Antalya / Alanya Otelleri

Eşsiz bir balayı tatili için Alanya balayı otelleri; mavi suları ve incecik kumsalları ile Düğün.com'a özel fiyatlarla seni bekliyor, hemen incele!

Antalya / Alanya Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

Antalya’nın en popüler tatil beldesi Alanya’da yeni bir hayata adım atarken balayınızda güneşi yeniden doğdurabilirsiniz. Antalya’nın en güzel otellerine ev sahipliği yapan Alanya’da lüksü, konforu ve huzuru bulabilirsiniz.

Alanya’da, yeşille mavinin kucaklaştığı yerde muhteşem bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Akdeniz ikliminin oryantal havası ise sizi düğün yorgunluğundan sonra epey gevşetecektir. Masmavi ise size enerji verecek.

Alanya otelleri bütçenize ve zevkinize göre çok fazla çeşitlilik göstermektedir. İsteklerinize ve zevkinize uygun bir Alanya balayı oteli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Alanya otellerinin çoğu ya denize sıfır ya da deniz çok yakın konumdadır. Ayrıca otellerin çoğu her şey dâhil sistemine sahiptir. Çok küçük bir kısmı sadece yarım pansiyon sistemi ile çalışır.

Alanya romantik bir tatil için en ideal tatil yöresidir. Neden mi? Çünkü huzuru, sakinliği ve enerjisiyle Alanya size en özel balayı mekânı olma özelliğini sunar. Özellikle güneşin ufukta batışını eşinizle izlediğiniz anlar en unutulmaz anlarınız olabilir.

Alanya cennet misali plajlarıyla da dünyanın dört bir yanından ziyaretçi almaktadır. Alanya balayı otellerinin kendine özel plajları yanında bu plajlarda da denize girmenizi tavsiye ederiz. Bu plajlar; Damlataş Plajı, Kleopatra Plajı ve Ulaş Plajı’dır.

Alanya size romantik bir tatili fazlasıyla sunarken diğer taraftan da köklü bir tarihi de sunar. Özellikle tarihi kaleleriyle ünlü Alanya’da balayı yaparken Alanya Kalesi, Alara Kalesi ve Kızıl Kule görmeniz gereken tarihi yapılar arasındadır. Alanya pek çok özel antik kenti de barındırır. Bu antik kentlerden Syedra Antik Kenti ve Selinus Antik Kenti’ni ziyaret etmenizi öneririz.

Alanya el değmemiş doğal güzellikleriyle de kendine hayran bırakır. Doğayı ve yeşili seven bir çiftseniz zaman zaman otelinizden çıkıp bu doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Özellikle Damlataş Mağarası, Dim Mağarası, Yalan Dünya Mağarası içlerine girdiğinizde sizi oluşumlarıyla epey hayrete düşürecektir.

Alanya otelleri gece shovları, disco ve barlarıyla sizin için eğlenceyi ayağınıza getirir, fakat Alanya içindeki gece kulüplerinde de eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Fakat siz balayınızın her gününü romantik geçirmek istiyorsanız otelinizin sizin için hazırladığı leziz akşam yemeğini huzurla aşkla yiyebilirsiniz.

Özellikle yaz dönemi hem yurt içi hem de yurt dışı misafirleri tarafından yoğun ilgi gören Alanya otellerine erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Aşk dolu, huzur dolu bir balayı geçirmenizi diliyoruz…


Ne Zaman Gidilmeli?