Isparta Çiçekçiler

Düğün çiçeklerini seçerken tek uğraşın sarı mı mevi mi olacaklarını düşünmek olsun diye Isparta çiçekçilerini listeledik, düşlediğin gelin buketi için incelemeye başla!


0 Firma listeleniyor

ÜZGÜNÜZ 😞

Ne istediğini biliyorsun, bu güzel.
Fakat aradığın özelliklere uygun firma henüz açılmadı.


Tercihlerini bir daha gözden geçirip tekrar dene!


Tüm Şehirler Çiçekçiler

Düğün çiçeklerinizi seçerken dikkat etmeniz gerekenleri hiç düşündünüz mü? Öncelikle yapay mı canlı çiçek mi kullanacağınıza karar verin ki bu adım sonrası canlı çiçek kullanmaya karar verdiyseniz düğün yaptığınız mevsimde hangi çiçeklerin taze olduğunu önemsemelisiniz. Ayrıca düğün mekanınıza ve konsepte uygun çiçekler tercih etmenizde önemli. Örneğin papatyaları seven bir çiftseniz kır düğününüz için kullanacağınız papatyalar ve onunla uyumlu bir gelin buketi çok şık olacaktır.

Gelin çiçeğinizi de yine düğün süslemesinde kullandığınız çiçeklerle uyumlu tercih etmenizin önemli olduğuna da vurgu yapmış olduk böylece. Damat yaka çiçeği, gelin buketi ve mekan süsleme çiçeklerinin uyumu kusursuz görsel bir şöleni de beraberinde getirecektir. Ayrıca gelin arabanızı süsletirken kullanacağınız çiçekler de bu uyuma eşlik etmeli.