Nikah Davetiyesi Yaptırabileceğin 15 Davetiye Firması

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:51 dakika

11.01.2021

Nikah davetiyesi tasarlatıp bastırabileceğin birbirinden başarılı firmaları senin için derledik! Listelediğimiz davetiye firmalarının çalışmalarını incelemek ve fiyat teklifi almak için sayfalarını ziyaret etmeyi unutma.

Nikah Davetiyesi

1- RY Tasarım Atölyesi

İstanbul’daki firmalardan RY Tasarım Atölyesi, çiftlere birbirinden güzel nikah davetiye örnekleri hazırlıyor. Daha çok sade modeller ve minimal desenlerle hareketlendirdikleri tasarımlar hazırlıyorlar. Şehir dışına teslimat yapan firmayla anlaştığınız takdirde, siparişinizden sonra 1 hafta içerisinde davetiyelerinizi alabiliyorsunuz.

RY Tasarım Atölyesi

2- Paprika Design

Tarzınızı yansıtan bir nikah davetiyesi yaptırmak istiyorsanız, Paprika Design ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Firma, tamamen çifte özel tasarım yapabiliyor. Hazır davetiyelerinde ise mühürlü, şeffaf, floral ve renkli modellerin olduğunu görüyoruz. Davetiye baskılarında ise yaldız, gofre, emboss ve letterpress gibi birçok tekniği kullanabilecek tecrübeye sahipler.

Paprika Design

İstanbul'da uygun fiyata davetiye yaptırabileceğin firmalara ve modellerine de göz atmak istersen şu galerimize bakabilirsin: İstanbul'daki Uygun Düğün Davetiyeleri

3- Radika Davetiye

Şeffaf davetiye modellerinden kraft kağıtlı tasarımlara kadar aradığınız birçok tasarımı bulabileceğiniz bir firma Radika! Firma çiftlere tarzlarını yansıtan modelleri sunmayı hedefliyor. Bunun için önce isteklerini ve tarzlarını öğreniyor. Daha sonra ise onlara en uygun davetiye modellerini gösteriyor veya özel tasarım yapıyor.

Radika Davetiye

4- Avant Davetiye

Avanta Davetiye, sade nikah davetiyesinin yanı sıra ihtişamlı modeller de yaptırabileceğiniz bir firma. Özellikle kutulu davetiyeleri ve fotoğraf baskılı tasarımlarıyla ilgi görüyorlar. Davetiyelerinde dokulu ve özel kağıtlar kullanıyorlar. Bu da kartların çok daha şık durmasını sağlıyor.

Avant Davetiye

5- Davetiye Kadıköy

Nikah davetiye modelleriyle dikkat çeken firmalardan bir diğeri de Davetiye Kadıköy! 15 yıllık tecrübeleri, geniş model seçenekleri, her tarza hitap eden çalışmaları ve uygun fiyatlarıyla ilgi görüyor. Sipariş teslim sürelerinin 1 hafta olması da büyük avantaj. Davetiyeler elinize erkenden geçtiği için davetlilerinize ulaştırmak için yeterli zaman bulabilirsiniz.

Davetiye Kadıköy

6- Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi, modern ve yaratıcı çalışmalara imza atıyor! Davetiyelerine yaldızlı dokunuşlar yapıyorlar, makromelerle süslüyorlar, pastel tonlarındaki mühürlerle zarfları kapatıyorlar… Ayrıca dilerseniz kendilerine kaligrafik davetiye bile yaptırabiliyorsunuz.

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi

7- Boutique.D'lara

Boutique.D'lara, renkli kartları ve dolu dolu davetiye tasarımlarıyla dikkatimizi çeken firmalardan biri! Firmanın nikah davetiye fiyatları oldukça uygun. Sayfalarına yapılan çift yorumlarından birini buraya fikir vermesi açısından bırakıyoruz:

Tuğba & Oğuzhan: "Dilara Hanım başından sonuna kadar her detayı titizlikle çalıştı. Tam olarak istediğimiz modeli oluşturduk. Her aşamasında çok kibar ve ilgiliydi. Çok içimize sindi. Çok teşekkür ederiz."

nikah davetiyesi yaptırabileceğin 15 davetiye firması

8- Harem Davetiye

Harem Davetiye, trendleri yakından takip eden bir ekibe sahip. Davetiyelerini son dönemlerde sıklıkla kullanılan kuru çiçekler, hasır ipler ve mühürlerle süslüyorlar. Dileyen çiftler için danteller, kurdeleler, parlak taşlar, inciler ve püsküller de kullanabiliyorlar! Siz de tarzınızı nikah davetiyenizde kullandığınız aksesuarlarla yansıtabilirsiniz.

Harem Davetiye

9- Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

“Hem davetiyemizi bastıralım hem de bir vakfa destekte bulunalım” gibi bir düşünceniz varsa size Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nı önereceğiz. Birbirinden güzel ve sade nikah davetiye modellerinin bulunuyor. Ayrıca tasarım yaparken her modele şöyle bir not düşüyorlar: Bu davetiye ile sizin adınıza Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağışta bulunarak bir çocuğa umut olduk.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

10- Davetiye Rüzgarı

Davetiye Rüzgarı, İstanbul’da hizmet veren ama şehir dışına da gönderim yapan bir firma. Renk, desen, aksesuar, zarf, davetiye kağıdı seçimi ve yazılacak metni göz önünde bulundurarak model önerilerinde bulunuyorlar. Aslında kafanızda canlandırdığınız ve olmasını istediğiniz modelin neredeyse aynısını size sunuyorlar diyebiliriz.

Davetiye Rüzgarı

Farklı tasarımlar ilgini çekiyorsa şu yazımızdaki modellere de göz atabilirsin: 3 Boyutlu Düğün Davetiye Örnekleri

11- Elmira Atölye

Nikah davetiyesi firmalarından Elmira Atölye; çiftlere şehir dışı gönderim, kaligrafik davetiye, özel tasarım gibi hizmetler veriyor. “Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz” mottosuyla hareket eden firma; yaklaşık olarak 2 haftalık bir süre zarfında size hazır halde istediğiniz sayı kadar seçtiğiniz davetiyeyi gönderiyor.

Elmira Atölye

12- Norm Design Davetiye

Floral davetiye modelleriyle ön plana çıkan Norm Design; kaliteli baskı, kağıt, aksesuar ve özel tasarım ürünleriyle yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyor. Firma; nikah davetiyelerinin yanı sıra kına kartı, menü kartı, karşılama panosu, anı defteri, kalem, kitap ayracı gibi şık tasarımlar da yapıyor.

Norm Design Davetiye

13- Minimo Design Events

Minimo Design Events, minimal tasarımları nikah davetiyelerine en güzel şekilde yansıtıyor! Tamamen çifte özel tasarladıkları davetiyeler için kaliteli kağıt ve özel zarflar tercih ediyorlar. Renk renk kurdeleler, çiçekler, mühür ve aksesuarlar kullanmaları sayesinde de modellere hareket katılıyor.

Minimo Design Events

14- Art Davetiye

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Art Davetiye, her zevke hitap edebilen çeşitlilikte davetiyeler hazırlıyor. Şeffaf davetiyeleriyle öne çıkan firma çifte özel tasarım da hazırlayabiliyor. İstediğiniz yazı çeşidini istediğiniz renk ile davetiyelere işleyerek çok şık bir tasarım ortaya koyuyorlar. Sonrasında ise hemen hazırlıklara başlıyor ve kısa süre içerisinde size teslim ediyorlar.

Art Davetiye

15- Beşiktaş Davetiye

Listeyi çiftlerin memnun kaldığı firmalardan biri olan Beşiktaş Davetiye ile sonlandıralım! Bu firmada dilediğiniz gibi bir nikah davetiyesini kolaylıkla bulabiliyorsunuz: Sade ya da ihtişamlı, ışık ışıl ya da mat… Seçtiğiniz modeli de bir haftadan kısa süre içerisinde teslim ettiklerini belirtmeden geçmeyelim.

Beşiktaş Davetiye

Nikah davetiyesi için anlaşabileceğiniz firmalardan beğendikleriniz olursa sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca nikah davetiye fiyatları için de firma sayfalarındaki teklif alma formları sizi bekliyor!

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum