Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:08 dakika

11.02.2021

İlk aşkıyla evlenmek çok kişinin denk gelebildiği bir durum değil. Çocukluktan beri tanıdığın kişiyle bir ömür geçirmek büyük şans. Bu şansı tadan bazı ünlüler var ve yıllardır evlilikleri devam ediyor. İlk aşkıyla evlenen ünlüleri ve hikayelerini bu yazıda derledik.

1- Barış Manço

Gönüllere taht kuran sanatçılardan Barış Manço ilk aşkı olan Lale Manço ile evlendi ve bir ömür boyu beraber yaşadılar. Tanışma hikayeleri de filme konu olacak cinsten:

Lale Manço ablasının evine gider. Telefonlarında bir arıza olduğu için komşuları Barış Manço’ya çıkar ve telefonu kullanıp kullanamayacağını sorar. Barış Manço da “Benimle evlenirsen kullanabilirsin.” der. Daha önce birkaç kere görmüş olduğu Barış’a “Neden olmasın.” yanıtını verir Lale. Aşk hikayesi böyle başlar.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

2- Prens William

Royal düğünlerin en güzeliydi belki de onlarınki! Kate Middleton ve Prens William aynı üniversitede öğrenim görüyorlardı ve orada tanışmışlardı. İlk başta iyi arkadaşlardı. Sonrasında Kate’in çıktığı bir yardım defilesinde, William hayatının ilk ve tek aşkının farkına varmıştı.

10 yıl süren ilişkilerinden sonra görkemli bir tören ile evlenmişlerdi. Şu an da herkesi kıskandıran mutlu bir evlilikleri ve 3 çocukları var.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Bazı ünlüler çok kez evlenmiş: Hangi Ünlü Kaç Kez Evlendi?

3- Bono

Lisede birbirlerine aşık olan ve 1982’de evlenen ünlü rockçı Bono ve Ali Hewson, o zamandan bugüne ilişkilerini taşıdılar.

Bono'nun ilk aşkı ve aynı zamanda eşi Ali Hewson için kurduğu şu cümle her şeyi açıklıyor sanırım: "Ben dünyanın en olağanüstü kadınıyla tanıştım. O nedenle onu kaybetmeye tahammül edemezdim."

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Bu ünlü düğünleri dillere destan: En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

4- Biricik Suden

Biricik Suden ile Mazhar Alanson’un evlilik hikayesi biraz farklı. Aslında birbirleriyle evlenmeden önce başlarından farklı evlilikler geçiyor. Ancak Biricik Suden 16 yaşından beri Mazhar Alanson’a sırılsıklam aşık.

İkisinin de boşandığı dönemde tekrar karşılaşmışlar ve aralarındaki aşkı evlilikle taçlandırmışlardı. Hatta Alanson, "Hala hoş bir havan var, ne güzel adın." sözlerinin geçtiği Yandım adlı şarkıyı Biricik Suden için bestelemişti.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

5- Mark Zuckerberg

Facebook’un kurucusu ve dünyanın en zengin adamlarından biri Mark Zuckerberg de ilk aşkıyla evlenen ünlülerden. Zuckerberg, Priscilla Chan ile 2002 yılında öğrenciyken üniversitede tanışmıştı.

Birbirlerine aşık olan çift 2012 senesinde ilişkilerini evliliğe taşıdılar ve hala da beraberlikleri devam ediyor. Priscilla Chan, yoğun bir çalışma temposuna sahip olan Zuckerberg’e haftada bir gece beraber dışarı çıkma ve 100 dakika baş başa kalma şartı getirmiş.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Bazı ünlüler ise hiç evlenmemiş: Aradığını Bulamayıp Hiç Evlenmemiş Ünlüler

6- Berna Laçin

Ünlü oyuncu, sunucu Berna Laçin de çocukluk aşkıyla bir ömür boyu yaşamaya karar verenlerden. 1996 yılında Berna Laçin ve Tolga Eşiz dünyaevine girmişti.

2002 yılında da çiftin kızları Ada dünyaya gelmişti. Hala beraberlikleri mutlu bir şekilde devam ediyor.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Peki ya hayranlarıyla evlenenler: Aşk Şöhret Tanımaz: Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

7- Messi

Dünyaca ünlü futbolcu Messi 2017 senesinde ilk aşkıyla görkemli bir törenle evlenmişti. 5 yaşından beri birbirini tanıyan bir çiftten bahsediyoruz. Hatta tanışmaları da şöyle olmuş: Antonella, Messi’nin en yakın arkadaşının kuzeni. Onun aracılığıyla tanışmış ve birbirlerine aşık olmuşlar.

Antonella Roccuzz ile Messi’nin iki çocukları var. Evlendikten hemen sonra çocuklarıyla Karayipler’e balayına gitmişlerdi.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Bu davetiyeler sana fikir verecek: Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

8- Snoop Dogg

Snoop Dogg ve iş kadını eşi Shante Taylor da birbirinin lise aşkı. Hatta öyle ki Snoop Dogg rapçiler arasında aile yaşamına en bağlı olanlardan biri olarak görülüyor.

26 yıldır devam eden evlilikleri var ve 3 tane çocukla da ailelerini genişletmişler. Geniş aileleriyle de gayet mutlu görünüyorlar.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Snoop Dogg genç yaşta evlenmişti. Diğer ünlülerin kaç yaşında evlendiği de bu yazıda: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Evlendi?

9- Lebron James

Ünlü basketbolcu Lebron James de lise aşkından kopamamış. Eşi Savannah Brinson ile okulda tanışmış ve 2013 yılından beri evliler.

"Bana çok saygılı davranıyor. Yani çocukların ve annesinin ve etrafındaki herkesin de düşündüğü gibi onu sevmemek zor. Sahip olduğu her şey ve yaptığı her şey için gerçekten çok alçakgönüllü bir adam."

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

Kimisi çocukluk aşkıyla evlenir kimisi hiç evlenmez: Aradığını Bulamayıp Hiç Evlenmemiş Ünlüler

10- Jon Bon Jovi

Dünyaca ünlü müzisyenlerden Jon Bon Jovi eşiyle lise dönemindeyken tanışmış ve aşık olmuş. Eşi Dorothea Hurley lise zamanında Jon Bon Jovi’ye bol bol ders çalıştırıyormuş.

Çiftin 1989 yılından beri mutlu bir beraberlikleri ve 4 çocukları var.

bu hikayeler filme konu olur: i̇lk aşklarıyla evlenen ünlüler

İlk aşkıyla evlenen ünlüler bu şekilde. Ya sen? Çocukluk aşkınla mı evlendin? Haydi hikayeni bizimle paylaş.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap