Kemer Otelleri

Antalya'nın batısında bulunan ilçesi Kemer; Batı Toroslar ile Akdeniz arasında yer alan Türkiye'nin en önemli turizm bölgelerinden biridir.

Kemer Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

Kemer tadına doyum olmaz deniz ve doğa manzarası, eğlenceli hayatı ve birbirinden özel Kemer otelleriyle balayının vazgeçilmez adreslerinden biri. Denizin ihtişamlı dağlarla eşsiz uyumu ve yeşilin huzur veren havası size dünyanın en romantik balayını yaşatabilir.

Kemer Otelleri balayınızı en üst seviyede yaşayabilmeniz için size lüksü ve konforu sunuyor. Bunun yanında Kemer Limanı’nın yanı başında bulunan Kemer otelleri her yere en yakın mesafededir.

Her şey dâhil sistemiyle çalışan Kemer balayı otelleri muhteşem mutfakları, gece ve gündüz showları, büyük havuzları, aqua parkları, sauna, hamam ve spa merkezleriyle size eşsiz bir balayı tatili vadediyor.

Kemer doğa güzelliği yanında adrenalin seven balayı çiftleri için de mükemmel bir destinasyon olabilir. Eşinizle sörfün heyecanını yaşayıp, denizin bambaşka bir yönünü deneyimleme şansı elde edebilirsiniz.

Kemer’de otelin keyfini sınırsızca çıkarabilirsiniz, fakat tarihe ve kültüre meraklı bir çiftseniz Kemer’in tarih ve kültür yüklü mekânlarını gezebilirsiniz. Bu tarihi mekânlardan ilki Kemer’deki tek Selçuklu yapısı Selçuklu Av Köşkü’dür. Görmenizi tavsiye edeceğimiz Kemer antik kentleri ise Phaselis Antik Kenti, Idyros Antik Kenti ve Olympos Antik Kenti’dir.

Keşfetmeyi seven bir çiftseniz Kemer’in doğal güzellikleri de balayınıza renk katabilir. Göynük Kanyonu, Beldibi Mağarası, Olimpos, Tahtalı Dağı, Yanartaş ve Üçoluk Yaylası keşfedip hayran kalacağınız Kemer’de gezip göreceğiniz yerler arasındadır.

Sezona ve mevsime göre değişiklik gösteren Kemer otel fiyatları sezondan önce erken rezervasyon döneminde rezervasyonunuzu yaptırırsanız uygun fiyatlara düşebilir. Unutmadan Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları Kemer’in en güzel zamanlarıdır aklınızda bulunsun.

Kemer gece eğlencelerinin de en güzel adresidir. Otelinizin disko ve gece kulübünde sabaha kadar eğlenip evliliğinizin ilk günlerini doyasıya kutlayabilirsiniz.

Kemer otelleri gerek size lüksü ve ihtişamı sunması gerek de doğası ve kültürüyle unutulmaz bir balayı yaşatabilir. Yeter ki siz balayınızı nerede ve nasıl geçireceğinize karar verin. Güzel bir balayı geçirmenizi dileriz.


Ne Zaman Gidilmeli?