Damatlık Nevşehir

Moda Di Centone

Moda Di Centone Hakkında

Sitil Çizgi Şirketler Gurubu 0 Türk sermayesi ile kendi markasını yaratan ve erkek giyim sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen, Türkiye'nin önde gelen Erkek giyim firmasıdır.

Moda Dı Centone markası, Sitil Çizgi Şirketler Gurubunun tekstil sektöründe 25 yıllık deneyiminden, iç ve dış pazarlardaki rekabet gücünden, kaliteye duyduğu saygı, işçiliğe gösterdiği özen ve detaylara verdiği önemle, güçlü bir marka olarak şekillenmiştir.

Erkek giyim sektöründe kaliteli kumaşları, kaliteli işçilikle buluşturup, klasik giyimin modern stilini ortaya koyan Moda Dı Centone markası, geniş ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışında 70 mağazasıyla tüketici ile buluşmaktadır.

Kalitenin en rafine çizgisini taşıyan Centone ürünlerinde, kumaştan telaya, düğmeden dikiş ipliğine kadar kullanılan her malzeme özenle seçilip, kalite standartları onaylanmış tesislerinde dikilerek değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne kalite felsefesinden vazgeçmeyen Sitil Çizgi Şirketler Gurubu, bugün dünyanın önde gelen markalarına yaptığı ihracat ile kendini uluslararası alanda kanıtlamış ve ülke ekonomisi içinde önemli bir kuruluş haline gelmiştir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Bahçelievler Mah.Mustafa Parmaksız Cad.No:61,Forum Kapadokya Blok No:021

  • Haritadaki Konumu

    Moda Di Centone Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.