3 Boyutlu Düğün Davetiye Örnekleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:31 dakika

12.01.2021

Farklı tasarımlar ilgini çekiyorsa 3 boyutlu davetiyeleri çok seveceksin! Tecrübeli firmaların en güzel üç boyutlu düğün davetiyesi örnekleri burada!

üç boyutlu düğün davetiyesi

Tohumlu Davetiye

Tohumlu düğün davetiyesi, farklı modelleri araştıran çiftler için ideal. Bu modellerde, farklı form ve renklerdeki tohum bombaları, davetiyenin üzerine yapıştırılıyor. Davetlilerinin ise bu tohumları olduğu gibi bir saksıya gömmesi yeterli! Bu şık ve sürprizli davetiye modeli için Boutique D'lara ile iletişime geçebilirsin.

BoutiqueDlara

Üç Boyutlu Kapaklı Davetiye

Sürprizli bir diğer düğün davetiyesi modeline de bakalım. Duru Atöyle tarafından ahşap bir plakadan hazırlanan bu modelde, davetiyenin üst kısmında yer alan çiftin illüstrasyonunun bulunduğu kapak kısmı kaldırıldığında düğüne ilişkin detaylara ulaşılabiliyor. Bu tasarım ilgini çektiyse firmadan fiyat teklifi almayı unutma!

Duru Atölye

Ahşap Davetiye

Tarzına ve düğün konseptine göre farklı şekillerde hazırlatabileceğin ahşap düğün davetiyeleri de tercih edebileceğin üç boyutlu tasarımlar arasında. Mekece Davetiye'nin profilini ziyaret ettiğinde bu davetiyelerin birbirinden şık ve farklı seçeneklerini inceleyebilirsin. Dilersen firmaya aklındaki figürlerden bahsederek özel tasarımlı bir ahşap davetiye yapmalarını da talep edebilirsin.

Mekece Davetiye

Renkli Üç Boyutlu Düğün Davetiyesi

Rengarenk bir davetiyeye üç boyutlu ve romantik figürlerle daha hareketli hale getirmek istersen Davetiyenhazir.com'un tasarımlarına göz atabilirsin. Beyaz davetiye üzerinde romantik çift ve doğa illüstrasyonlarının kullanıldığı bu model ilgini çektiyse firmayla iletişime geçebilirsin.

Davetiyenhazir

Dilersen kendi davetiyeni kendin tasarlayabilirsin: Davetiye Hazırlamanın 7 Püf Noktası

Yaprak Detaylı 3 Boyutlu Düğün Davetiyesi

Minimalist ve doğallıktan hoşlanan bir tarzın varsa Byfeyzagoncal'ın bu hoş tasarımı tam senlik! Beyaz, sade bir davetiyenin, üst kısmına tutturulan yaprak detayıyla tamamlandığı bu davetiyeyi özellikle kır düğünü yapacak çiftlere öneriyoruz. Sen de bu davetiyeden yaptırmak istersen firmadan detaylı bilgi alabilirsin.

Byfeyzagoncal

İsimleri Üç Boyutlu Davetiye

Davetiye tasarımının başrolünde senin ve müstakbel eşinin olmasını istiyorsan isimlerinizin üç boyutlu yazıldığı bir model seçebilirsin. Bunun için Vanilia Printing Works'ün birbirinden şık ve göz alıcı tasarımlarına göz atabilirsin. Düğün konseptine ve tarzına uyumlu bir model seçimi yapmak için firma profilini ziyaret edebilir, özel tasarım yaptırmak için firmayla iletişime geçebilirsin.

Vanilia Printing Works

Şişeli Davetiye Modeli

Küçük şişeler, deniz kabukları ve yıldızları... Yakınlarını, düğününe çok hoş bir tasarımla davet etmeye ne dersin? Beyaz Bonbon'un şişeli düğün davetiyesi modeli, hem farklı olması hem de şık görünmesi sebebiyle çiftlerin en sevdiği tasarımlar arasında. Hele bir de kumsal düğünü yapıyorsan bu model tam sana göre! Hemen sipariş vermek için firma profilini ziyaret edebilirsin.

BoutiqueDlara

Gösterişli Üç Boyutlu Düğün Davetiyesi

İhtişamlı bir düğün yapacaksan ve sade bir davetiyenin bu organizasyon için yetersiz kalacağını düşünüyorsan hareketli tasarıma sahip üç boyutlu davetiyeleri düşünebilirsin. Lazer kesim, otantik desenli zemin üzerine ağaç, gelin-damat, led ışıklar gibi detay figürlerinin kullanıldığı bu davetiyeyi açık hava düğünü yapacak çiftlere öneriyoruz.

üç boyutlu davetiye

Konsept Figürlü 3 Boyutlu Düğün Davetiyesi

Düğün konseptini davetiyene yazmanın yanı sıra 3D bir figürle belirtmeye ne dersin? Örneğin; tekne düğününde ya da deniz temalı bir düğünde, içi açıldığında yelken figürü beliren üç boyutlu davetiyeyi tercih edebilirsin. Özel tasarım yapan davetiye firmalarında konseptine uygun figürlü davetiyelerden yaptırabilirsin.

üç boyutlu düğün davetiyesi

Farklı davetiye modellerini araştıran çiftlerin ilgini çekecek üç boyutlu davetiye modellerini sıraladık. Profesyonel firmalarını örnek tasarımlarına da yer verdik. Farklı modellere de göz atmak istersen şehrindeki düğün davetiyesi firmalarının profillerini ziyaret edebilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap