Özlem Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Alpu, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Hakkında

Düğün gününüzde elinizde taşıyacağınız gelin çiçeğinizi hala seçmediniz mi? Özlem Çiçekçilik Eskişehir’de sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda harika gelin el buketleri hazırlıyoruz. İşimizi titizlikle yapıyor, tarzınızı yansıtan çalışmalara imza atıyoruz. Üstelik sadece el çiçeği mekan ve araç süsleme konusunda da çiçeklerimizle size yardımcı oluyoruz.

Gelin el buketlerinde tasarımı çok önemsiyor, düğün konseptinize uyum sağlayacak modelde ve renklerde gelin el buketleri hazırlıyoruz. Gelin el buketlerimizde tercih her zaman sizin. İsterseniz sade isterseniz rengarenk el buketleri hazırlayabiliyoruz. Ayrıca gelin el buketlerinizin ister canlı ister yapay çiçeklerle hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Tercihinize saygı duyarak istekleriniz doğrultusunda hazırlık yapıyoruz.

Sadece gelin el buketi hazırlamakla kalmayan firmamız gelin arabası süsleme, damat yaka çiçeği hazırlama ve mekan süsleme gibi farklı hizmetlerde sunuyor. Çiçek tasarımı ve bakımı konusunda çok yetenekli olan profesyonel çalışanlarımızla size yardımcı oluyoruz. Ekibimiz düğün konseptinize uygun çiçek süslemeleri yaparak hayallerinizi gerçekleştiriyor. Herkesin tarzını yansıtan konseptlerimizle eminiz ki siz de bizimle tanıştığınız için çok memnun olacaksınız. Tıpkı diğer çiftlerimiz gibi.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi önceden görüşme yaparak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan bahsederken bir yandan da modellerimizi size tanıtıyoruz. Düğün konseptiniz doğrultusunda en uygun modellerin neler olacağına birlikte karar veriyoruz. Dilerseniz el çiçeğiniz, araç süsünüz, damat yaka çiçeğiniz ve mekan süslemeleriniz aynı renk ve model çiçeklerden oluşabilir. Böylelikle görsel bir bütünlük yakalayarak estetik değeri yüksek göz kamaştırıcı bir hizmet alabilirsiniz.

Siz de Eskişehir çiçekçileri arasında yer alan firmamız Özlem Çiçekçilik’in değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmeyi umut ediyoruz.

İletişim

Sedat Battal

  • Adres: İki Eylül Caddesi Ticaret Sarayı Altı 28/E

Özlem Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!