Antalya / Lara Otelleri

Bir yanda deniz ve muhteşem kumsallar diğer yanda antik kentler ve doğa harikaları… Muhteşem bir balayı için Lara balayı otellerini hemen inceleyin!

Antalya / Lara Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

Antalya’nın belki de dünyanın en güzel kum plajlarından birine ev sahipliği yapan Lara ve Lara plajında romantik bir balayı tatili unutulmazlarınızdan biri olabilir. Lara’nın incecik altın rengi kumu, berrak ve sığ denizi, mis gibi çam havasıyla sizi cennette hissettirecek.

Lara’nın bir diğer önemli özelliği ise genellikle lüks ve hizmet kalitesi yüksek otellere ev sahipliği yapmasıdır. Bu sebeple Lara otelleri hem hizmet kalitesi hem de mimari kalite açısından birbiriyle yarışır durumdadır.

Lara otelleri, Lara plajının tam da önüne inşa edilmişlerdir ve hepsi de denize sıfır konumdadır. Ayrıca Lara otelleri hem Antalya merkeze hem de havalimanına çok yakın olmasıyla da en çok tercih edilen balayı mekânlarından biridir.

Lara otelleri yüksek hizmet kalitesiyle beraber her şey dâhil sistemine sahiptir. Özellikle balayı çiftlerine tatilleri boyunca kendileri özel hissetmeleri sağlanır. Antalya otellerinin çoğundaki gibi otele adım atar atmaz balayı çiftlerini özel bir karşılama bekler. Sonrasında odaları yine onlara özel olarak hazırlanıp çeşitli ikramlarla kendilerini özel ve mutlu hissetmeleri sağlanır.

Lara otellerinin güzelliği kadar doğa güzelliğiyle de anılan bir tatil beldesidir. Çam ormanları arasından coşkun bir şekilde akan Düden Şelaleleri ve Kurşunlu Şelalesi tam bir doğa harikasıdır. Doğayı ve keşfetmeyi seven bir çiftseniz bu şelaleleri mutlaka yakından görmelisiniz.

Lara tarihî ve kültürel değerler bakımından da epey köklü bir yerdir. Lara’ya kadar gelmişken Aspendos Antik Kenti ile Perge Antik Kentini gezmenizi öneririz.

Lara otelleri damak tadınıza da epey hitap edecektir. Dünya mutfağından ve Türk mutfağından pek çok özel lezzeti tatma imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca Lara balayı otelleri restoranlarında Lara’ya özgü yöresel lezzetleri de tatmanızı öneririz. Özellikle ahtapot, kalamar ve balık gibi deniz ürünleri ve yöreye özgü hülüklü çorba ile kabak çintmesini deneyebilirsiniz.

Lara otellerinde gece ve gündüz sürekli devam eden eğlenceler ve animasyonlarla balayınızı eğlenceli bir hale getirmeniz mümkün. Ayrıca gece otellerin disko ve gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına dek eğlenebilirsiniz.

Antalya bölgesinde her yıl yaz sezonunda düzenlenen en büyük kum heykel etkinliği olan Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali’ne de Lara’ya gelmişken katılmanızı öneririz.

Lara Otelleri bulunmaz altın gibi ince kumu, sakin denizi ve çam havasıyla tercih edebileceğiniz balayı mekânlarından en özeli olabilir. Yeter ki siz ne istediğinizi belirleyin. Huzur ve aşk dolu bir balayı diliyoruz…


Ne Zaman Gidilmeli?