Hangi Ünlü Nerede Evlendi?

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:45 dakika

02.10.2019

Ünlülerin evlilikleri her zaman merak konusu olmuştur. Hangi gelinliği veya damatlığı giydi, saçını hangi model yaptı, düğününe kimler katıldı? Ancak bu seferki konumuz düğünlerini nerede yaptıkları! Listedeki isimlerden otel konseptini tercih eden de var, doğadan uzaklaşamayan da. Haydi gel beraber inceleyelim.

1- Burcu Biricik & Emre Yetkin

Oyuncu Burcu Biricik ve reklamcı eşi Emre Yetkin doğadan kopamayan çiftlerden. Mekan olarak Korupark İstanbul’u seçen çift, rustik konseptte bir düğün yapmayı tercih etmişlerdi. Mekanda bulunan patlamış mısır ve pamuk şeker arabası ile takı köşesi de dikkat çeken ayrıntılar arasındaydı.

Biricik ve Yetkin, düğündeki yüksek enerjileri ve danslarıyla en eğlenceli ünlü çiftler arasında anılmaya devam ediyorlar.

hangi ünlü nerede evlendi?

Çiftin Ajans Red tarafından çekilen düğün videosunu da buraya bırakıyorum.

2- İsmail Hacıoğlu & Duygu Kaya Kumarki

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu düğün için tarihi mekanları tercih edenlerden.

İsmail Hacıoğlu, dansçı eşi Duygu Kaya Kumarki ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda dünya evine girdi.

Yalı, Osmanlı esintileri ve altın varaklarla sultanlara layık bir ortam yaratırken bir yandan da muhteşem bir Boğaz manzarası sunuyor.

hangi ünlü nerede evlendi?

Böyle şeyler de oluyor: Aşk Şöhret Tanımaz: Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

3- Demet Akalın & Okan Kurt

Düğünleri için tarihi mekan tercih eden çiftlerden bir diğeri de Demet Akalın ve Okan Kurt. Ünlü çift Çırağan Sarayı’nda yakın arkadaşlarından ve ailelerinden oluşan kısıtlı sayıda kişinin katıldığı bir düğün töreni yapmıştı.

Düğünde; çiçeklerle süslenmiş ihtişamlı gelin takının yanı sıra Çırağan’ın sunduğu Boğaz manzarası da büyüleyiciydi.

hangi ünlü nerede evlendi?

Demet Akalın ve Okan Kurt tarihi düğün mekanını tercih etmişlerdi. Sen de yazıdaki mekanları inceleyebilirsin: İstanbul Tarihi Düğün Mekanları | Kasır, Saray ve Yalıda Düğün Fiyatları

4- Engin Altın Düzyatan & Neslişah Alkoçlar

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar, düğün mekanı olarak deniz kenarındaki Çubuklu Hayal Kahvesi’ni tercih etti. Mekan, davetlilerini muhteşem bir Boğaz manzarası ile karşılamıştı.

Özellikle gece şehrin ışıklarıyla birlikte ortaya çıkan görüntü ünlü çiftin neden burayı seçtiği konusuna da açıklık getiriyor.

hangi ünlü nerede evlendi?

Bu mekanların manzarasına hayran kalacaksın: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

5- Bergüzar Korel & Halit Ergenç

Rol aldıkları ”Binbir Gece” dizisinde tanışan ünlü çift, Kuruçeşme’deki Les Ottomans Hotel’de dünya evine girdi. Boğaza nazır 5 yıldızlı oteldeki düğüne yaklaşık 350 kişi katılmıştı.

Les Ottomans’ın açık alanında düğün yapmayı tercih eden çift nikah kıyıldıktan sonra gökyüzüne 500 adet balon bırakarak hoş görüntüler ortaya çıkarmıştı.

hangi ünlü nerede evlendi?

Sen de Bergüzar ve Halit çifti gibi en fazla 400 davetli çağıracaksan bu mekanlara göz at: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

6- Hande Soral & İsmail Demirci

Düğünlerini yemyeşil bir alana sahip olan Kemer Country Club’ta yapan oyuncu Hande Soral ve İsmail Demirci, ayçiçek konseptli bir düğün yapmayı tercih etmişti.

Belgrad Ormanı’nın müthiş atmosferinde düzenlenen kır düğününe yaklaşık 150 kişi katılmıştı.

hangi ünlü nerede evlendi?

Peki ya sen? Tarz olarak Hande Soral'a mı daha yakınsın, yoksa Burcu Biricik'e mi? Cevabı testte: Testi Çöz, Hangi Ünlü Gelinsin Söyleyelim!

7- Işın Karaca & Tuğrul Odabaş

Çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş ile 5 yıldızlı Titanic Business Hotel’de evlenen Işın Karaca, ailesi ve arkadaşlarının katılımıyla eğlenceli bir düğün gerçekleştirmişti.

Düğün mekanındaki tiffany sandalyelerde, bar taburelerinde ve masa dizaynında kullanılan beyaz renk sadeliği temsil ederken; kırmızı kalp şeklindeki balonlarla da mekana renk getirilmişti.

hangi ünlü nerede evlendi?

Sen de böyle gösterişli bir otel düğünü yapmak istersen bu yazıya göz at: Peri Masallarındaki Kadar Muhteşem Düğünler için Otel Önerileri

8- Gizem Karaca & Kemal Ekmekçi

“Güzel Köylü” dizisiyle tanınan Gizem Karaca, iş adamı Kemal Ekmekçi ile oldukça kalabalık bir düğün organizasyonunda dünya evine girdi. Düğün, Bodrum’daki Nikki Beach Resort’ta gerçekleşmişti.

Deniz kenarındaki mekanda yapılan düğüne yaklaşık 700 kişi katılmıştı. Havuz başında gerçekleşen düğünde tropik çiçekler ve bitkilerden hazırlanan gelin takı dikkat çekmişti.

hangi ünlü nerede evlendi?

Deniz manzaralı bir mekanda düğün yapmayı kim istemez ki? Bak burada senin için seçtiğimiz yerler var: İstanbul'un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

9- Bülent Emrah Parlak & Burcu Gönder

BKM Mutfak oyuncularından Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder uzun süren ilişkilerinin sonunda Sarıyer’deki Portaxe’te dünya evine girdi. Boğaz’ın kenarında yer alan mekan muhteşem manzarasıyla da biliniyor.

Geniş kapasiteli mekanda gerçekleşen düğüne, çiftin de pek çok yakını ve ünlü dostu katılmıştı.

hangi ünlü nerede evlendi?

Bu ünlü düğünleri dillere destan: En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

10- Kaan Yıldırım & Ezgi Eyüboğlu

Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu dizi setinde başlayan aşklarını evliliğe kadar taşıyan çiftlerden. Düğün mekanı olarak; Boğaz’a nazır, buram buram nostalji kokan, Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nı tercih etmişlerdi.

Yaklaşık 240 kişinin katıldığı düğünde, Ezgi Eyüboğlu’nun gelin buketiyle de uyumlu bembeyaz çiçeklerle süslenmiş gelin damat yolu ile Boğaz’ı arkasına alan yine beyaz çiçekler ve yeşil dallarla bezeli tak, düğün dekorasyonunun en dikkat çekici detayları arasındaydı .

hangi ünlü nerede evlendi?

Ünlülerin rüya gibi düğünlerini hatırlayıp, hafızalarımızı tazelemiş olduk. Eğer düğün mekanı arayışındaysan, ünlü isimlerin evlendikleri mekanlar sana ilham kaynağı olabilir. Beğendiğin mekanlardan fiyat teklifleri almak için acele et! Popüler düğün mekanlarına talep fazla olduğu için yerleri çabuk doluyor, benden söylemesi! Peki senin aklına ünlülerin tercih ettiği başka düğün mekanları geliyor mu?

Buraya da keyifli bir test bırakıyorum. Bakalım senin ünlü damat adayın kim olmalı?

Düğün Mekanları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum