Vakko

E-posta Gönder

Vakko

Damatlık

Kategori

Akçaabat, Trabzon

İlçe, İlÖnerilen Firmalar

Wol'K
16

Akçaabat

Wol'K

Erkek giyiminde farklı bir yaklaşım olarak sunulan Wol’k imzası Trabzon’un ...

Akçaabat

Ramsey

Bugün çeyrek asırdır moda işinde olan Ramsey erkek giyiminde yalnızca Türki...

Kiğılı
52

Akçaabat

Kiğılı

1938 yılında erkekler için kumaş satışı ile ticarete başlayan KİĞILI 1965 y...

Hakkında

Moda Vakko’dur sloganını kim hatırlamaz? Seksenli yıllarda zirvede olan ünlü giyim markası hazır giyimde artık bir duayen olarak kabul ediliyor. Vakko adı 1934 yılında Vitali Hakko tarafından kurulan küçük bir şapkacı dükkanına dayanır, bugün içinse yurdun dört bir yanında olan mağazaları ile en gözde giyim markalarından birisidir. Trabzon ilinin Akçaabat ilçesi mağazası da hizmetinizdedir. Ayrıca il bazında diğer ilçelerde de mağazalarımız bulunmaktadır. Vakko ismi ile beğenilerinize sunulan ürünlerin kalitesi hep konuşuldu. Bu yüzden damatlıklar da bırakın, Vakko’dan olsun. Giyimin ve şıklığın adını taşıyın. En özel gününüzde en şık olan erkek siz olun. Hazır giyim koleksiyonlarımız içinde mutlaka beğendiğiniz bir çeşit olacaktır.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Gazipaşa Mah.Atatürk Alanı Taksim Cad. No:30 , Kalkınma Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. 100.Yıl Park Yanı Değirmendere, Kemerkaya Mah. Kunduracılar Cad. No:22

Vakko Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.