Hangi Ünlü Nerede Evlendi?

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:38 dakika

07.03.2024

Ünlülerin evlilikleri her zaman merak konusu olmuştur. Hangi gelinliği veya damatlığı giydi, saçını hangi model yaptı, düğününe kimler katıldı? Ancak bu seferki konumuz düğünlerini nerede yaptıkları! Listedeki isimlerden otel konseptini tercih eden de var, doğadan uzaklaşamayan da. Haydi gel beraber inceleyelim.

1- Gökçe Bahadır & Emir Ersoy

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy, beraberliklerini 2022 yılında Viento Otel’de evlenmişlerdi. Alaçatı'nın esintisi eşliğinde evlenen çiftin düğününe birçok ünlü isim katılmıştı.

Gökçe Bahadır; beyaz gelinliğini siyah eldiven ve siyah bir kuşakla tamamlayarak farklılık yaratmıştı. Emir Ersoy'un siyah smokini de ünlü oyuncunun gelinliğine uyum sağlamıştı.

Gökçe Bahadır düğün

Viento Otel

Viento Otel

Firmayı İncele

2- Hazal Kaya & Ali Atay

2019’un en sevilen ve en sempatik bulunan çiftlerinden biri Hazal Kaya ve Ali Atay olmuştu! Çiftin düğünü Fairmont Quasar İstanbul'da düzenlenmişti. İlk dans esnasında ortaya sevimli görüntüler çıkaran çift, hayranları tarafından uzun süre konuşulmuştu.

Hazal Kaya ilişkisiyle ilgili "Şu anda aşk, hayatımın en güzel yerinde duruyor! Keyfim çok yerinde, şahane bir dönem benim için" ifadelerini kullanmıştı. Şimdi ise çocuklarının mutluluğunu yaşıyorlar!

Hazal Kaya düğün

3- Sinem Kobal & Kenan İmirzalıoğlu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, 2016 yılında Ortunç Hotel'de bir kır düğünüyle evlenmişti. Düğünlerine birçok ünlü isim katılmıştı. Sinem Kobal'ın gelinliği gelin adaylarının ilgisini çekmiş ve çok konuşulmuştu. Kenan İmirzalıoğlu'nun da beyaz ceketli takım elbisesi kır düğününe çok yakışmıştı.

Sinem Kobal düğün

Ortunç Hotel

Ortunç Hotel

Firmayı İncele

4- İdo Tatlıses & Yasemin Şefkatli

Müzisyen İdo Tatlıses ile eşi Yasemin Şefkatli, düğünlerini Raffles İstanbul’da yapmışlardı. Çiftin düğününe akrabaları ve sanat camiasından birçok ünlü isim katılmıştı.Yasemin Şefkatli'nin gelinliği çok beğenilmişti.

Tatlıses ve Şefkatli çifti, davetliler adına sokak hayvanlarına mama bağışı yaparak duyarlılığıyla herkese örnek olmuştu.

İdo Tatlıses düğün


5- İpek Yazıcı & Ufuk Beydemir

Ünlü çift, Roma'da yaptıkları bir nikahın ardından, Fuat Paşa Yalısı'nda da bir düğün yapmıştı. Ünlü oyuncu İpek Yazıcı'nın gelinliği çok beğenilmişti.

Ünlü çift, masalsı düğünlerinde çekilen kareleri sosyal medya hesaplarında paylaşınca büyük bir ilgi ve beğeni toplamıştı. Mekanın altın sarısı ve krem rengi ağırlıklı dekorasyonu, gösterişli havayı yaratıyor.

İpek Yazıcı düğün


6- Burcu Biricik & Emre Yetkin

Oyuncu Burcu Biricik ve reklamcı eşi Emre Yetkin doğadan kopamayan çiftlerden. Mekan olarak Korupark İstanbul’u seçen çift, rustik konseptte bir düğün yapmayı tercih etmişlerdi. Mekanda bulunan patlamış mısır ve pamuk şeker arabası ile takı köşesi de dikkat çeken ayrıntılar arasındaydı.

