Damatlık

Nevşehir Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Acıgöl Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık Hangi Renk Olmalı?

Damatlık modelleri arasında yapacağınız seçimi kolaylaştırmak için işe öncelikle takım elbisenizin rengine karar vermekle başlayabilirsiniz. Burada düğününüzü yapacağınız mevsim size yol gösterici olacaktır. Örneğin kış aylarında evlenecekseniz, koyu tonlardaki modeller daha iyi bir seçim olur. Siyah, gri, bordo ve lacivert damatlık modelleri kışın en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Eğer bir yaz düğünü yapacaksanız, düğün mekanınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Eğer yazın bir kır düğünü yapacaksanız toprak tonlarında bir damatlık takım elbise ile çok hoş bir damat olabilirsiniz. Kumsal düğünlerine ise buz mavisi damatlık modelleri çok yakışır. Havuz başı bir düğün yapmayı planlıyorsanız koyu mavi damatlık takım elbiseleri değerlendirebilirsiniz.

Damat takım elbisenizin altına giyeceğiniz ayakkabıya da en az damatlığınız kadar özen göstermelisiniz. Seçtiğiniz ayakkabının rengi damatlığınız ile uyumlu olmalıdır. Mesela siyah bir smokin tercih ettiyseniz, siyah ince bağcıklı smokin ayakkabısı giymelisiniz. Kumsal düğünü yapacaksanız ve buz mavisi tonlarında keten bir takım giyecekseniz, koyu mavi tonlarda loafer bir ayakkabı tercih ederek, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayakkabı seçimi ile ilgili daha detaylı bilgi isteseniz, “Damat Ayakkabısı Seçiminde Önemli Noktalar” başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Nevşehir’de smokin ya da damatlık fiyatları ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bulunduğunuz sayfada Nevşehir’de size hizmet verebilecek mağazaları kriterlerinize uygun şekilde filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları