Aradığını Bulamayıp Hiç Evlenmemiş Ünlüler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:47 dakika

11.02.2021

Ünlülerin evliliklerini takip ediyor, detaylarını büyük bir merakla inceliyoruz. Peki ya hiç evlenmemiş olan ünlüler? Bu listede birbirinden farklı alanlarda nam salmış ve bekar kalmayı tercih etmiş 12 ünlüyü derledik. Aralarında hiç tahmin etmediğin isimler olabilir!

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

1- Beyazıt Öztürk

Senelerdir sunduğu Talk Show programıyla ve oyunculuğuyla tanınan Beyazıt Öztürk’ün bir diğer nam saldığı konu da bekarlık! Hatta "Müzmin Bekar" deyince akla ilk olarak o geliyor.

1969 doğumlu olan Öztürk, kendisine bekarlığıyla ilgili sorular yöneltildiğinde evlenmek istediğini ancak zamanını beklediğini belirtiyor.

Bir televizyon programında da şöyle bir açıklama yapmıştı: "Eşimin vicdanlı ve merhametli olması önemli. İyi anne olabilecek biri olması önemli. Ayrıca bakışının anlamlı olması, güzel bakması ve entellektüel olması önemli. Bir gün evlenirsem Özdemir Erdoğan’dan 'Kumsalda' ilk çalacağım şarkı olacak. "

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Bazı ünlüler ise çok genç yaşlarda evlenmiş: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Evlendi?

2- Hadise

Ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz de hiç evlenmeyen ünlülerden. 1985 doğumlu şarkıcıdan bir dönem Sinan Akçıl’la beraberken evlilik bekleniyordu, ancak ilişkileri ayrılıkla sonlandı. Hadise, onu anlayabilen bir adam bulduğunda evleneceğini söylüyor.

Evlilikle ilgili sorulara ise şöyle bir yanıt vermişti: "Her düğün biraz buruk geçer ama 'Neden ben değilim?' diye sormuyorum tabii, ailem de istiyor. Annem babam da evlenmemi çok istiyor, ama ben doğru insanı bulma taraftarıyım. Zaten görüyorsunuz kısa sürede çok insan boşanıyor. Geç olsun sağlam olsun."

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

3- Al Pacino

1940 doğumlu ünlü aktör, ülkemizde de özellikle ‘Godfather’ ve ‘Scarface’ filmleriyle adını duyurmuştu. Al Pacino bu yaşına kadar kimseyle evlenmedi.

Fakat sinema dünyasından çok bilindik isimlerle beraberlikleri oldu. Hatta bu isimlerden üç tane de çocuğu var.

Neden Al Pacino’nun bu yaşına kadar kimseyle evlenmediğini ise, arkadaşı şöyle açıkladı: "Zaman zaman zor bir adam olabiliyor, sanırım bunun farkında."

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Bak bazı ünlüler ise ilk aşklarıyla evlenmiş: Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

4- Cenk Eren

90'ların popüler isimlerinden biri olan Cenk Eren de bu zamana kadar kimseyle evlenmedi.

Ancak son yıllarda Seren Serengil ile ilgili şöyle bir itirafta bulunmuştu: "Bugünkü aklım olsa Seren’le evlenirdim. ‘Benimle evlenmez’ diye düşündüm ama o gitti şarkıcıyla evlendi. Boşandı. Sonra tam şansımı bir kez daha deneyecektim ki; yine evlendi."

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

5- Hakan Altun

Arabesk sanatçısı Hakan Altun da aradığını bulamayan ünlülerden. Zamanında Seray Sever ve Ebru Gündeş ile yaşadığı ilişkilerle konuşulmuştu. Hatta ikisine de şarkı yazmıştı.

Bir konser çıkışı evlenmek isteyip istemediğini sorduklarındaysa şu cevabı vermişti: "Belki evlenirim. Yaş oldu 45, vakti geldi. Eğer bir aday olursa öyle uzun süre flört etmeyeceğim. Hemen evleneceğim."

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Bu davetiyeler sana fikir verecek: Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

6- Demet Evgar

Çok sayıda dizide ve filmde rol almış olan ünlü sanatçı Demet Evgar 1980 doğumlu ve şu zamana kadar başından hiç evlilik geçmedi. Ancak yaptığı açıklamalara bakarsak evliliğe karşı olmadığını görebiliyoruz.

Elle dergisine verdiği bir röportajda şöyle demişti: "Evet, mutlu olduğum bir ilişkim var. Ama evlilik düşünülecek bir şey değil. Bu benim hayatımda bir anda olabilir. Aşkla yaşama hali var bende. Yaşadığım sevgi bana rahatlık kazandırıyor. "

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Kimileri hiç evlenmez kimileri ise evlenmeye doyamaz: Hangi Ünlü Kaç Kez Evlendi?

7- Şebnem Ferah

Rock müziğin kraliçesi olarak anılan Şebnem Ferah da henüz gelinlikle göremediğimiz ünlü kadınlardan biri. Özel hayatıyla ilgili sorularda da sessiz kaldığı için evlilik hakkındaki düşüncelerini pek bilmiyoruz.

Zamanında Şebnem Ferah, Ebru Gündeş ve Süha Yavuz aşk üçgeni gündemdeydi. Sevdiği adam tarafından aldatılan Şebnem Ferah uzun süreler kendini toparlayamamıştı.

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Evlenen ünlülerin de düğünleri dillere destan mekanlarda olmuş: Hangi Ünlü Nerede Evlendi?

8- Soner Arıca

90'lara damgasını vurmuş isim Soner Arıca da hiç evlenmedi. Ünlü şarkıcı 1966 doğumlu ve hala aradığı kişiyi bulamamış gibi görünüyor.

Bir magazin sitesine verdiği röportajda bu konuyla ilgili şu cümleleri kurmuştu: "Yalnızlığı sevmeye çalışıyorum. Çünkü yol oraya doğru gidiyor galiba. "

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Böyle şeyler de oluyor: Aşk Şöhret Tanımaz: Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

9- Adrien Brody

Onu dünyaca ünlü Piyanist filminden tanıyoruz! Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Adrien Brody 45 yaşında ve hiç nikah masasına oturmadı.

Uzun zamandır beraber olduğu Sky Nellor ile aynı evde yaşamaya devam ediyor. Ancak evlilikle ilgili herhangi bir söylemde bulunmadılar.

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Bu düğünler günlerce gündemden düşmedi: En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

10- Cansu Dere

38 yaşındaki ünlü oyuncu Ezel dizisindeki Eyşan karakteriyle popülerliğinin zirvesine ulaşmıştı.

Cansu Dere’nin adı uzun süreler boyunca Cem Yılmaz ile anılmıştı. Ama Cem Yılmaz ile sürdürdükleri ilişkiyi evliliğe taşıyamadan ayrılmışlardı.

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Dere'yi gelinlikle göremesek de diğer ünlülerin gelinlik modellerine bakabiliriz: Ünlülerin Gelinlikleri

11- Seyfi Dursunoğlu

Huysuz Virjin karakteriyle gönüllerde taht kuran Seyfi Dursunoğlu kendini şovuna adadı ve hiç evlenmedi. Zamanında çok talibinin olduğunu, ancak hiçbiriyle evlilik yolunda ilerlemediğini söylemişti.

Neden evlenmediğini sorduklarında ise şöyle bir açıklama yapmıştı: "Önceleri çok parasızdım, evlenecek insanın madden kuvvetli olması lazım diye düşündüm. Kuvvetli olduğum zaman da iş işten geçmişti."

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

12- Charlize Theron

Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron da evlenmemeyi seçmiş olan ünlülerden. Aktör Sean Penn ile yaşadığı ilişkisinde evleneceği düşünülüyordu ama ayrılıkla sonuçlandı.

Sean Penn’den önceki sevgilisi Stuart Townsend ile de 10 yıl beraberlik yaşamıştı.

aradığını bulamayıp hiç evlenmemiş ünlüler

Şu an için hiç evlenmemiş ünlüler listesi bu şekilde. Ama tabii ileride neler olur, kim evlenmeye karar verir bilemeyiz.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

0 yorum