Çeşme Otelleri

Havasından suyuna, gece hayatından tarihine akla ilk gelen yerlerden Çeşme'de bir balayı hayaliniz varsa hemen Çeşme balayı otellerini inceleyin!

Çeşme Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

Muhteşem atmosferi, popüleritesi ve gece hayatıyla Çeşme herkesin bir kez olsun tatil yapması gereken bir yer. Popülerliği yanında doğal güzelliği ve tarihi bir arada barındırması doyumsuz bir uyum yaratmıştır.

Çeşme otelleri konumları ve özellikle balayı çiftlerine sunduğu hizmet kalitesi sayesinde tatilleri boyunca özel hissettirirler. Çiftler Çeşme balayı oteline ayak basar basmaz özel bir karşılamayla karşılanırlar. Odaları onlar için özel olarak hazırlanır ve tatilleri boyunca özel ikramlar ve romantik akşam yemekleriyle şımartılırlar.

Çeşme otelleri sizin isteğinize bağlı olarak ya her şey dâhil ya da yarım pansiyon şeklinde hizmet verir. Çeşme otellerinin her birinde açık ve kapalı restoranlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, spa merkezleri, spor etkinlikleri, gece ve gündüz animasyonları ile bar ve disco bulunmaktadır.

Çeşme’de otelinizden dışarı çıkmadan dilediğinizce eğlenebilir ve tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Fakat gezmeye ve keşfetmeyi seven bir çiftseniz yurt içi tatil yörelerinden Çeşme’yi muhakkak keşfetmenizi öneririz. Çeşme Kalesi ve Kervansaray bölgede görmeniz gereken tarihi mekânlardandır. Ayrıca antik kentleri gezme gibi bir merakınız varsa Ildırı'daki Erythrai Antik Kenti'ni mutlaka gezmelisiniz.

Çeşme masmavi koyları ve tertemiz deniziyle size denizin ve güneşin keyfini sınırsızca yaşamanızı sağlayacak. Çeşme otellerinin çoğunun kendine özel plajı bulunmakla beraber Çeşme’nin güzel plajlarında da denize girme şansı yakalayabilirsiniz. Çeşme plajları; Çeşme Paşalimanı Plajı, Pırlanta Plajı, Çark Plajı, Ilıca Plajlarıdır.

Çeşme sadece yaz tatilini değil kış tatilini de geçirebileceğiniz bir beldedir. Eğer kış döneminde evlilik planlıyorsanız Çeşme balayı otellerinde kaplıca tatili yapabilirsiniz.

Çeşme demek biraz da eğlence demek gece hayatı demektir. Çeşme otellerinin gece kulüpleri de size eğlenceyi sınırsız yaşatacaktır, fakat Çeşme’nin gece hayatının nabzını da buraya gelmişken tutmadan olmaz.

Bulutların üzerinde bir Balayı tatili geçirmek istiyorsanız Çeşme size bunu fazlasıyla yaşatacaktır. Yeni hayatınızın ilk günlerinde eşinizle mutlu ve huzurlu zamanlar geçirmenizi diliyoruz. Her gününüz balayı tadınca geçsin.


Ne Zaman Gidilmeli?