Çiçekçiler Eskişehir

Özlem Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özlem Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Özlem Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Özlem Çiçekçilik Hakkında

Düğün gününüzde elinizde taşıyacağınız gelin çiçeğinizi hala seçmediniz mi? Özlem Çiçekçilik Eskişehir’de sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda harika gelin el buketleri hazırlıyoruz. İşimizi titizlikle yapıyor, tarzınızı yansıtan çalışmalara imza atıyoruz. Üstelik sadece el çiçeği mekan ve araç süsleme konusunda da çiçeklerimizle size yardımcı oluyoruz.

Gelin el buketlerinde tasarımı çok önemsiyor, düğün konseptinize uyum sağlayacak modelde ve renklerde gelin el buketleri hazırlıyoruz. Gelin el buketlerimizde tercih her zaman sizin. İsterseniz sade isterseniz rengarenk el buketleri hazırlayabiliyoruz. Ayrıca gelin el buketlerinizin ister canlı ister yapay çiçeklerle hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Tercihinize saygı duyarak istekleriniz doğrultusunda hazırlık yapıyoruz.

Sadece gelin el buketi hazırlamakla kalmayan firmamız gelin arabası süsleme, damat yaka çiçeği hazırlama ve mekan süsleme gibi farklı hizmetlerde sunuyor. Çiçek tasarımı ve bakımı konusunda çok yetenekli olan profesyonel çalışanlarımızla size yardımcı oluyoruz. Ekibimiz düğün konseptinize uygun çiçek süslemeleri yaparak hayallerinizi gerçekleştiriyor. Herkesin tarzını yansıtan konseptlerimizle eminiz ki siz de bizimle tanıştığınız için çok memnun olacaksınız. Tıpkı diğer çiftlerimiz gibi.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi önceden görüşme yaparak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan bahsederken bir yandan da modellerimizi size tanıtıyoruz. Düğün konseptiniz doğrultusunda en uygun modellerin neler olacağına birlikte karar veriyoruz. Dilerseniz el çiçeğiniz, araç süsünüz, damat yaka çiçeğiniz ve mekan süslemeleriniz aynı renk ve model çiçeklerden oluşabilir. Böylelikle görsel bir bütünlük yakalayarak estetik değeri yüksek göz kamaştırıcı bir hizmet alabilirsiniz.

Siz de Eskişehir çiçekçileri arasında yer alan firmamız Özlem Çiçekçilik’in değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmeyi umut ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İki Eylül Caddesi Ticaret Sarayı Altı 28/E

  • Haritadaki Konumu

    Özlem Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.