Özdere Otelleri

Ege'nin incisi ve en güzel koylarından Özdere'de balayı tatili için Düğün.com doğru adres! Kolayca Özdere balayı otellerini inceleyin ve teklif alın!

Özdere Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

İzmir’in şirin mi şirin beldesi tertemiz deniziyle dilerseniz balayı tatilinizi taçlandırabilir. Upuzun sahil şeridiyle altın gibi kaliteli kumuyla tatilinizi Özdere’de yapmak sizi cennette tatil yapmış kadar mest edebilir.

Özdere’nin Adnan Menderes Havaalanına yakınlığı sizi ulaşım açısından epey rahat ettirecektir. Ayrıca Kuşadası ve Çeşme’ye yakın olması da sizin çevrede de gezilecek yerler bulmanız açısından önemlidir.

Denizi, kumu, sahili ve yeşilin bin bir tonu yanında Özdere balayı otelleri de burada tatil yapmanızı tercih etmenize değecek bir yer haline getirir.

Özdere otelleri belde gibi şirin ve samimidir. Otellerin her birinde her şey dâhil sistemini bulabilirsiniz. Otellerin hizmet kalitesi de bir o kadar samimi ve içtendir. Ayrıca oteller sahil şeridine oldukça yakındır.

Özdere Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi gibi dinî ve tarihî önem taşıyan yerlere yakın olması sebebiyle de dünyadan da pek çok turiste ev sahipliği yapar. Eğer siz de tarihî ve kültürel mekânları seven bir çiftseniz Özdere’ye gelmişken bu özel yerleri ziyaret etmeyi ihmal etmeyiniz.

Bu yöreyi seçmek, Özdere’de balayı demek Ege’nin belki de en temiz denizinde yüzüp doğanın tüm güzelliğine şahit olacağınız koylarında vakit geçirme şansı elde edeceksiniz. Ahmetbeyli Koyu, Kuyubükü Koyu, Koru Koyu, Göl Yatağı Koyu Özdere’nin en güzel koylarındandır.

Özdere’de yeşili de doya doya yaşayabilirsiniz. Yeşile ve doğaya doymak için Kalemlik Milli Parkı, Orta Mahalle Gençlik Parkı ve Yıldırım Piknik Alanı ziyaret edebileceğiniz yerlerdendir.

Özdere otelleri size sakinliği, huzuru sevdiğinizle doya doya yaşama fırsatı sunarken balayınızın unutulmaz bir şekilde geçip ölümsüzleştirecektir. Belki de her evlilik yıldönümünüzü bundan sonra hep Özdere’de geçirirsiniz.

Hayatınızın en güzel başlangıcını yapacağınız Özdere ve Özdere otellerinde şimdiden güzel bir balayı tatili diliyoruz.


Ne Zaman Gidilmeli?