Biricik ve Yetkin, düğündeki yüksek enerjileri ve danslarıyla en eğlenceli ünlü çiftler arasında anılmaya devam ediyorlar.

hangi ünlü nerede evlendi?

7- Yıldız Çağrı Atiksoy & Berk Oktay

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, samimi bir tören ile geçtiğimiz eylül ayında evlendi. Ünlü çift, Villa Polonez’de dünya evine girdi.

Kır düğünü şeklinde düzenlenen düğün, orman manzarasına sahip olmasıyla doğa ile iç içe ve peri masalı gibi bir atmosfere sahipti.

hangi ünlü nerede evlendi?


Bu mekanların manzarasına hayran kalacaksın: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

8- Hande Soral & İsmail Demirci

Düğünlerini yemyeşil bir alana sahip olan Kemer Country Club’ta yapan oyuncu Hande Soral ve İsmail Demirci, ayçiçek konseptli bir düğün yapmayı tercih etmişti.

Belgrad Ormanı’nın müthiş atmosferinde düzenlenen kır düğününe yaklaşık 150 kişi katılmıştı.

hangi ünlü nerede evlendi?


9- Işın Karaca & Tuğrul Odabaş

Çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş ile 5 yıldızlı Titanic Business Hotel’de evlenen Işın Karaca, ailesi ve arkadaşlarının katılımıyla eğlenceli bir düğün gerçekleştirmişti.

Düğün mekanındaki tiffany sandalyelerde, bar taburelerinde ve masa dizaynında kullanılan beyaz renk sadeliği temsil ederken; kırmızı kalp şeklindeki balonlarla da mekana renk getirilmişti.

hangi ünlü nerede evlendi?


Sen de böyle gösterişli bir otel düğünü yapmak istersen bu yazıya göz at: Peri Masallarındaki Kadar Muhteşem Düğünler için Otel Önerileri

10- Gizem Karaca & Kemal Ekmekçi

“Güzel Köylü” dizisiyle tanınan Gizem Karaca, iş adamı Kemal Ekmekçi ile oldukça kalabalık bir düğün organizasyonunda dünya evine girdi. Düğün, Bodrum’daki Nikki Beach Resort’ta gerçekleşmişti.

Deniz kenarındaki mekanda yapılan düğüne yaklaşık 700 kişi katılmıştı. Havuz başında gerçekleşen düğünde tropik çiçekler ve bitkilerden hazırlanan gelin takı dikkat çekmişti.

hangi ünlü nerede evlendi?


Deniz manzaralı bir mekanda düğün yapmayı kim istemez ki? Bak burada senin için seçtiğimiz yerler var: İstanbul'un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

11- Bülent Emrah Parlak & Burcu Gönder

BKM Mutfak oyuncularından Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder uzun süren ilişkilerinin sonunda Sarıyer’deki Portaxe’te dünya evine girdi. Boğaz’ın kenarında yer alan mekan muhteşem manzarasıyla da biliniyor.

Geniş kapasiteli mekanda gerçekleşen düğüne, çiftin de pek çok yakını ve ünlü dostu katılmıştı.

hangi ünlü nerede evlendi?

Portaxe

Portaxe

Firmayı İncele

Bu ünlü düğünleri dillere destan: En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Ünlülerin rüya gibi düğünlerini hatırlayıp, hafızalarımızı tazelemiş olduk. Eğer düğün mekanı arayışındaysan, ünlü isimlerin evlendikleri mekanlar sana ilham kaynağı olabilir. Beğendiğin mekanlardan fiyat teklifleri almak için acele et! Popüler düğün mekanlarına talep fazla olduğu için yerleri çabuk doluyor, bizden söylemesi! Peki senin aklına ünlülerin tercih ettiği başka düğün mekanları geliyor mu?

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap