Nikah Davetiyesi Yaptırabileceğin 15 Davetiye Firması

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:32 dakika

03.05.2024

Nikah davetiyesi tasarlatıp bastırabileceğin birbirinden başarılı firmaları senin için derledik! Listelediğimiz davetiye firmalarının çalışmalarını incelemek ve fiyat teklifi almak için sayfalarını ziyaret etmeyi unutma.

Nikah Davetiyesi

1- Duru Atölye

İstanbul’daki firmalardan Duru Atölye, çiftlere birbirinden güzel nikah davetiye örnekleri hazırlıyor. Daha çok sade modeller ve minimal desenlerle hareketlendirdikleri tasarımlar hazırlıyorlar. Şehir dışına teslimat yapan firmayla anlaştığınız takdirde, siparişinizden sonra 1 hafta içerisinde davetiyelerinizi alabiliyorsunuz.

Duru Atölye

2- Tanzey

Tarzınızı yansıtan bir nikah davetiyesi yaptırmak istiyorsanız, Tanzey ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. En sevdiğiniz çiçeği ekleyebileceğiniz tasarımlara imza atan modellerle konuklarınızı akıllarda kalıcı bir davetiye ile bu özel güne davet edebilirsiniz.

Tanzey

3- Bridesis

Nikah için uygun zarif tasarımları bulabileceğiniz bir firma olan Bridesis minimal davetiye modelleriyle öne çıkıyor. Fatih'te hizmet veren firmada teslim süresi 1 haftadan daha kısa.

Bridesis

Bridesis

Bridesis

Firmayı İncele

4- Sim Davetiye

Sim Davetiye, sade nikah davetiyesinin yanı sıra ihtişamlı modeller de yaptırabileceğiniz bir firma. Özellikle şeffaf zarflı davetiyeleri tasarımlarıyla ilgi görüyorlar. Davetiyelerinde dokulu ve özel kağıtlar kullanıyorlar. Bu da kartların çok daha şık durmasını sağlıyor.

Sim Davetiye

5- Davetiye Rengim

Nikah davetiye modelleriyle dikkat çeken firmalardan bir diğeri de Davetiye Rengim! Şeffaf tasarımlarına romantik dokunuşlar yapıyorlar, kutu bitkilerle süslüyorlar, pastel tonlarındaki mühürlerle zarfları kapatıyorlar…

Davetiye Rengim

6- Forinvite

Forinvite, yakınlarınızı nikaha online olarak davet etmenize imkan veriyor. Kağıt kullanmadan doğa dostu davetiyenizi dağıtmak için zaman ayırmanıza gerek kalmıyor. Davetiyelerdeki LCV hizmeti sayesinde konuklarınızın katılım durumunu öğrenebiliyorsunuz.

Forinvite

7- Boutique.D'lara

Boutique.D'lara, renkli kartları ve dolu dolu davetiye tasarımlarıyla dikkatimizi çeken firmalardan biri! Firmanın nikah davetiye fiyatları oldukça uygun. Sayfalarına yapılan çift yorumlarından birini buraya fikir vermesi açısından bırakıyoruz:

Tuğba & Oğuzhan: "Dilara Hanım başından sonuna kadar her detayı titizlikle çalıştı. Tam olarak istediğimiz modeli oluşturduk. Her aşamasında çok kibar ve ilgiliydi. Çok içimize sindi. Çok teşekkür ederiz."

nikah davetiyesi yaptırabileceğin 15 davetiye firması

8- Dadavet Yeni Nesil Davetiye

Dadavet Yeni Nesil Davetiye de dijital davetiye hizmeti firmalarından. Ancak firmayı farklı kılan video-davetiye hazırlıyor olmaları.

Firmanın pek çok konsepti bulunuyor. İçlerinden zevkinize uygun olanı tercih ediyorsunuz. Firmanın deneyimli ekibi kısa bir davetiye videosu hazırlıyor. Videonun içerisine sizin görsellerinizi, düğün mekanınızı, davet saatinizi esprili yazılar ve görsellerle destekleyerek ekleyip, farklı bir davetiye modeline imza atıyor.

Firmanın örnek davetiyele videolarından birini de sana fikir vermesi için şuraya bırakıyoruz:

9- Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

“Hem davetiyemizi bastıralım hem de bir vakfa destekte bulunalım” gibi bir düşünceniz varsa size Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nı önereceğiz. Birbirinden güzel ve sade nikah davetiye modellerinin bulunuyor. Ayrıca tasarım yaparken her modele şöyle bir not düşüyorlar: Bu davetiye ile sizin adınıza Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağışta bulunarak bir çocuğa umut olduk.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

10- Davetiye Rüzgarı

Davetiye Rüzgarı, İstanbul’da hizmet veren ama şehir dışına da gönderim yapan bir firma. Renk, desen, aksesuar, zarf, davetiye kağıdı seçimi ve yazılacak metni göz önünde bulundurarak model önerilerinde bulunuyorlar. Aslında kafanızda canlandırdığınız ve olmasını istediğiniz modelin neredeyse aynısını size sunuyorlar diyebiliriz.

Davetiye Rüzgarı

11- Tohumlu Kalem

Nikah davetiyesi firmalarından Tohumlu Kalem de doğa sever çiftlerin tercih ettiği firmalar arasında. Tohumlu kalemler, bir yüzünde isimler, tarih, organizasyon detayları ve tohum çeşidi; diğer yüzüne ise seçmiş olduğunuz özlü sözün yazılı olduğu kurşun kalemleri ifade ediyor. Tohum, kalemin üst kısmındaki kapsülün içinde bulunuyor. Kalemlere tek tek kraft paketleme yapılıyor ve isteğinize göre süsleniyor.

Tohumlu Kalem

12- Norm Design Davetiye

Floral davetiye modelleriyle ön plana çıkan Norm Design; kaliteli baskı, kağıt, aksesuar ve özel tasarım ürünleriyle yeni evlenecek çiftlere hizmet veriyor. Firma; nikah davetiyelerinin yanı sıra kına kartı, menü kartı, karşılama panosu, anı defteri, kalem, kitap ayracı gibi şık tasarımlar da yapıyor.

Norm Design Davetiye

13- Minimo Design Events

Minimo Design Events, minimal tasarımları nikah davetiyelerine en güzel şekilde yansıtıyor! Tamamen çifte özel tasarladıkları davetiyeler için kaliteli kağıt ve özel zarflar tercih ediyorlar. Renk renk kurdeleler, çiçekler, mühür ve aksesuarlar kullanmaları sayesinde de modellere hareket katılıyor.

Minimo Design Events

14- Mert Davetiye

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Mert Davetiye, her zevke hitap edebilen çeşitlilikte davetiyeler hazırlıyor. Zarif davetiyeleriyle öne çıkan firma çifte özel tasarım da hazırlayabiliyor. İstediğiniz yazı çeşidini istediğiniz renk ile davetiyelere işleyerek çok şık bir tasarım ortaya koyuyorlar. Sonrasında ise hemen hazırlıklara başlıyor ve kısa süre içerisinde size teslim ediyorlar.

mert Davetiye

Mert Davetiye

Mert Davetiye

Firmayı İncele

15- Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Listeyi Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ile sonlandıralım! Özel günleriniz için konuklarınıza davetiye olarak değerli bir hediye vermek istiyorsanız, vakfın ürünleri ilginizi çekebilir. İsim ve tarihlerin yazılı olduğu taş, ahşap, açacak işlevi bulunan magnetleri, davetiye, kitap ayracı, masa kartı ve zarf seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece sizin desteğinize ihtiyacı olan insanlara yardımcı olabileceğiniz manevi bir hediye tercih edebilirsiniz.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı


Nikah davetiyesi firmaları arasından beğendikleriniz olursa sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca nikah davetiye fiyatları için de firma sayfalarındaki teklif alma formları sizi bekliyor!

Şunlar da ilgini çekebilir:

3 Boyutlu Düğün Davetiye Örnekleri

Davetkar Bir Davetiyenin Şehrinizdeki Maliyeti Nedir?

Davetiye Firmalarından Düğün Davetiyesi Örnekleri

Davetiye Seçerken Bunlara Dikkat

İstanbul'da Düğün Davetiyesi Fiyatları

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap