En Şık Şeffaf Düğün Davetiyesi Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:47 dakika

24.06.2022

Son yılların şeffaf düğün davetiyesi trendi senin de hoşuna gidiyor, ancak bu tasarımları nerede bulacağını bilmiyorsan tam yerine geldin! Düğün davetiyesi firmalarının birbirinden şık şeffaf davetiye modellerini senin için derledik!

şeffaf davetiye modelleri

1- Şeffaf Zarflı Davetiye

Düğününün tüm detaylarını sade ve zarif ürünlerle planlıyorsan davetiyenin zarfı dahi tarzını yansıtmalı! Boutique D’lara'nın elegant tasarımları bu konuda ilgini çekebilir. Özellikle şeffaf zarfların hem gizem hem de şıklık kattığı modelleri, minimalist çiftler için ideal seçenekler arasında.

 Şeffaf Pleksi Davetiye

2- Mühürlü Şeffaf Davetiye

Son yıllarda şeffaf mühürlü davetiyeler, trend modeller arasında yer alıyor. En şık örneklerini bulabileceğin firmalardan biri de Harem Davetiye. Firmanın kurutulmuş çiçeklerle süslenmiş, gold mühürlü şeffaf davetiyesini bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan çiftlere öneriyoruz.

şeffaf davetiye modelleri


3- Şeffaf PVC Davetiye

Sırada romantik çiftlerin hoşlanacağı bir saydam düğün davetiyesi modeli var! Fonda renkli çiçeklerin kullanıldığı şeffaf davetiyeleriyle öne çıkan Zarif İşler - Exclusive Design Art'ın ürün seçenekleri arasında bu tasarımı, doğayla iç içe bir düğün planlayan çiftler tercih edebilir!

saydam düğün davetiyesi

4- Sade Şeffaf Düğün Davetiyesi

Eğer konsept düğün yapacaksan, düğün temana ilişkin detaylara davetiyende de yer vermelisin. Prestij Davetiye'nin limon konseptli bu modelinde olduğu gibi temaya dair zarif bir ipucu, davetiyelere hem anlam hem de şıklık katıyor. Bu modeli beğendiysen firmayla iletişime geçerek, seçtiğin konsepte özel bir tasarım da yaptırabilirsin.

şeffaf düğün davetiyesi

5- Gold Detaylı Düğün Davetiyesi - Şeffaf Fonlu

Elegant detaylarla düğününe şıklık katmak isteyen çiftler, işe bu davetiye ile başlayabilir! Gri zarf ile tamamlandığında çok hoş bir görünüm yaratan bu şeffaf davetiyenin gold tonlardaki yazıları da tasarıma ışıltı katıyor. Tasarım hoşuna gittiyse adresi de verelim: Avant Davetiye!

Düğün Davetiyesi Şeffaf

6- Kırmızı Mühürlü Şeffaf Davetiye

Mühürlü davetiyelerde klasik görünümden yanaysan bordo/kırmızı tonlarda mühür kullanılan tasarımları tercih edebilirsin. Özellikle sade fonu, beyaz ve gold yazıların ışıltısı ile hareketlendirilmiş bu şık davetiye gibi elegant modellerde kullanılan kırmızı mühür çok hoş bir görüntü yaratıyor. Birbirinden güzel örneklerini Davetiye Kadıköy'ün ürün seçenekleri arasında bulabilirsin.

şeffaf davetiye modelleri

7- Monogramlı Transparan Davetiye

Art Davetiye de şeffaf davetiye için tercih edebileceğin adreslerden. Özellikle sadeliği ve ihtişamı bir arada bulunduran tasarımlar ilgini çekiyorsa firmanın monogram detaylı transparan düğün davetiyesi modellerine göz atabilirsin.

şeffaf davetiye modelleri

Art Davetiye

Art Davetiye

Firmayı İncele

8- Çiçek Fonlu Şeffaf Düğün Davetiyesi

İlkbahar ve yaz mevsimlerinde açık hava düğünü yapacak çiftler, Paprika Design'ın bu floral fonlu, şeffaf davetiyesini tercih ederek, hem mevsim hem de mekanla uyumlu bir model seçebilir. Tasarım hoşuna gittiyse firmanın diğer modellerine de göz atmayı unutma!

şeffaf davetiye modelleri

9- Pembe Detaylı Şeffaf Davetiye

Pamuk şeker gibi sevimli bir davetiye modeli var sırada! Sim Davetiye'nin pembe tonlarındaki bu şeffaf düğün davetiyesi, konukları masal gibi bir düğüne davet edildikleri hissini vermek için birebir! Romantik tasarımlar senin de hoşuna gidiyorsa seçimini bu modelden yana yapabilir, firma ile kolayca iletişime geçebilirsin!

şeffaf davetiye modelleri

10- Şeffaf Zarflı Davetiye

Transparan görünümü davetiyende kullanabileceğin gibi yalnızda zarfta olmasını da tercih edebilirsin. Davetiye Rüzgarı'nın bu sade ürünü, şeffaf zarflı davetiyelerin en şık örneklerinden biri diyebiliriz. Zarfı transparan davetiyelerle ilgileniyorsan, firmanın diğer tasarımlarına da göz atmanı öneriyoruz!

şeffaf davetiye modelleri


Son dönemlerin en trend modellerinden şeffaf davetiyelerin birbirinden şık örneklerini sıraladık. İlgini çeken bir model olduysa firma sayfasını ziyaret edip, kolayca fiyat teklifi alabileceğini unutma. Ayrıca seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da söyleyelim. Şehrindeki düğün davetiyesi firmalarının modellerine de göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Mühürlü Davetiye Modelleri

Davetkar Bir Davetiyenin Şehrinizdeki Maliyeti Nedir?

Davetiyeniz Sizi Yansıtsın: Burçlara Göre Düğün Davetiyesi Modelleri

Davetiye Seçerken Bunlara Dikkat

İstanbul'da Düğün Davetiyesi Fiyatları

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap