine de sizinle keyifli bir yolculuk geçirerek eşlik edebiliyoruz.

Gelin ve damat albümünüze dair beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayabilen bir marka olarak bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken: sayfadaki formu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklamak olacak.

İletişim

Volkan Doğar

 • Adres: Kılıç Ali Paşa Mh. Akarsu Yokuşu Cd. No:46/4 Cihangir/İst.

Wedding Pera Yol Haritası

11 yorum


S&C

Sinem & Cengiz

Düğün Tarihi: 09.09.2017

Sevgili Volkan,
Bodrum'da bize gerçekten çok güven verdin. Sadece fotoğraf alanındaki tecrüben değil düğün konusundaki vizyoner bakışın bize çok şık detaylar kattı. Ekibine ve sana sonsuz teşekkürler.

H&M

Hande & Mustafa

Düğün Tarihi: 19.08.2017

Bodrumda gezdiğimiz fotoğrafçılara tam biat edecekken karşımıza çıktınız. Veee bizi çok mutlu ettiniz. Hep mutlu kalın...

Y&C

Yeşim & Cenk

Düğün Tarihi: 22.07.2017

Wedding Pera Ekibi çok şekersiniz bayıldık size....:)))

Ç&M

Çağla & Mert

Düğün Tarihi: 15.07.2017

Davetliler kadar şık olmanız çok hoşumuza gitti.:) Bir de o kutu ne ya albümler şahane... Kutusu ise çok şık.

S&C

Sedef & Cemil

Düğün Tarihi: 01.07.2017

Düğün ekibim çok tatlıydı hepsi çok şekerdi çok teşekkür ederim. Onların güzel enerjileri fotoğraflarıma ve videolarıma da yansımış. Çok ama çok teşekkür ederim.

N&E

Nil & Ertan

Düğün Tarihi: 24.06.2017

Düğünde acaba çekiyorlar mı diye hep size bakındım. Ama bu benim paranoyamdan kaynaklanıyordu. Filmler ve fotoğraflar gelince yuh ya hangi ara çektiler dedim. Herşey için teşekkürler :)

D&M

Dilara & Mert

Düğün Tarihi: 27.05.2017

Teslimat için sizi çok aradığımın farkındayım. Çok sabırsız olduğumu biliyorum. Ama şunu söylemeden edemeyeceğim gerçekten geri adım atmıyorsunuz. :) Albümlerimiz bize ulaşınca sizi çok daha iyi anladım. İşinize saygı duydum. Umarım hep böyle kalırsınız.

D&M

Didem & Mete

Düğün Tarihi: 24.09.2016

Fotoğraf çektirmeyi hiç sevmem çekilen fotoğraflarda da hep bi gergin çıkarım:))) Volkan Bey ve ekibi o kadar profesyonel ki sevmediğim bir eylem sayelerinde çok ama çok keyifli hale dönüştü. Çok teşekkür ederim baktıkça her anı yeniden yaşadığımız muhteşem bir albümümüz var...

B&D

Burcu & Doğan

Düğün Tarihi: 04.06.2016

Volkan bey her konuda size yardımcı oluyor ve böylece düğün günü için fotoğraflar nasıl çıkacak endişe Etmiyorsunuz.
Ekip olarak her isteğinizi yerine getirmek için uğraşıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

A&M

Asuman & Mustafa

Düğün Tarihi: 21.05.2016

Düğünümüzün üzerinden o kadar zaman geçmesine rağmen filmlerimizi izlemeye doyamıyoruz... Herşey için teşekkürler...:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.